Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 36/2 "2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 6С 41/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 7973 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7637 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 536 132,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 131 180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 810,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 402 142,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 136 635,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 502,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 502,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 600 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 502,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 022,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 619,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 271,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 146 132,0 мың теңге;
2) шығындар – 149 022,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С 36/2 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2020 года № 6С 41/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2020 года № 7973
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7637, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 536 132,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 131 180,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 810,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 402 142,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 136 635,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -600 502,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 502,7 тысячи тенге:
поступление займов – 600 000,0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 502,7 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 022,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 619,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 271,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 146 132,0 тысячи тенге;
2) затраты – 149 022,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 14 005,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 458,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 699,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 225,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 679,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 795,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 699,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 28, 34, 37, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
С.Аксеитова
Атбасар аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
2020 жылғы 16 шілдедегі
№ 6С 41/3 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 458,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 453,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 14 005,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 458,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 699,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 225,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 679,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 699,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 28, 34, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
С.Аксеитова
Секретарь
Атбасарского районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 16 июля
2020 года № 6С 41/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С 36/2
Бюджет города Атбасар на 2020 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
13 790,0
оның ішінде Бастау ауылдық округінің бюджеті
13 790,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
276 150,0
Атбасар қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
275 000,0
оның ішінде Атбасар қаласының бюджеті
275 000,0
Атбасар қаласында екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлерге техникалық паспорттар дайындау
1 100,0
оның ішінде Атбасар қаласының бюджеті
1 100,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
50,0
оның ішінде Бастау ауылдық округінің бюджеті
50,0
Бюджеттік кредиттер
600 000,0
Атбасар қаласының автомобиль жолдарының көше-жол желісін орташа жөндеу
600 000,0
оның ішінде Атбасар қаласының бюджеті
600 000,0

Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13 790,0
в том числе бюджет сельского округа Бастау
13 790,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
276 150,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар
275 000,0
в том числе бюджет города Атбасар
275 000,0
Изготовление технических паспортов на два сорокапятиквартирных жилых дома в городе Атбасар
1 100,0
в том числе бюджет города Атбасар
1 100,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
50,0
в том числе бюджет сельского округа Бастау
50,0
Бюджетные кредиты
600 000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети автомобильных дорог города Атбасар
600 000,0
в том числе бюджет города Атбасар
600 000,0