Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 386 "2020-2022 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 439 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7173 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 386 "2020-2022 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6698 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "688 202,0" сандары "711 869,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "126 500,0" сандары "96 500,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "561 702,0" сандары "615 369,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "729 667,8" сандары "1 161 859,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-41 465,5" сандары "-449 990,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "41 465,5" сандары "449 990,5" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі – "0,0" сандары "408 525,0" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 17 641 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 40 441 теңге;
3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.".

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 386 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июня 2020 года № 7173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 386 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6698, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "688 202,0" заменить цифрами "711 869,0";
налоговые поступления – цифры "126 500,0" заменить цифрами "96 500,0";
поступления трансфертов – 561 702,0 заменить цифрами "615 369,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "729 667,8" заменить цифрами "1 161 859,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 41 465,5" заменить цифрами "-449 990,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "41 465,5" заменить цифрами "449 990,5";
поступление займов – "0,0" заменить цифрами "408 525,0";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 17 641 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 40 441 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 5 маусымдағы
№ 439 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 386 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
Н. Сарсенов
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 5 июня 2020 года № 439
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 386
Бюджет города Кандыагаш на 2020 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)