Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 56 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 ақпанда № 5423 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Б. Байжұмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің күштері жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4518 тіркелген, 2018 жылдың 15 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 10 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5085 тіркелген, 2019 жылдың 23 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. Алматы облысы әкімдігінің "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 1 наурыздағы № 81 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 тіркелген, 2018 жылдың 1 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 13 февраля 2020 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2020 года № 5423
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Б. Байжуманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области
Перечень некоторых постановлений акимата Алматинской области признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 11 января 2018 года № 10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4518, опубликован 15 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Алматинской области от 11 января 2018 года № 10 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 29 марта 2019 года № 105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5085, опубликован 23 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" от 1 марта 2018 года № 81 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4578, опубликован 1 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 1 наурыздағы "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 81 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 104 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084 тіркелген, 2019 жылдың 24 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
5. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 1 наурыздағы "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 81 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 547 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5317 тіркелген, 2019 жылдың 11 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
6. Алматы облысы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысы саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5046 тіркелген, 2019 жылдың 7 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

4. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 1 марта 2018 года № 81 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" от 29 марта 2019 года № 104 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5084, опубликован 24 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 1 марта 2018 года № 81 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" от 3 декабря 2019 года № 547 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5317, опубликован 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги, оказываемой в сфере жилищного строительства" от 25 декабря 2018 года № 611 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5046, опубликован 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).