"Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 125 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 7148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-7-184 болып тіркелген, 2018 жылдың 11 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауданының әкімі Б. Кулов
КЕЛІСІЛДІ:
Қобда аудандық аумақтық
комиссиясының төрағасы
__________ А. Уразова
2020 жылғы "__" _________
Қобда ауданының әкімі 2020 жылғы 2 маусымдағы № 125 шешіміне қосымша
№ 414 Қобда сайлау учаскесі "Қобда орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы, Астана көшесі, № 70, телефон: 21-1-44
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
И. Тайманов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Колесников көшесі № 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 34;

О внесении изменения в решение акима района от 30 ноября 2018 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района"
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 2 июня 2020 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 июня 2020 года № 7148
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кобдинского района от 30 ноября 2018 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-184, опубликованное 11 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кобдинского района Б. Кулов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Кобдинской районной
территориальной комиссии
____________ А. Уразова
"__" ________ 2020 года
Приложение к решению акима Кобдинского района от 2 июня 2020 года № 125
Кобдинский избирательный участок № 414 Здание коммунального государственного учреждения "Кобдинская средняя школа" Актюбинская область, Кобдинский район, село Кобда, улица Астана № 70, телефон: 21-1-44
Границы: улица Абая Кунанбаева № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
ул. И. Тайманова № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Колесникова № 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 34;

Байтақ тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
Ә. Орынбаев тұйық көшесі № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
Нұрымжанов тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13, /1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
Қ. Мұнайтпасов тұйық көшесі № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14;
Әбілқайырхан көшесі № 94, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
Астана көшесі № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94/3, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Алматы көшесі № 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112, 117, 117а;
А. Иманов көшесі № 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
Жеңіс тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Щербак көшесі № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
С. Мұқанов тұйық көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
№ 415 Қобда сайлау учаскесі "Қобда аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы, Әбілқайырхан көшесі № 38, телефон: 21-2-68
Шекарасы: Ә. Молдағұлова көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50,
Абай Құнанбаев көшесі № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
И. Құрманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
А. Әкімжанов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/1, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Астана көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35/2, 36, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;

переулок Байтак № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
переулок Ә. Орынбаева № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок Нурымжанова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13, /1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
переулок К. Мунайтпасова № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14;
улица Абулхаирхана № 94, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
улица Астана № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94/3, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Алматинская № 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112, 117, 117а;
улица А. Иманова № 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
переулок Женис № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
улица Щербака № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
переулок С. Муканова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Кобдинский избирательный участок № 415 Здание государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", Актюбинская область, Кобдинский район, село Кобда, улица Абулхаирхана, № 38, телефон: 21-2-68
Границы: улица А. Молдагуловой № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Абая Кунанбаева № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица И. Курманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица А. Акимжанова № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/1, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
улица Астана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35/2, 36, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;

Қобда көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 8а, 8в, 8г, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
С. Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 7, 9б,
И. Білтабанов көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60;
Әбілқайырхан көшесі № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/3, 41, 41а; 43, 43а, 43б, 45, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
Ә. Орынбаев тұйық көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;
Иса, Ескендір Көпжасаровтар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 27, 30, 32, 31, 35, 35А, 37, 38, 42;
Кірпіш қыстағы № 1, 2;
Батыс тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 416 Қобда сайлау учаскесі "Қобда көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі № 4, телефон: 21-6-75
Шекарасы: Ә. Молдағұлова көшесі № 61, 63, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
И. Құрманов көшесі № 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34е, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67;
Ы. Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 2/1-4, 2/1-5, 2/1-6, 2/1-7, 2/1-8, 2/2-1, 2/2-2, 2/2-3, 2/2-4, 2/2-5, 2/2-6, 2/2-7, 2/2-8, 2/3-1, 2/3-2, 2/3-3, 2/3-4, 2/3-5, 2/3-6, 2/3-7, 2/3-8, 3/1, 3/2, 12;
Ақтөбе тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
А. Жанзақов тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Н. Терещенко тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;

улица Кобда № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2 8, 8а, 8в, 8г, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
улица С. Сейфуллина № 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 7, 9б,
улица И. Билтабанова № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60;
улица Абулхаирхана № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/3, 41, 41а; 43, 43а, 43б, 45, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
переулок А. Орынбаева № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;
улица Иса, Ескендир Копжасаровых № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 27, 30, 32, 31, 35, 35А, 37, 38, 42;
зимовка Кирпичный 1, 2;
переулок Батыс № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16.
Кобдинский избирательный участок № 416 Здание государственного коммунального предприятия "Кобдинский многопрофильный колледж" Актюбинская область, Кобдинский район, село Кобда, улица Ыбырая Алтынсарина № 4, телефон: 21-6-75
Границы: улица А. Молдагуловой № 61, 63, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
улица И. Курманова № 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34е, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67;
улица Ы. Алтынсарина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 2/1-4, 2/1-5, 2/1-6, 2/1-7, 2/1-8, 2/2-1, 2/2-2, 2/2-3, 2/2-4, 2/2-5, 2/2-6, 2/2-7, 2/2-8, 2/3-1, 2/3-2, 2/3-3, 2/3-4, 2/3-5, 2/3-6, 2/3-7, 2/3-8, 3/1, 3/2, 12;
переулок Актобе № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
переулок А. Жанзакова № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
переулок Н. Терещенко № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;

Тәуелсіздік көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Әжібай би тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
Әулие Дерімсал көшесі № 3, 5, 7, 9;
Қобда-80 жыл көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 9;
М. Өтемісұлы көшесі № 1, 3, 9, 11, 13, 17, 21, 23;
Жер учаскелері № 29, 31, 33, 35, 49, 61, 62, 65, 68, 73, 76, 92, 125, 126, 142, 143, 146, 216, 227, 230, 231, 232, 241, 248, 249, 253, 256, 303, 306, 317, 329, 408, 409, 421, 424, 426, 427, 428, 438, 439, 442, 446, 448, 464, 454, 459, 462, 469, 471, 472, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 482, 485, 487, 489, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 508, 509, 510, 512, 517, 519, 524, 528, 529, 530, 601.
№ 417 Қобда сайлау учаскесі "Қобда қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 44, телефон: 22-0-94
Шекарасы: Щербак көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
А. Әкімжанов көшесі № 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
С. Сейфуллин көшесі № 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83;
Ы. Алтынсарин көшесі № 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 13, 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
М. Әуэзов тұйығы № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
А. Иманов көшесі № 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Алматы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 45, 47, 48, 49, 51;
Прохоров тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
М. Кошелев көшесі № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Иса, Ескендір Көпжасаровтар көшесі № 39, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 68/1, 68/2, 69, 70, 71, 73, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 92, 94;

улица Тауелсиздик № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
перелок Ажибай би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Аулие Деримсал № 3, 5, 7, 9;
улица Кобда - 80 лет № 1, 4, 5, 6, 7, 9;
улица М. Утемисулы № 1, 3, 9, 11, 13, 17, 21, 23;
Земельные участки № 29, 31, 33, 35, 49, 61, 62, 65, 68, 73, 76, 92, 125, 126, 142, 143, 146, 216, 227, 230, 231, 232, 241, 248, 249, 253, 256, 303, 306, 317, 329, 408, 409, 421, 424, 426, 427, 428, 438, 439, 442, 446, 448, 464, 454, 459, 462, 469, 471, 472, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 482, 485, 487, 489, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 508, 509, 510, 512, 517, 519, 524, 528, 529, 530, 601.
Кобдинский избирательный участок № 417 Здание коммунального государственного учреждения "Кобдинская казахская средняя школа" Актюбинская область, Кобдинский район, село Кобда, улица С. Сейфуллина 44, телефон 22-0-94
Границы: улица Щербака № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
улица А. Акимжанова № 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
улица С. Сейфуллина № 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83;
улица Ы. Алтынсарина № 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 13, 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
переулок М. Ауэзова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А. Иманова № 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Алматинская № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51;
переулок М. Прохорова № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица М. Кошелева № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
улица Иса, Ескендир Копжасаровых № 39, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 68/1, 68/2, 69, 70, 71, 73, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 92, 94;

Н. Есибулатов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
Алматы көшесі № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51;
М. Пятковский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Ә. Молдағұлова көшесі № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88/1, 88/2, 90.
№ 435 Құрсай сайлау учаскесі, "Құрсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің" ғимараты, Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Құрсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі № 11, телефон: 73-3-64
Астана көшесі № 11, 1А;
Егемен тұйық көшесі № 10, 11, 12, 64;
Жастар тұйық көшесі № 99;
Желтоқсан тұйық көшесі № 1, 10, 13, 15, 17А;
Жеңіс тұйық көшесі № 10, 10 А, 45, 5, 6;
Абай Құнанбаев көшесі № 12б, 13, 15, 158, 20, 24, 27, 28, 34, 4, 47, 49, 4Б, 58, 88, 91, 94, 10;
Әлия Молдағұлова көшесі № 1, 8, 15, 17, 1Б, 2, 22, 23, 24, 25, 2Б, 36, 37, 38, 53, 55, 72.

переулок Н. Есибулатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
улица Алматинская № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51;
переулок М. Пятковского 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
улица А. Молдагуловой № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88/1, 88/2, 90.
Курсайский избирательный участок № 435 Здание коммунального государственного учреждения "Курсайская основная школа" Актюбинская область, Кобдинский район, село Курсай, улица Алии Молдагуловой № 11, телефон 73-3-64
улица Астана № 11, 1А;
переулок Егемен № 10, 11, 12, 64;
переулок Жастар № 99;
переулок Желтоксан № 1, 10, 13, 15, 17А;
переулок Женис № 10, 10 А, 45, 5, 6;
улица Абая Кунанбаева № 12б, 13, 15, 158, 20, 24, 27, 28, 34, 4, 47, 49, 4Б, 58, 88, 91, 94, 10;
ул. Алии Молдагуловой № 1, 8, 15, 17, 1Б, 2, 22, 23, 24, 25, 2Б, 36, 37, 38, 53, 55, 72.