Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 414 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 449 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 414 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6690 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативті құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "42791,0" сандары "43292,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "21,0" сандары "168,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "42172,0" сандары "42526,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "42791,0" сандары "43292,8" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ақтоғай ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 18338,0 мың теңге;
мемлекеттік органның ағымдағы шығындарына – 154,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 200,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Ақтоғай ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 414 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 апреля 2020 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7003
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 414 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2020-2022 годы" ( зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6690, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "42791,0" заменить цифрами "43292,8";
неналоговые поступления – цифры "21,0" заменить цифрами "168,8";
поступления трансфертов – цифры "42172,0" заменить цифрами "42526,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "42791,0" заменить цифрами "43292,8";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа на 2020 год из районного бюджета текущих целевых трансферты в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 18338,0 тысяч тенге;
на текущие расходы государственного органа – 154,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 200,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Актогайского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Утегенов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев