Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 57 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 ақпанда № 5422 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімі аппаратының басшысы Т. Бектасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің күштері жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы әкімдігінің "Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 20 қарашадағы № 361 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2235 тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 шілдедегі № 315 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3343 тіркелген, 2015 жылдың 26 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
3. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 585 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3694 тіркелген, 2016 жылдың 16 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 14 февраля 2020 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2020 года № 5422
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Алматинской области Т. Бектасова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области
Перечень некоторых постановлений акимата Алматинской области признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" от 20 ноября 2012 года № 361 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2235, опубликован 18 января 2013 года в газетах "Жетісу" и "Огни Алатау").
2. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 15 июля 2015 года № 315 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3343, опубликован 26 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 31 декабря 2015 года № 585 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3694, опубликован 16 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 25 ақпандағы № 101 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3762 тіркелген, 2016 жылдың 7 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
5. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 25 тамыздағы № 445 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 тіркелген, 2016 жылдың 30 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
6. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 2 қарашадағы № 472 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген, 2017 жылдың 6 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
7. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы облыс әкімінің қаулысы" 2019 жылғы 20 ақпандағы № 73 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5060 тіркелген, 2019 жылдың 26 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
8. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 102 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 тіркелген, 2019 жылдың 8 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
9. Алматы облысы әкімдігінің "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 тамыздағы № 364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 тіркелген, 2015 жылдың 21 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

4. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 25 февраля 2016 года № 101 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3762, опубликован 7 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 25 августа 2016 года № 445 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3968, опубликован 30 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 2 ноября 2017 года № 472 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4396, опубликован 6 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 20 февраля 2019 года № 73 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5060, опубликован 26 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 29 марта 2019 года № 102 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5092, опубликован 8 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 17 августа 2015 года № 364 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3442, опубликован 21 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

10. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3906 тіркелген, 2016 жылдың 19 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
11. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 қарашадағы № 565 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
12. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 27 қарашадағы № 530 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4423 тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
13. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы № 78 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 тіркелген, 2018 жылдың 28 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
14. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4664 тіркелген, 2018 жылдың 10 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
15. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 6 наурыздағы № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5067 тіркелген, 2019 жылдың 20 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

10. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 13 июня 2016 года № 306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3906, опубликован 19 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 17 ноября 2016 года № 565 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4031, опубликован 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 27 ноября 2017 года № 530 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4423, опубликован 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 28 февраля 2018 года № 78 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4571, опубликован 28 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 16 апреля 2018 года № 172 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4664, опубликован 10 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 августа 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" от 6 марта 2019 года № 89 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5067, опубликован 20 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

16. Алматы облысы әкімдігінің "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 маусымдағы № 312 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3897 тіркелген, 2016 жылдың 14 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
17. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 312 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 2 қарашадағы № 470 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2017 жылдың 30 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
18. Алматы облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 397 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5254 тіркелген, 2019 жылдың 30 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

16. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 16 июня 2016 года № 312 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3897, опубликован 14 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
17. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 16 июня 2016 года № 312 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 2 ноября 2017 года № 470 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4384, опубликован 30 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" от 20 сентября 2019 года № 397 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5254, опубликован 30 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).