Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 333 "2020-2022 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 439 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7626 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 333 "2020-2022 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6715 тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "21 284,3" сандары "21 804,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "17 557,0" сандары "18 077" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "21 284,3" сандары "21 804,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 333 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2020 года № 7626
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 333 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6715, опубликованное 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "21 284,3" заменить цифрами "21 804,3";
поступления трансфертов – цифры "17 557,0" заменить цифрами
"18 077";
в подпункте 2):
затраты – цифры "21 284,3" заменить цифрами "21 804,3".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 439 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 439