Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 372 "2020-2022 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 459 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 7694 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 372 "2020–2022 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6660 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "24 377,5" сандары "30 194,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "23 120" сандары "28 937" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "24 377,5" сандары "30 194,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Жумырбаев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы
№ 459 шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 372 "Об утверждении бюджета Караойского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2020 года № 459. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2020 года № 7694. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 372 "Об утверждении бюджета Караойского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6660, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "24 377,5" заменить цифрами "30 194,5",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "23 120" заменить цифрами "28 937";
в подпункте 2):
затраты – цифры "24 377,5" заменить цифрами "30 194,5".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Жумырбаев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение к решению Уилского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 459