Целиноград ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 7688 болып тіркелді
"Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2020 жылғы 7 ақпандағы № 1 хаттамасының негізінде, Целиноград ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Қ. Ағзамұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Қ. Ағзамұлына жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2020 жылғы 7 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Таткеев

Об объявлении на территории Целиноградского района чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 24 февраля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2020 года № 7688
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 7 февраля 2020 года № 1, аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Целиноградского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Целиноградского района Агзамулы К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Целиноградского района Агзамулы К.
4. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 7 февраля 2020 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Таткеев