Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 387 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7758 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6615 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 875 951,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 482 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 403,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 730,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 378 158,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 278 485,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 264 132,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 288 429,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 666 667,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 666 667,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 515 603,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 декабря 2020 года № 7758. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6615, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 875 951,0 тысяча тенге;
налоговые поступления – 482 660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 403,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 730,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 378 158,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 278 485,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 264 132,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 288 429,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -666 667,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 666 667,0 тысяч тенге;
поступление займов - 515 603,1 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 24 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 175 360,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Балгарина
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

погашение займов - 24 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 175 360,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Г. Балгарина
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев