2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Әйтеке би ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 113 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7219 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Әйтеке би ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Әйтеке би аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен.
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Ермаганбетов
Әйтеке би ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 113 қаулысына қосымша
2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Әйтеке би ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Айтекебийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ на 2020-2021 годы
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 12 июня 2020 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2020 года № 7219. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Айтекебийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ на 2020-2021 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством порядке обеспечить.
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района Д. Ермаганбетов
Приложение к постановлению акимата Айтекебийского района от 12 июня 2020 года № 113
Схема пастбищеоборотов по Айтекебийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ на 2020-2021 годы