Үшқұдық ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 10 қарашадағы № 27 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 7061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңыңа 50 бабына сәйкес, Үшқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшқұдық ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 10 қарашадағы № 27 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-3-63 болып тіркелген, 2009 жылдың 17 ақпанында "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және аумақ халқының пікірін ескере отырып, Үшқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Алға ауданы Үшқұдық ауылдық
округінің әкімі
Б. Акдаулетов

О внесении изменения в решение акима Ушкудыкского сельского округа от 10 ноября 2008 года № 27 "О переименовании улиц"
Решение акима Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 16 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 апреля 2020 года № 7061
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Ушкудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ушкудыкского сельского округа на казахском языке от 10 ноября 2008 года № 27 "О переименовании улиц" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-63, опубликованное 17 февраля 2009 года в газете "Жұлдыз-Звезда") следующее изменение:
преамбулу решения на казахском языке изложить в следующей новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және аумақ халқының пікірін ескере отырып, Үшқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ушкудыкского
сельского округа Алгинского района
Б. Акдаулетов