Сандықтау аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 тамызда № 7981 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5541 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қыркүйекте "Сандыктауские вести" аудандық газетінде жарияланған);
2) Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/3 "Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 13 наурыздағы № 39/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7739 болып тіркелген, 2020 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Бектуров
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев

О признании утратившими силу решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2020 года № 46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2020 года № 7981
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Сандыктауского районного маслихата:
1) решение Сандыктауского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе" от 25 августа 2016 года № 6/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5541, опубликовано 25 сентября в районной газете "Сандыктауские вести");
2) решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 августа 2016 года № 6/3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе" от 13 марта 2020 года № 39/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7739, опубликовано 19 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Е.Бектуров
Секретарь районного маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев