Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 6С-62/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 8154 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7647 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 92285,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 34334,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 57951,8 мың теңге;
2) шығындар - 106861,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -14576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 14576,0 мың теңге.";
1-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1-1. 2020 жылға арналған Державин қаласы бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер 39815,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22129,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2640,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 5376,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14113,0 мың теңге;
2) шығындар - 22129,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2020 года № 6С-62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2020 года № 8154
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7647, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 92285,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34334,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 57951,8 тысяча тенге;
2) затраты - 106861,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -14576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14576,0 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в объеме бюджета города Державинск на 2020 год предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 39815,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 22129,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2640,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5376,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 14113,0 тысяч тенге;
2) затраты - 22129,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18841,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1979,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 3420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13442,0 мың теңге;
2) шығындар -18841,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12738,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 704,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13176,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 980,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12000,0 мың теңге;
2) шығындар - 13176,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11291,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 709,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15221,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1101,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13115,0 мың теңге;
2) шығындар - 15221,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12387,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

"3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 18841,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1979,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13442,0 тысячи тенге;
2) затраты - 18841,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12738,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 704,0 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 13176,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 980,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 196,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 12000,0 тысяч тенге;
2) затраты - 13176,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11291,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 709,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15221,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1101,5 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 1005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13115,0 тысяч тенге;
2) затраты - 15221,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12387,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 728,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25340,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2150,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21919,0 мың теңге;
2) шығындар - 25340,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 20492,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1427,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14075,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1493,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1703,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10879,0 мың теңге;
2) шығындар - 14075,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10234,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 645,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15361,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1319,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1342,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12700,1 мың теңге;
2) шығындар - 15361,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10901,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 728,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 25340,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2150,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1271,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 21919,0 тысяч тенге;
2) затраты - 25340,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 20492,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1427,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 14075,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1493,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 1703,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 10879,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14075,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10234,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 645,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15361,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1319,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1342,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 12700,1 тысяч тенге;
2) затраты - 15361,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10901,0 тысяча тенге.

2020 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1799,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11611,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 381,4 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 558,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10672,0 мың теңге;
2) шығындар - 11611,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10089,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 583,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11976,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1002,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10524,0 мың теңге;
2) шығындар - 11976,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9946,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 578,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12544,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 575,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 735,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11234,0 мың теңге;
2) шығындар - 12544,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10555,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1799,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Далабай на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11611,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 381,4 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 558,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10672,0 тысячи тенге;
2) затраты - 11611,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10089,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 583,0 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11976,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1002,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10524,0 тысячи тенге;
2) затраты - 11976,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9946,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 578,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Львовское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 12544,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 575,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 735,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 11234,0 тысячи тенге;
2) затраты - 12544,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10555,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 679,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15551,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 848,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 1358,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13345,1 мың теңге;
2) шығындар - 15551,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12015,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1330,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18491,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1304,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 3657,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13530,0 мың теңге;
2) шығындар - 18491,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12180,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13473,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 424,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12896,0 мың теңге;
2) шығындар - 13473,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11216,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете села Львовское на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 679,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15551,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 848,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1358,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13345,1 тысяч тенге;
2) затраты - 15551,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12015,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1330,1 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 18491,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1304,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 3657,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 13530,0 тысяч тенге;
2) затраты - 18491,9 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12180,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1350,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 13473,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 424,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 153,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 12896,0 тысяч тенге;
2) затраты - 13473,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11216,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1680,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10655,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 269,4 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 175,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10210,6 мың теңге;
2) шығындар - 10655,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9120,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1090,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. 2020-2022 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10296,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 61,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9935,3 мың теңге;
2) шығындар - 10296,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 8858,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1077,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2551,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 524,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11304,0 мың теңге;
2) шығындар - 14379,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
2020 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10635,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1680,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 10655,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 269,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 175,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 10210,6 тысяч тенге;
2) затраты - 10655,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9120,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1090,6 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2020-2022 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 10296,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 61,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 9935,3 тысяч тенге;
2) затраты - 10296,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 8858,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1077,3 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2020-2022 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 14379,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2551,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 524,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 11304,0 тысячи тенге;
2) затраты - 14379,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10635,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 669,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
К.Байжуманова
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қарашадағы
№ 6С-62/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Державин қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 669,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного
маслихата
К.Байжуманова
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 17 ноября
2020 года № 6С-62/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города Державинск на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы