Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 133 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7346 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 21.01.2022 № 8 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін, Ойыл ауданы аумағында орналасқан "Қобда-Ойыл" учаскесінде 66,3027 гектар, "Ойыл-Қараой" учаскесінде 63,2403 гектар, жалпы көлемі 129,543 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 48 (қырық сегіз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 25 августа 2020 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7346. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 21 января 2022 года № 8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 21.01.2022 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 129,543 гектаров, расположенный на территории Уилского района на участке "Кобда-Уил" 66,3027 гектаров, на участке "Уил-Караой" 63,2403 гектара без изъятия у землепользователей, для эксплуатации волоконно-оптической линии связи акционерным обществом "Казахтелеком" сроком на 48 (сорок восемь) лет.
2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев