Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № С-46/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 8029 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7632 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:бағ
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 190 111,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 697 868,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 181 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 862 066,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 448 747,2 мың теңге;
2) шығындар – 51 492 685,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 290,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 183 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 010,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 63 315,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 63 315,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 525 179,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 525 179,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Қала бюджетінің шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 58 403,7 мың теңге сомасында трансферттер, соның ішінде:
Станционный кентіне 41 915,4 мың теңге сомасында, соның ішінде:
абаттандыруға және көгалдандыруға 13 142,0 мың теңге сомасында;
жарықтандыруға және санитарияға 17 798,0 мың теңге сомасында;
жолдарды жөндеуге 10 395,4 мың теңге сомасында;
аппаратты ұстауға 580,0 мың теңге сомасында;
Краснояр ауылдық округіне 16 488,3 мың теңге сомасында, соның ішінде:
абаттандыруға 616,5 мың теңге сомасында;
санитарияға 5 000,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 10 221,7 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № С-40/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2020 года № С-46/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 сентября 2020 года № 8029
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-40/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7632, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 190 111,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 697 868,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 181 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 862 066,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 448 747,2 тысяч тенге;
2) затраты – 51 492 685,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 159 290,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 183 300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 010,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 63 315,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 63 315,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 525 179,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 525 179,0 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 58 403,7 тысячи тенге, в том числе:
поселку Станционный в сумме 41 915,4 тысяч тенге, в том числе:
на благоустройство и озеленение в сумме 13 142,0 тысячи тенге;
на освещение и санитарию в сумме 17 798,0 тысяч тенге;
на ремонт дорог в сумме 10 395,4 тысяч тенге;
на содержание аппарата 580,0 тысяч тенге;
Красноярскому сельскому округу в сумме 16 488,3 тысяч тенге, в том числе:
на благоустройство в сумме 616,5 тысяч тенге;
на санитарию в сумме 5 000,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 10 221,7 тысяч тенге;

аппаратты ұстауға 650,1 мың теңге сомасында;
2) 227 361,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 137 447,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 89 914,0 мың теңге сомасында.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 75 090,6 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
45,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
165,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
253,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
75 627,6 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Шиманский
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 15 қыркүйектегі
№ С-46/3 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-40/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

на содержание аппарата 650,1 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 227 361,0 тысяча тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 137 447,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 89 914,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2020 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 76 090,6 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 45,0 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 165,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 253,0 тысячи тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 75 627,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В.Шиманский
Секретарь
Кокшетауского городского маслихата
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 15 сентября
2020 года № С-46/3
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № С-40/2
Городской бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

18814,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
263000,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5017,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
81253,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
198047,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
158135,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55078,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
330510,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74458,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3783,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1581,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
110573,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74847,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
65267,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72002,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
72002,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13464213,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338640,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
338640,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
802400,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
800000,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9405730,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

18814,0
006
Оказание жилищной помощи
16200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
263000,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5017,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
81253,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
198047,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
158135,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55078,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
330510,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74458,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3783,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1581,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
110573,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74847,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65267,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72002,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72002,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13464213,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338640,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
338640,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
802400,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
800000,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9405730,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

8 025 847,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 412 706,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
609 430,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
609 430,5
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 384 192,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
432 104,0
Кепілдік әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
295 617,4
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
16 265,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
51 555,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 215,1
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
55 362,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
53 476,0
Ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсетуге
16 226,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
558,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
38 850,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
34 324,0
Қоғамдық жұмыстарға
50 000,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
338 640,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
2 184 044,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
436 364,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
47 973,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
211 520,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
933 568,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
554 619,0
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
235 039,0
Мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге

8 025 847,0
Целевые текущие трансферты
4 412 706,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
609 430,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
609 430,5
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
1 384 192,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
432 104,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
295 617,4
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
16 265,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
51 555,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 215,1
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
55 362,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
53 476,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
16 226,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
558,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 850,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
34 324,0
На общественные работы
50 000,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
338 640,0
Отдел образования города Кокшетау
2 184 044,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
436 364,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
47 973,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
211 520,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
933 568,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
554 619,0
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
235 039,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

29 011,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
206 028,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 429 841,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
543 579,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен бастап Қан орталығына бұрылысқа дейін Қопа көлінің жағасы бойында жолды салу (1-кезек)
543 579,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 886 262,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында 1-аудандық бу-қазандықтан 2-сорғы айдау станциясына дейінгі учаскеде 2-жылу магистралін диаметрі 800 мм-ден диаметрі 1000 мм-дің құрылысы мен реконструкциясы
400 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
736 983,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа, № 9 А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (1-позиция)
63 644,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа, № 9 А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (3-позиция)
63 644,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысына (байлау) (алаңы 38,6 га учаскеде) жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (1 позиция), (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
197 952,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
290 304,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
290 304,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа, № 9 А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (1-позиция)
65 408,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа, № 9 А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (3-позиция)
65 408,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
98 616,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
98 616,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (1,2,3 позициялар) ( сыртқы электрмен жабдықтау)
27 438,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (10кВ электрмен жабдықтау желілері)

29 011,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
206 028,0
Целевые трансферты на развитие
3 429 841,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
543 579,0
Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на Центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (1 очередь)
543 579,0
Отдел строительства города Кокшетау
2 886 262,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали 2 на участке от районной котельной 1 до насосной перекачивающей станции 2 с диаметром 800 мм на диаметр 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области
400 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
736 983,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
63 644,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
63 644,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
197 952,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
290 304,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
290 304,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
65 408,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
65 408,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
98 616,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
98 616,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции1,2,3) (Наружные электроснабжение)
27 438,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 10 кВ)

109 721,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (0,4 кВ электрмен жабдықтау желілері)
16 951,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде). Жылу желілері.
223 819,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында сыртқы инженерлік желілерді салу және тұрғын үй кешендеріне абаттандыру (1,2,3 позициялар) (жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
10 868,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (жылумен жабдықтау желілері)
41 373,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторын салу)
85 213,0
Бюджеттік кредиттер
183 300,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
183 300,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
183 300,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 15 қыркүйектегі
№ С-46/3 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-40/2 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
22 516 635,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 676 660,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 606,2
Мүгедектер мен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
11 515,0
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
14 509,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу жөніндегі субсидияларға
2 337,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
16 319,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 145,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер және ассистенттерді енгізуге
4 781,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
14 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 262 639,5
Көкшетау қаласының көшелерін орташа және күрделі жөндеу
458 293,0
Көкшетау қаласында жолаушылар тасымалын субсидиялау
239 201,0
Аулалық аумақтарды жөндеу

109 721,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 0,4 кВ)
16 951,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области. Тепловые сети.
223 819,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети теплоснабжения)
10 868,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети теплоснабжения)
41 373,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
85 213,0
Бюджетные кредиты
183 300,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
183 300,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
183 300,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 15 сентября
2020 года № С-46/3
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № С-40/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2020 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
22 516 635,6
Целевые текущие трансферты
5 676 660,7
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
69 606,2
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа жертвам бытового насилия
14 509,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 337,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
16 319,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 145,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 781,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
14 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 262 639,5
Средний и капитальный ремонт улиц города Кокшетау
458 293,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
239 201,0
Ремонт дворовых территорий

96 769,0
Көкшетау қаласын абаттандыру
246 660,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардан шыққан балаларды жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
29 002,0
Коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
75 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою
800 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
317 714,5
Көкшетау қаласының білім бөлімі
1 054 165,0
Мектептерде IT-сыныптардың ашылуына
4 330,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
31 657,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
59 127,0
Робототехника кабинеттерін сатып алуға
3 872,0
Мектептер үшін компьютерлер сатып алуға
11 084,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
11 566,0
Мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
51 266,0
Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
749 725,0
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
4 350,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
9 170,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
44 848,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 648,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтарына сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
24 973,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтарына дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
16 016,0
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
14 533,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз етуге
15 000,0
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 680,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 680,0
Көкшетау қаласы әкімдігінің аппараты
2 285 979,0
"Электрондық кезек" жүйесін сатып алуына
14 278,0
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарын жылу беру маусымына дайындау

96 769,0
Благоустройство города Кокшетау
246 660,0
Обеспечение льготным проездом многодетных матерей и детей из многодетных семей
29 002,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
75 000,0
Изъятие земельных участков для государственных надобностей
800 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
317 714,5
Отдел образования города Кокшетау
1 054 165,0
На открытие IT-классов в школах
4 330,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
31 657,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
59 127,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 872,0
На приобретение компьютеров для школ
11 084,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
11 566,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
51 266,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
749 725,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
4 350,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
9 170,0
На доплату учителям со степенью магистра
44 848,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
2 648,0
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
24 973,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
16 016,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
14 533,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
15 000,0
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
2 680,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
2 680,0
Аппарат акима города Кокшетау
2 285 979,0
На приобретение системы "Электронная очередь"
14 278,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям города Кокшетау

2 271 701,0
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1 591,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 591,0
Дамытуға трансферттер
5 928 078,3
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
63 315,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
27 615,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
35 700,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 890 489,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Абылай хан даңғылынан Ескі әуежайға дейін Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы жолының реконструкциясы
540 287,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталығына бұрылысқа дейін Қопа көлінің жағасы бойында жолды салу (1 кезек)
210 637,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - Абай көшесі қиылысындағы жолдың реконструкциясы
17 606,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - Сәкен Жүнісов көшесі қиылысындағы жолдың реконструкциясы
26 012,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолының реконструкциясы
166 421,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасында жолды салу
91 133,2
Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша жолдың реконструкциясы (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан сері көшесіне дейінгі учаскесі)
300 000,0
Көкшетау қаласында жолдардың реконструкциясы (Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап "Көкшетау қаласының № 1 арнайы мектебі" Ақмола облысы білім басқармасының коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы)
200 000,0
Көкшетау қаласында Қан орталығынан Ескі әуежайға дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу
244 344,7
Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталығына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу (1 кезек, Қан орталығы бұрылысынан Қылшақты өзені арқылы көпірге дейінгі учаскесі)
94 047,8
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 974 273,7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
118 462,6
Көкшетау қаласындағы № 1 орта мектепке 600 орындық жапсаржайға сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру
100 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№ 13 "ЭКОС" экологиялық мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсаржайды салу
161 712,6
Көкшетау қаласының "№4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жапсаржайды салу

2 271 701,0
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
1 591,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 591,0
Трансферты на развитие
5 928 078,3
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
63 315,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
27 615,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
35 700,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 890 489,6
Реконструкция дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до Старого аэропорта в городе Кокшетау
540 287,1
Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на Центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (1 очередь)
210 637,0
Реконструкция дороги на перекрестке проспекта Нұрсұлтан Назарбаев - улицы Абая в городе Кокшетау Акмолинской области
17 606,0
Реконструкция дороги на перекрестке проспекта Нұрсұлтан Назарбаев - улицы Сакена Жунусова в городе Кокшетау Акмолинской области
26 012,0
Реконструкция автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
166 421,8
Строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
91 133,2
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ)
300 000,0
Реконструкция дорог в городе Кокшетау (район коммунального государственного учреждения "Специальная школа № 1 города Кокшетау" управления образования Акмолинской области от улицы Шокана Уалиханова)
200 000,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта в городе Кокшетау
244 344,7
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
94 047,8
Отдел строительства города Кокшетау
3 974 273,7
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
118 462,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пристройке на 600 мест к средней школе №1 в городе Кокшетау
100 000,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Экологическая школа-гимназия № 13 "ЭКОС" в городе Кокшетау Акмолинской области
161 712,6
Строительство пристройки к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа №4" города Кокшетау

300 000,0
Көкшетау қаласында "Bolashaq Saraiy" құрылысы
950 000,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында сөйлеу мумкіндіктері шектеулі балаларға арналған 280 орындық балабақшаны салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
80 305,0
Көкшетау қаласында "Революция күрескерлері" саябақты реконструкциялау
100 000,0
Көкшетау қаласындағы Назарбаев даңғылында мұсылман зиратының қоршауын салу
61 580,6
Көкшетау қаласында № 1 аудандық бу-қазандықтың реконструкциясы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
30 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 1-аудандық бу-қазандықтан 2 -сорғы айдау станциясына дейінгі учаскеде 2-жылу магистралін диаметрі 800 мм-ден диаметрі 1000 мм-дің құрылысы мен реконструкциясы
134 379,0
Көкшетау қаласындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындғы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының № 2 аудандық қазандығының 480 Гкал/сағатына дейін реконструкциясы және құрылысы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
60 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 А бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (1 позициясы)
39 589,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 А бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (3 позициясы)
31 925,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (алаңы 38,6 га учаскесінде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
35 498,0
Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (d800 жылу жүйелері) (алаңы 36,8 га учаскесінде) магистральдық инженерлік жүйелердің құрылысы
63 303,2
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында 10 кВ кабельдік желінің және трансформаторлық қосалқы станцияның құрылысы
259 866,7
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум - орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысы
3 390,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында орамішілік желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысы
152 750,9
Көкшетау қаласының Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде алаңы 60 га учаскесінде инженерлік желілердің құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
38 378,0
Көкшетау қаласының Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде алаңы 60 га учаскесінде инженерлік желілердің құрылысы (сумен жабдықтау желілері)
9 603,0
Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (алаңы 38,6 га учаскесінде) магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
21 051,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (алаңы 88,5 га учаскесінде). Жылу желілері

300 000,0
Строительство "Bolashaq Saraiy" в городе Кокшетау
950 000,0
Строительство детского сада для детей с нарушением речи на 280 мест в городе Кокшетау Акмолинской области (без инженерных сетей)
80 305,0
Реконструкция парка "Борцам революции" в городе Кокшетау
100 000,0
Строительство ограждения мусульманского кладбища по проспекту Назарбаева в городе Кокшетау
61 580,6
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция районной котельной № 1 в городе Кокшетау
30 000,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали -2 на участке от районной котельной - 1 до насосной перекачивающей станции - 2 с диаметром 800мм на диаметр 1000мм в городе Кокшетау Акмолинской области
134 379,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция и строительство районной котельной № 2 Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" в городе Кокшетау до 480 Гкал/час
60 000,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
39 589,6
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
31 925,1
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
35 498,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 36,8 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (тепловые сети d 800)
63 303,2
Строительство кабельной линии 10кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
259 866,7
Строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 390,0
Строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
152 750,9
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети электроснабжения)
38 378,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети водоснабжения)
9 603,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
21 051,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области.Тепловые сети.

79 911,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
51 791,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
40 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Абаттандыру және телефондандырудың сыртқы желілері)
25 509,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Абаттандыру)
20 666,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (телефондандыру желілері)
9 375,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Алаңішілік сыртқы су кәрізінің желілері)
6 125,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Алаңішілік сыртқы кәрізінің желілері)
2 818,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Алаңішілік сыртқы сумен жабдықтау желілері)
993,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Су құбырын реконструкциялау)
4 638,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (10 кВ электрмен жабдықтау желілері)
17 746,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторын салу)
13 464,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистральдық инженерлік желілерді салу (ауданы 38,6 га учаскесінде) (110/10 кВ ҚС реконструкция)

79 911,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
51 791,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
40 000,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Благоустройство и наружные сети телефонизации)
25 509,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство)
20 666,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации)
9 375,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной водоканализации)
6 125,9
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной канализации)
2 818,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружного водоснабжения)
993,2
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
4 638,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова №2,города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 10кВ)
17 746,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице ЗарапаТемирбекова №2 города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
13 464,1
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайна Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция ПС 110/10 кВ)

200 000,0
Көкшетау қаласы, Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (3 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үйді салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
48 705,6
Көкшетау қаласы, Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (4 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үйді салу (байлау) сыртқы инженерлік желілерсіз)
39 965,9
Көкшетау қаласы, Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
23 358,0
Көкшетау қаласы, Көктем шағын аданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
23 433,0
Көкшетау қаласы, Көктем шағына уданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
55 206,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенін салуға (байлау) (ауданы 38,6 га учаскеде) жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (2 позиция), (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
33 594,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
91 988,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
93 055,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенін салуға (байлау) (алаңы 38,6 га учаскеде) жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (3 позиция), (сыртқы инженерлік желілерсіз).Түзету
15 484,5
Көкшетау қаласы Васильковский ықшам ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерді салу. 2 кезең, 2 кезек (Коллекторлы сорғы станциясы)
173 327,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (сумен жабдықтаудың, кәріздің және жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
24 142,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (ауданы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
19 773,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
98 574,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында алаңы 38,6 га жер учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу. (Ішкі су кәрізі, жылу жүйелері)

200 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 3)" (без наружных инженерных сетей)
48 705,6
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 4)" (без наружных инженерных сетей)
39 965,9
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 5)" (без наружных инженерных сетей)
23 358,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 6)" (без наружных инженерных сетей)
23 433,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 7)" (без наружных инженерных сетей)
55 206,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
33 594,5
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
91 988,6
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
93 055,6
Разработка проектно-сметной документации на строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей)
15 484,5
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (Коллекторная насосная станция)
173 327,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
24 142,4
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети газоснабжения)
19 773,8
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
98 574,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные водо-канализация, тепловые сети)

8 829,2
Бюджеттік кредиттер
10 911 896,6
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
10 911 896,6
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
3 990 108,0
Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер
6 921 788,6

8 829,2
Бюджетные кредиты
10 911 896,6
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
10 911 896,6
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
3 990 108,0
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
6 921 788,6