Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 7144 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 16.09.2022 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 15-4/423 ұсынысы негізінде, Тасөткел ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Хромтау ауданының Тасөткел ауылдық округінің Тасөткел және Ақбұлақ ауылдары аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Хромтау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Сейтмаганбетов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 29 мая 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июня 2020 года № 7144. Утратило силу решением акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 16.09.2022 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Хромтауской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 апреля 2020 года № 15-4/423, аким Тасоткельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории сел Тасоткель и Акбулак Тасоткельского сельского округа Хромтауского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Хромтауского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
А. Сейтмаганбетов