2020 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 365 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 7537 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 20209 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдері бекітілсін.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 135 "2020 жылға субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6948 тіркелген, 2020 жылғы 2 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазаны № 365 қаулысына 1 - қосымша

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год
Постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2020 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 октября 2020 года № 7537. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 31 марта 2020 года № 135 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6948, опубликованное 2 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 12 октября 2020 года № 365

2020 жылға субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы заттардың мөлшері, %
Өлшем бірлігі
Субсидия нормалары теңге/ тонна, литр, килограмм
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра
N-34,4
тонна
36 500,00
Б маркалы селитра аммиакты
N-34,4
Б маркалы селитра аммиакты (аммоний нитраты)
N-34,4
Селитра аммиакты, А маркалы, Б маркалы (жоғарғы сорт, бірінші сорт, екінші сорт)
N-34,4
Селитра аммиакты, А және Б маркалы
N-34,4
2
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
35 000,00
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты, (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
DASH %21 N
N-21; SO3-60; S-24
3
Карбамид
N-46,2
тонна
50 500,00
N-46
Б маркалы карбамид
N-46,2
SiB маркалы карбамид, (модификация-ланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
DASH %46 N
N-46
4
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
51 785,00
Азотты сұйық тыңайтқыш (КАС)
N-32
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқыш
N-32
Азотты сұйық тыңайтқыш (КАС)
N аммонийлі - 6,8 төмен емес,
N нитратты - 6,8 төмен емес,
N амидті - 13,5 төмен емес.
Азотты сұйық тыңайтқыш (КАС)
N-32
Азотты сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N-34
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"

Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, на 2020 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N-34,4
тонна
36 500,00
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная (нитрат аммония) марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная, марка А, марка Б (высший сорт, первый сорт, второй сорт)
N-34,4
Селитра аммиачная, марки А и Б
N-34,4
2
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
35 000,00
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
DASH %21 N
N-21; SO3-60; S-24
3
Карбамид
N-46,2
тонна
50 500,00
N-46
Карбамид марки Б
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
DASH %46 N
N-46
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
51 785,00
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный –не менее 6,8,
N нитратный - не менее 6,8,
N амидный - не менее 13,5.
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения азотные жидкие азотные (КАС)
N-34
Жидкое удобрение "КАС-PS"

N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
9
Hafa UP, (17,5-44-0) несепнәр фосфаты
N-17,5%, P2О5-44%
тонна
234 500,00
Growfert маркалы: 18-44-0 (UP) кешенді тыңайтқыш
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500,00
N-12, P-52
Аммофос жоғарғы және бірінші сортты, 10-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос N-10, P-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос 10-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос N-12, P-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 12:52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат
Калийлі тыңайтқыштар
11
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000,00
Хлорлы калий
K2О-60
Электролитті хлорлы калий
K2О-48
SiB маркалы, хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -43
Хлорлы калий
K2О -45
Техникалық хлорлы калий
K2О -60
Solumop маркалы калий хлориді
K2О -60, KCl-95,8
Growfert маркалы: 0-0-61 (KCl) кешенді тыңайтқыш
K2О -61%
12
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О -50, SO3- 52
тонна
129 464,30
Калий сульфаты
K2О-50
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
SiB маркалы, күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2О-51, SO3- 46
Калий сульфаты, агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Тазартылған (калий сульфаты) күкіртқышқылды калий минералды тыңайтқышы
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Growfert маркалы: 0-0-51 (SOP) кешенді тыңайтқыш
K2О-51%, SO3-47%
SOP 0.0.51 (47) тыңайтқышы
К:51+47SO3
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Күрделі тыңайтқыштар
13
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500,00
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
15:15:15 NPK маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
15-15-15 NPK маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқышы)
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш 15:15:15 маркалы (NPK- тыңайтқышы)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы, азот-фосфор-калий (диаммофоска) тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
SiB маркалы, 15:15:15 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска азофоска азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPK-тыңайтқышы, нитроаммофоска (азофоска) азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш 16:16:16 маркалы (NPK- тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы, 16:16:16 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16-16-8 NPK маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 маркалы диаммофоска азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
(NPK- тыңайтқыш) 10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
10-26-26 маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы, (диаммофоска) азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
NPK-тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
NPK-тыңайтқыш, азот-фосфор-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы

N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
9
Hafa UP, фосфат мочевины (17,5-44-0)
N-17,5%, P2О5-44%
тонна
234 500,00
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500,00
N-12, P-52
Аммофос высшего и первого сортов, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-12, P-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Моноаммонийфосфат гранулированный
Калийные удобрения
11
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000,00
Калий хлористый
K2О-60
Калий хлористый электролитный
K2О-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -43
Калий хлористый
K2О -45
Калий хлористый технический
K2О -60
Хлорид калия марки Solumop
K2О -60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О -61%
12
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О -50, SO3- 52
тонна
129 464,30
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2О-51, SO3- 46
Агрохимикат, сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Калий сернокислый (сульфат калия)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Сложные удобрения
13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500,00
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-16, P-16, K-16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение

N-13, P-19, K-19
NPK-1 (диаммофоска) маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
5:14:14 маркалы (NPK тыңайтқышы) азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
N-5, P2O-14, K2O-14
NPK-тыңайтқыш, азот-фосфор-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N-5, P2O-14, K2O-14
NPK-тыңайтқыш, азот-фосфор-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N-6, P2O-14, K2O-14
6:14:14 маркалы (NPK тыңайтқыш) азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
N-6, P2O-14, K2O-14
NPK тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N-13, P-13, K-24
13-13-24 NPK маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы (NPK- тыңайтқышы), азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-20, K-10
NPK-тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқыш
N-20, P-20, K-10
18-9-18 NPK маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-18, P-9, K-18
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (тыңайтқыш қоспалары NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
NPK (S) 8-20-30(2) маркалы күкірт бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-12
NPK тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-12
NPK 20:10:10+S маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500,00
23:13:8 маркалы, нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. 23:13:8 маркалы кешенді азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы, азот-фосфор-калийлі (диаммофоска) тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы, нитроаммофоска
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы кешенді азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы кешенді азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
14:14:23 маркалы, нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
NP+S=20:20+14 маркалы, күкірт бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,50
NP+S=20:20+14 маркалы, күкірт бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20:14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) күкірт бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы, күкірт бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы, күкірт бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш

N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6, P2O-14, K2O-14
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
N-6, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, K-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-20, P-20, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500,00
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,50
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20

N-20, P-20, S-8-14
SiB маркалы, азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
20:20 (13,5) маркалы, азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-13,5
20:20:12 маркалы, (NP+S-тыңайтқыш) күрделі азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) күрделі азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-10
20:20:8 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) күрделі азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8
17:22:14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) күрделі азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-17, P-22, S-14
16:20(14) маркалы, азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы, азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
15:25(12) маркалы, азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-15, P-25, S-12
14:34(13,5) маркалы, азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-14, P-34, S-13,5
16
Азот-фосфор-калийлі-күкірт бар тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқыш)
N төмен емес 4,0% Р2О5-төмен емес 9,6%, К2О-төмен емес 8,0%, SO3-төмен емес12,0%, СаО-төмен емес 10,2%, MgO- төмен емес 0,5%
тонна

N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
16
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N не менее4,0% Р2О5-не менее9,6%, К2О-не менее8,0%, SO3-н.м.12,0%, СаО-не менее10,2%, MgO- не менее0,5%
тонна

46 301,00
Г маркалы, азот-фосфор-калийлі-күкірт бар тыңайтқыш (NPКS-тыңайтқыш),
азот аммонийлы -4,8; Р2О5-9,6; К2О-8,0; SO3-14,0; СаО-11,2,0; MgO-0,6
17
(А, Б, В маркалы) азот-фосфорлы-күкірт бар тыңайтқыш
азот аммонийлы % -тен төмен емес -төмен емес 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750,00
А маркалы (NPS-тыңайтқыш) азот-фосфорлы – күкірт бар тыңайтқыш
азот аммонийлы -6,0; Р2О5-12,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
18
(РК-тыңайтқыш) фосфор- калий бар тыңайтқыш

46 301,00
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марки Г
азот аммонийный-4,8; Р2О5-9,6; К2О-8,0; SO3-14,0; СаО-11,2,0; MgO-0,6
17
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (марки А, Б, В)
содержание не менее % азот аммонийный-не менее 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750,00
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А
азот аммонийный-6,0; Р2О5-12,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
18
Фосфор- калий содержащее удобрение (РК-удобрение)

(Р2О5- 14% төмен емес, К2О-до 8,0% төмен емес, СаО- 13,2% төмен емес, MgO- 0,45% төмен емес)
тонна
31 144,00
А маркалы (РК-тыңайтқыш) фосфор- калий бар тыңайтқыш
Р2О5-14,8%, К2О-8,0%, СаО-13,8%, MgO-0,48%)
19
(РКS-тыңайтқыш) фосфор- калий-күкірт бар тыңайтқыш
Р2О5- 13,1% төмен емес, К2О- 7,0% дейін, SО3- 7,0% дейін, СаО- 13,3% төмен емес, MgО- 0,4% төмен емес
тонна
31 379,00
А маркалы (РКS-тыңайтқыш) фосфор- калий-күкірт бар тыңайтқыш
Р2О5-13,1%, К2О-11,0%, S- 11,0% дейін, СаО-13,3%, MgО-0,4%
20
(РS-тыңайтқыш) фосфор- күкірт бар тыңайтқыш
Р2О5- 11,0% төмен емес,
SO3- 10,0% дейін, СаО- 13,5% төмен емес, MgO- 0,45% төмен емес)
тонна
25 951,00
В маркалы (РS-тыңайтқыш) фосфор- күкірт бар тыңайтқыш
Р2О5-16,5%,S-10,0%, СаО-15,5%, MgO-0,54%
21
А маркалы, Бурофос – Р органоминералды тыңайтқыш
Р2О5-12; СаО-16; MgO-1,6; органикалық көмірсу-14,0; гуминді қышқылдар – 16,0
тонна
32 180,00
А маркалы, Бурофос – РК органоминералды тыңайтқыш
Р2О5-10; К2О-10; СаО-9,5; MgO-1,1; органикалық көмірсу -14,0; гуминді қышқылдар – 10,0
22
А маркалы, арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, Р2О5-61
тонна
160 000,00
Мал азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (MAP)
А маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А маркалы арнайы тазартылған кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А, Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12 P-60; N-12 P-61
Б маркалы арнайы тазартылған кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
12-61-0 (MAP) Growfert маркалы: кешенді тыңайтқышы
N - 12, Р2О5 -61
23
Тыңайтылатын диаммонийфосфат
N-18, P-46
тонна
115 000,00
24
Калий монофосфатының агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
285 000,00
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
Р2О5-52, K20-34
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
Р2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
МКР тыңайтқышы
Р2О5-52, K20-34
Haifa калий монофосфаты
Р2О5-52, K20-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K20-34
0-52-34 (MKP) Growfert маркалы, кешенді тыңайтқышы
Р2О5 -52%, K20 – 34%
25
А маркалы "Нитрокальцийфосфат" нитрофос
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000,00
Б маркалы "Нитрокальцийфосфат" нитрофос
N-9, P-12, Са-14
В маркалы "Нитрокальцийфосфат" нитрофос
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Р-27, К-4
тонна
25 750,00
27
С 12 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800,00
С 7,5 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
28
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
тонна

(Р2О5-не менее14%, К2О-до 8,0%, СаО-не менее13,2%, MgO-не менее0,45%)
тонна
31 144,00
Фосфор- калий содержащее удобрение (РК-удобрение) марки А
Р2О5-14,8%, К2О-8,0%, СаО-13,8%, MgO-0,48%)
19
Фосфор- калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение)
Р2О5-не менее13,1%,
К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%,
СаО-не менее13,3%,
MgО-не менее 0,4%
тонна
31 379,00
Фосфор- калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение) марки А
Р2О5-13,1%, К2О-11,0%, S-до 11,0%, СаО-13,3%, MgО-0,4%
20
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-не менее11,0%, SO3-до 10,0%, СаО-не менее13,5%, MgO-не менее 0,45%)
тонна
25 951,00
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение) марки В
Р2О5-16,5%,S-10,0%, СаО-15,5%, MgO-0,54%
21
Органоминеральное удобрение – Бурофос – Р, марка А
Р2О5-12; СаО-16; MgO-1,6; органический углерод-14,0; гуминовые кислоты – 16,0
тонна
32 180,00
Органоминеральное удобрение – Бурофос – РК, марка А
Р2О5-10; К2О-10; СаО-9,5; MgO-1,1; органический углерод -14,0; гуминовые кислоты – 10,0
22
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, Р2О5-61
тонна
160 000,00
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12, Р2О5 -61
23
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
115 000,00
24
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
тонна
285 000,00
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
Р2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение МКР
Р2О5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
Р2О5-52, K20-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
Р2О5 -52%, K20 – 34%
25
"Нитрокальцийфосфат" нитрофос марки А
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000,00
"Нитрокальцийфосфат" нитрофос марки Б
N-9, P-12, Са-14
"Нитрокальцийфосфат" нитрофос марки В
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27, К-4
тонна
25 750,00
27
Агрохимикат карбамид с серой
марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800,00
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
28
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна

62 500,00
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы сұйық кешенді (СКТ) тыңайтқыштар
N-10, Р-34
Микротыңайтқыштар
29
"Микробиотыңайтқыштар "МЭРС" қоректік микроэлементтері бар ерітінділер
фитобіріктіру Fe-2,5,
фитобіріктіру Mo-2,0, фитобіріктіру Cu-1,0, фитобіріктіру Zn-2,5,
фитобіріктіру Mn-1,0, фитобіріктіру Сo-0,5, фитобіріктіру B-0,5
литр
2 008,90
30
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000,00
А маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,9; CaO-27,0
Б маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
В маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Г маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-12,0; CaO-23,8
А маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,9; CaO-27
Концентрацияланған кальций нитраты
CaO-32; N-17
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Yara Liva Calcinit, Е маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-17; CaO-33
Growfert маркалы: 15-0-0 + 27 CaO (CN), кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
31
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500,00
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N14, NO3 7, N карб 7, P2O5 11, K2O 31, MgO 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01, Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01, Mo 0,002
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтерімен кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
32
Yara Vita Rexolin D12 тыңайтқышы, темір хелаты DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,00
Yara Tera Rexolin D12 тыңайтқышы, темір хелаты DTPA
Fe-11,6
ДТПА Fe маркалы түйіршіктелген "Хелатэм" микротыңайтқышы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40 тыңайтқышы, темір хелаты EDDHA
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40 тыңайтқышы, темір хелаты EDDHA
Fe-6
33
"Хелат Fe-13" маркалы, кристалды микроэлементтер хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Fe – 13
литр
2900,00
34
Yara Vita Rexolin Zn15 тыңайтқышы, мырыш хелаты EDTA
Zn-14,8
килограмм
1659,5
Yara Tera Rexolin Zn15 тыңайтқышы, мырыш хелаты EDTA
Zn-14,8
35
"Хелат Zn -15" маркалы, кристалды микроэлементтер хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Zn -15
литр
2900,00
36
Yara Vita Rexolin Mn13 тыңайтқышы, марганец хелаты EDTA

62 500,00
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
Микроудобрения
29
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоедение Fe-2,5, фитосоедение Mo-2,0, фитосоедение Cu-1,0, фитосоедение Zn-2,5, фитосоедение Mn-1,0, фитосоедение Сo-0,5, фитоесоедение B-0,5
литр
2 008,90
30
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000,00
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
N-14,9; CaO-27
Нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
31
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500,00
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N14, NO3 7, N карб 7, P2O5 11, K2O 31, Mg O 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01, Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01, Mo 0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
32
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,00
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм" марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
33
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Fe-13"
Fe – 13
литр
2900,00
34
Удобрение Yara Vita Rexolin Zn15, хелат цинка EDTA
Zn-14,8
килограмм
1659,50
Удобрение Yara Tera Rexolin Zn15, хелат цинка EDTA
Zn-14,8
35
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "Хелат Zn -15"
Zn -15
литр
2900,00
36
Удобрение Yara Vita Rexolin Mn13, хелат марганца EDTA

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7107,50
49
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванттар
литр
847,50
50
Yara Vita KOMBIPHOS тыңайтқышы
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванттар
литр
1321,50
51
Күкіртқышқылды магний 7-сулы
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70000,00
Күкіртқышқылды магний 7-сулы (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
Магний сульфаты (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сульфаты (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
А маркалы, күкіртқышқылды магний (магний сульфаты),
MgO-29,7; S-23,5
А маркалы (I сорт, II сорт, III сорт), күкіртқышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-29,8; S-23,8
Б маркалы, күкіртқышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-28,1; S-22,4
В маркалы, күкіртқышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9; S-13,5
В маркалы, күкіртқышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,4; S-13,4
Магний сульфаты агрохимикаты маркалы: түйіршіктелген Кизерит, ұсақ кристалды Кизерит, түйіршіктелген Эпсомит, ұсақ кристалды Эпсомит
Mg-16,7; S-13,3
"Magnesium Sulphate" Growfert маркалы кешенді тыңайтқышы
МgО-16%, SО3-32%
52
Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
175 000,00
Yara Tera Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Азот қышқылды калий (калий нитраты) минералды тыңайтқышы
N-13,6, K2O -46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калий селитрасы Multi-K GG
N-13,5, K2O -46,2
СХ маркалы техникалық калий селитрасы
N-13,7, K2O -46,3
Growfert маркалы: 13-0-46 (NOP)
кешенді тыңайтқыш
N-13%, K2O -46%
53
Krista MAG (магний нитраты) тыңайтқышы
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000,00
Yara Tera Krista MAG (магний нитраты) тыңайтқышы

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7107,50
49
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванты
литр
847,50
50
Удобрение Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванты
литр
1321,50
51
Магний сернокислый 7-водный
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70000,00
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния)
MgO-16,9, S-13,5
Сульфат магния (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Сульфат магния (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сернокислый (сульфат магния), марка А
MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марка А (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марка Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,9; S-13,5
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,4; S-13,4
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
52
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
175 000,00
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O -46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O -46,3
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O -46%
53
Удобрение Krista MAG (нитрат магния)
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000,00
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния)

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11,1; MgO - 15,5
6-сулы азот қышқылды магний (магний селитрасы)
MgO - 15,5; N-11,1
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11; Mg - 15
Growfert маркалы: 11-0-0 + 15 MgO (MN) кешенді тыңайтқышы
N-11%, MgO-15%
54
BlackJak тыңайтқышы
Гуминді қышқылдар 19-21, фульвоқышқылдар-3-5, ульминді қышқылдар және гумин
литр
2362,50
55
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
еркін аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11; Mg - 15
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
54
Удобрение BlackJak
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5, ульминовые кислоты и гумин
литр
2362,50
55
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

2100,00
56
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
еркін аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2625,00
57
Millerplex тыңайтқышы
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырлары экстракты
литр
4410,00
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
568,00
59
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000,00
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Старт" маркалы
аминқышқылдары – 5,5, полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 425,00
61
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Универсал" маркалы
аминқышқылдары– 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 150,00
62
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Рост" маркалы
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
63
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Зерновой" маркалы
аминқышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
64
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Масличный" маркалы
аминқышқылдары – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
65
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Свекла" маркалы
аминқышқылдары -6,0, N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим "Кукуруза" маркалы

2100,00
56
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2625,00
57
Удобрение Millerplex
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4410,00
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
568,00
59
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000,00
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 425,00
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 150,00
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"

аминқышқылдары -6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
2 380,00
68
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
69
"Дәнді дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
70
"Бұршақ дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
71
"Картопқа арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
72
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
2 380,00
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"

1 280,00
243
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,
Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14,
Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0
MgО:0,34-2,08
литр
1 333,50
244
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2,
Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04
N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7,
MgО: 1,32
литр

1 280,00
243
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0 MgО:0,34-2,08
литр
1 333,50
244
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04
N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр

1 457,50
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдар – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
1 800,00
268
3:18:18 маркалы, НАНОВИТ ТЕРРА
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %; Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
1 075,00
269
5:20:5 маркалы, НАНОВИТ ТЕРРА
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
литр
1 142,50
270
9:18:9 маркалы, НАНОВИТ ТЕРРА
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %; Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
литр
1 075,00
271
CROPMAX минералды тыңайтқышы

1 457,50
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
1 800,00
268
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
1 075,00
269
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
литр
1 142,50
270
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %; Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
литр
1 075,00
271
Минеральное удобрение CROPMAX

N-0,2 P-0,4% K-0,02% Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 аминқышқылдар 2
литр
4 465,00
272
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25грамм/литр, аминқышқылдар -25грамм/литр, өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті - 10грамм/литр
литр
1 628,00
273
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
литр
274
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы

N-0,2 P-0,4% K-0,02% Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 Аминокислоты 2
литр
4 465,00
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25грамм/литр, аминокислоты -25грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10грамм/литр
литр
1 628,00
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
литр
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"

N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25грамм/литр, аминқышқылдары -25грамм/литр, өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті - 10грамм/литр
литр
275
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдар -85грамм/литр,
өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті
литр
276
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар -25грамм/литр, аминқышқылдары — 25 грамм/литр, өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті — 10грамм/литр
литр

N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25грамм/литр, аминокислоты -25грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10грамм/литр
литр
275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений
литр
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25грамм/литр, аминокислоты — 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10грамм/литр
литр

277
SunnyMix вегетациялық бұршақтылар тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25грамм/литр, аминқышқылдары -25грамм/литр,
өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті - 10грамм/литр
литр
278
SunnyMix дәнді дақылдар тұқымы тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85%, органикалық қышқылдар -25грамм/литр, аминқышқылдары — 25 грамм/литр, өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті — 10грамм/литр
литр

277
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%, органические кислоты-25грамм/литр, аминокислоты -25грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10грамм/литр
литр
278
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85%, органические кислоты -25грамм/литр, аминокислоты — 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10грамм/литр
литр

495,00
308
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,50
309
АМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм
3 250,00
310
БМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
750,00
311
ВМ- NPK маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
литр
750,00
312
Б СУПЕР БИО маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
900,00
313
ЭКСПРЕСС маркалы, ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Гуминді қышқылдарының калий тұздары -12%, фульво қышқылдарының калий тұзы-3%, N-2,5%; K-1,35%; S-2,5%
литр
1 384,00
314
ЭКСТРИМ маркалы, ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Гуминді қышқылдарының калий тұздары -14%, фульво қышқылдарының калий тұзы -4%
литр
315
БИОБАРЬЕР маркалы, ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Гуминді қышқылдарының калий тұздары -20%, фульво қышқылдарының калий тұзы -5%, N-9,6%; K-22,5%; S-11,7%; SiO-8,3%
килограмм
6 696,50
316
БИОСТАРТ маркалы, Фульвогумат тыңайтқышы
Гуминді қышқылдарының калий тұздары -45%
килограмм
17 857,00
317
"HumiPro" органоминералды тыңайтқышы
Минералды тыңайтқыштардың және гуминді қышқылдары тұздарының сулы қоспасы NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар – 5,5% оның ішінде гуматтар – 4,3%, фульваттар – 1,04%, кинетин, аминқышқылдар
литр
2 250,00
318
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
Минералды тыңайтқыштардың және табиғи органикалық заттардың сулы қоспасы. NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар – 2,8% оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары,
В1, В2, С, РР витаминдері, аминқышқылдары
литр
4 500,00
319
"ПРК Белый жемчуг": "Коричневый", "Универсальный", "Желтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
Бентонит сазы, SiO2-5,6%, Fe2O3-0,4%, Al2O3-0,16%, Cao-0,4%, MgO-0,4%, K2O-0,2%, Na2O-0,04
литр
892,90
320
Изабион 62,5 сулы ерітінді органо-минералды тыңайтқышы
Аминқышқылдар және пептидтер - 62,5
литр
4 264,00
321
15+00+20+8MgO+Te маркалы, Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
881,00
322
17+05+13+6MgO+Te (ES) маркалы, Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

495,00
308
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,50
309
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм
3 250,00
310
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
750,00
311
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
литр
750,00
312
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
900,00
313
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
калийные соли гуминовых кислот-12%, калийные соли фульвовых кислот-3%, N-2,5%; K-1,35%; S-2,5%
литр
1 384,00
314
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
литр
315
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОБАРЬЕР
калийные соли гуминовых кислот-20%, калийные соли фульвовых кислот-5%, N-9,6%; K-22,5%; S-11,7%; SiO-8,3%
килограмм
6 696,50
316
Удобрение Фульвогумат, марки БИОСТАРТ
калийные соли гуминовых кислот-45%
килограмм
17 857,00
317
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества – 5,5% в них гуматы – 4,3%, фульваты – 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 250,00
318
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества – 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1, В2,С, РР, аминокислоты
литр
4 500,00
319
"ПРК Белый жемчуг": "Коричневый", "Универсальный", "Желтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
Бентонитовая глина, SiO2-5,6%, Fe2O3-0,4%, Al2O3-0,16%, Cao-0,4%, MgO-0,4%, K2O-0,2%, Na2O-0,04
литр
892,90
320
Органо-минеральное удобрение Изабион 62,5 водный раствор
аминокислоты и пептиды - 62,5
литр
4 264,00
321
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+00+20+8MgO+Te
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
881,00
322
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

336
35+00+00+10MgO маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-35, MgO-10
килограмм
973,00
337
44+00+00 маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-44
килограмм
923,00
338
20+6+13 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 127,50
339
19+6+13 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 159,50
340
19+6+12 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1 091,50
341
16+06+13+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 230,50
342
16+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 235,50
343
16+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 263,50
344
15+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, т транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 286,00
345
15+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 319,50
346
14+05+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 445,50
347
14+10+18+1,3+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 303,00
348
26+07+10+Te маркалы Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,50
349
23+05+09+4MgO+Te маркалы Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,50
350
20+20+20+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,00
351
20+10+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы

336
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 35+00+00+10MgO
N-35, MgO-10
килограмм
973,00
337
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 44+00+00
N-44
килограмм
923,00
338
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 20+6+13
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 127,50
339
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+13
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 159,50
340
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1 091,50
341
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 230,50
342
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 235,50
343
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 263,50
344
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 286,00
345
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 319,50
346
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 445,50
347
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 303,00
348
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,50
349
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,50
350
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,00
351
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te

N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,50
352
20+05+10+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
353
20+00+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,50
354
27+15+12+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,00
355
12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,00
356
10+52+10+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,00
357
18+06+26+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,00
358
17+10+17+12CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
948,50
359
10+10+30+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,00
360
12+05+24+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
361
21+10+10+8CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
930,50
362
18+18+18+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,50
363
10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,50
352
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
353
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,50
354
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,00
355
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,00
356
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,00
357
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,00
358
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,50
359
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,00
360
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
361
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,50
362
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,50
363
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм

N-13; Р2О5-41; K2О-13
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы "Акварин" маркалы 1 ден 16 дейін
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0

N-13; Р2О5-41; K2О-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0

РК 5:5 фосфорлы-калийлы тыңайтқыш
P2О5-5%, К2О-55%
килограмм
96,00
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазаны № 365 қаулысына 2 - қосымша
2020 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдері
Облыс атауы
Субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі, теңге
1
Ақтөбе облысы
323 724 000,00

Удобрение фосфорно-калийное РК 5:5
P2О5-5%, К2О-55%
килограмм
96,00
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 12 октября 2020 года № 365
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Актюбинская область
323 724 000,00