Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 2-8 шешімі "Ақсу ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 66-288 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 25 қыркүйекте № 5672 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданында жиналыстар митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 2-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 тіркелген, 2016 жылдың 26 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Усенов Нурбол Каметкалиевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Мусабаланов
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 14 апреля 2016 года № 2-8 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аксуском районе"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 66-288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 сентября 2020 года № 5672
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аксуском районе" от 14 апреля 2016 года № 2-8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3822, опубликован 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Аксуского районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Г. Мусабаланов
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов