Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-4/254 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 8219 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № а-10/231 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 31.12.2021 № а-10/231 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Жақсы ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Салық салу объектісінің Жақсы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № а-6/235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7404 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
"Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № а-6/235 "Салық салу объектісінің Жақсы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 6 наурыздағы № а-2/74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7717 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жақсы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р.Тәукелов
Жақсы ауданы әкімдігінің

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-4/254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2020 года № 8219. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 31 декабря 2021 года № а-10/231
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 31.12.2021 № а-10/231 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Жаксынского района:
"Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" от 26 сентября 2019 года № а-6/235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7404, опубликовано 30 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
"О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 26 сентября 2019 года № а-6/235 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района"" от 6 марта 2020 года № а-2/74 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7717, опубликовано 12 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаксынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Таукелов Р.
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаксынского района

2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-4/254 қаулысына
1-қосымша
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу
коэффициенттері
1
Қали Еспенбетұлы көшесі
1,85
2
Бейімбет Майлин көшесі
Бірлік көшесі
Строительная көшесі
Ілияс Жансүгіров көшесі
Мұхтар Әуезов көшесі
Әліби Жангелдин көшесі
1,95
3
Микрорайон шағын ауданы
Болашақ шағын ауданы
Абай көшесі 73, 74 үй
2,05
4
Алия Молдағұлова көшесі
Юрий Гагарин көшесі
Амангелді Иманов көшесі
Әділбек Майкүтов көшесі
Советская көшесі
Сейітжан Жакупов көшесі
Комсомольская көшесі
Дорожная көшесі
Мәншүк Маметова көшесі
Октябрьская көшесі
Молодежная көшесі
Жамбыл Жабаев көшесі
Степная көшесі
Максим Горький көшесі
Мереке көшесі
Целинная көшесі
Транспортная көшесі
Западная көшесі
Энергетиков көшесі
Көктем көшесі
Элеваторная көшесі
Тоқтар Әубәкіров көшесі
Абай көшесі

от 30 ноября 2020 года
№ а-4/254
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынкого района
Коэффициенты
зонирования
1
Улица Кали Еспенбетулы
1,85
2
Улица Беимбета Майлина
Улица Бирлик
Улица Строительная
Улица Ильяса Жансугурова
Улица Мухтара Ауезова
Улица Алиби Жангельдина
1,95
3
Микрорайон Микрорайон
Микрорайон Болашак
Улица Абай дом 73, 74
2,05
4
Улица Алии Молдагуловой
Улица Юрия Гагарина
Улица Амангельды Иманова
Улица Адильбека Майкутова
Улица Советская
Улица Сейтжана Жакупова
Улица Комсомольская
Улица Дорожная
Улица Маншук Маметовой
Улица Октябрьская
Улица Молодежная
Улица Жамбула Жабаева
Улица Степная
Улица Максима Горького
Улица Мереке
Улица Целинная
Улица Транспортная
Улица Западная
Улица Энергетиков
Улица Коктем
Улица Элеваторная
Улица Токтара Аубакирова
Улица Абай