2021-2023 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-49/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8301 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 17.03.2021 № С-3/6 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021–2023 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 269 733,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 245 713,3 мың теңге;
2) шығындар – 278 142,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 408,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8 408,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 03.12.2021 № С-11/21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021–2023 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 990,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 860,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 177 130,2 мың теңге;
2) шығындар – 182 314,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 323,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323,9 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 03.12.2021 № С-11/21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете на 2021-2023 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № С-49/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2021 года № 8301.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 17.03.2021 № С-3/6 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –269 733,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 23 470,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 245 713,3 тысяч тенге;
2) затраты – 278 142,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -8 408,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 408,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 03.12.2021 № С-11/21 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2021–2023 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 990,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 860,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 177 130,2 тысяч тенге;
2) затраты – 182 314,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 323,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 323,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 03.12.2021 № С-11/21 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 3.

4. 2021 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 336 132,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 162 631,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 173 501,0 мың теңге сомасында.
5. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Бегалин
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-49/9 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті

4. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции из бюджета города Кокшетау в сумме 336 132,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 162 631,0 тысяча тенге;
поселку Станционный в сумме 173 501,0 тысяча тенге.
5. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Кокшетауского
городского маслихата
Б.Бегалин
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 25 декабря
2020 года № С-49/9
Бюджет на 2021 год Красноярского сельского округа

83 082,3
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлық ақысына қосымша ақылар белгілеуге
4 641,0
аппаратты қамтамасыз етуге
27 248,5
Краснояр ауылдық округін жарықтандыру және абаттандыруға
2 645,7
Краснояр ауылдық округінің санитариясына
9 000,0
Краснояр ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
28 712,6
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға
10 834,5
Станционный кенті әкімінің аппараты
3 629,2
аппаратты қамтамасыз етуге
3 629,2

83 082,3
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4 641,0
На содержание аппарата
27 248,5
На освещение и благоустройство Красноярского сельского округа
2 645,7
На санитарию Красноярского сельского округа
9 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог Красноярского сельского округа
28 712,6
На поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне
10 834,5
Аппарат акима поселка Станционный
3 629,2
На содержание аппарата
3 629,2