Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 2138 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 мамырда № 7125 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 18, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамымен "Ақтөбе-Қандыағаш" талшықты-оптикалық байланыс желісінің құрылысы үшін, Ақтөбе қаласы аумағында орналасқан жалпы көлемі 6,61 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 1 (бір) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 21 мая 2020 года № 2138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 мая 2020 года № 7125
В соответствии со статьями 18, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 6,61 гектаров, расположенный на территории города Актобе без изъятия у землепользователей, для строительства волоконно-оптической линии связи "Актобе-Кандыагаш" Акционерным обществом "Казахтелеком" сроком на 1 (один) год.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Шахаров