Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 446 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7168 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 16 "Мұғалжар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4909 тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 335 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 16 "Мұғалжар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6293 тіркелген, 2019 жылғы 5 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова

О признании утратившими силу некоторых решений Мугалжарского районного маслихата
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июня 2020 года № 7168
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Мугалжарского районного маслихата:
1) решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 16 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4909, опубликованное 17 мая 2016 года в информационной правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) решение Мугалжарского районного маслихата от 18 июля 2019 года № 335 "О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 16 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6293, опубликованное 5 августа 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
Н. Сарсенов
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова