Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 6С46-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 7823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7638 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 672 165,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 205 168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 640,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 460 161,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 991 791,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 187,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 835,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 648,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 900,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 14 900,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -349 712,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 349 712,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 220 565,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 648,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 794,9 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 1 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
Сессияның төрағасы,
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 6С46-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С42-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 17 апреля 2020 года № 6С46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2020 года № 7823
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С42-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7638, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 672 165,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 205 168,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 640,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 196,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 460 161,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 991 791,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 187,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 835,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 648,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 900,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 900,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -349 712,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 349 712,8 тысяч тенге:
поступление займов – 220 565,9 тысяч тенге;
погашение займов – 7 648,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 794,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Председатель сессии,
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 17 апреля
2020 года № 6С46-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С42-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6 866,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
48 101,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
27 486,0
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 610,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
6 610,0
Бюджеттік несиелер
27 835,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
27 835,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
27 835,0
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 6С46-2 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С42-2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

6 866,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
48 101,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
27 486,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района
6 610,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
6 610,0
Бюджетные кредиты
27 835,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
27 835,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
27 835,0
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 17 апреля
2020 года № 6С46-2
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С42-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

291 237,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
164 021,9
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
2 800,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 800,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
145 430,0
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
1 559,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
2 633,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
2 429,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
508,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
5 868,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 872,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
17 557,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1 350,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
68 683,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
1 512,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
1 409,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2 473,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
4 732,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
2 863,0
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
27 982,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 235,9
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 335,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
3 290,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
6 893,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 717,9
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
1 556,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 556,0
Нысаналы даму трансферттерi
127 216,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
127 216,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
127 216,0

291 237,9
Целевые текущие трансферты
164 021,9
в том числе:
Аппарат акима района
2 800,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 800,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
145 430,0
На открытие IT-классов в школах
1 559,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
2 633,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2 429,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
508,0
На приобретение компьютеров для школ
5 868,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 872,0
На оснащение ресурсных центров
17 557,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
1 350,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
68 683,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 512,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
1 409,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
2 473,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
4 732,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
2 863,0
На приобретение блочно-модульных котельных
27 982,0
Отдел занятости и социальных программ района
14 235,9
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 335,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
3 290,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
6 893,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 717,9
Отдел экономики и финансов района
1 556,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 556,0
Целевые трансферты на развитие
127 216,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
127 216,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
127 216,0