Бұланды ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № А-07/173 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 7961 болып тіркелді
Қазақстан Републикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабы 2-тармағына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бұланды ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.Темірболатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Т.Ерсеитов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 16 шілдедегі
№ А-07/173 қаулысына
қосымша
Бұланды ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 500000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 3 пайыз
Таза кіріс 1000000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 16 июля 2020 года № А-07/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2020 года № 7961
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Буландынского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Темирбулатова Б.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
Приложение
к постановлению акимата
Буландынского района
от 16 июля 2020 года
№ А-07/173
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Буландынского района
Чистый доход до 500000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1000000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода