Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 63-1 "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 68-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 сәуірде № 5500 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 63-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5412 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 21, 22 - тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 347 998 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 105 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 242 459 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 96 602 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 145 857 мың теңге;
2) шығындар 363 182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 184 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122 547 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 103 365 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 35 852 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 9 января 2020 года № 63-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 17 апреля 2020 года № 68-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2020 года № 5500
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 63-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5412, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 21, 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 347 998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 105 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 242 459 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 96 602 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 145 857 тысяч тенге;
2) затраты 363 182 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 184 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 122 547 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 103 365 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 35 852 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 67 513 мың теңге;
2) шығындар 127 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 251 мың теңге.";
"3. Бескөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73 807 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 577 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 49 230 мың теңге;
2) шығындар 104 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 110 мың теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 128 863 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 115 502 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 361 мың теңге;
2) шығындар 166 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 831 мың теңге.";
"5. Ырғайты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 56 772 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 56 772 мың теңге;

субвенции 67 513 тысяч тенге;
2) затраты 127 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 251 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 97 409 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73 807 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 577 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 49 230 тысяч тенге;
2) затраты 104 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 110 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 159 622 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 128 863 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 115 502 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 361 тысяча тенге;
2) затраты 166 453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 831 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 56 772 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 56 772 тысячи тенге;

субвенциялар 19 791 мың теңге;
2) шығындар 35 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"16. Ақтүбек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47 және 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 202 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 202 мың теңге;
2) шығындар 22 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"21. Еңбекші ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 61, 62 және 63-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20 548 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 548 мың теңге;
2) шығындар 21 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"22. Үшбұлақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 64, 65 және 66-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 854 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 854 мың теңге;

субвенции 19 791 тысяча тенге;
2) затраты 35 374 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"16. Утвердить бюджет Актубекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 202 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 202 тысячи тенге;
2) затраты 22 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"21. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 61, 62 и 63 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 548 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 548 тысяч тенге;
2) затраты 21 262 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"22. Утвердить бюджет Ушбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 64, 65 и 66 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 854 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 854 тысячи тенге;

2) шығындар 21 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 46, 61, 64- қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 21 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 46, 61, 64 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының2020 жылғы 17 сәуірдегі№ 68-1 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихатаот 17 апреля 2020 года№ 68-1

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 029
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
862
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1 167
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1 167
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1 167
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1 167
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 167
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 167
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 68-1 шешіміне 9- қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы "9" қаңтардағы № 63-1 "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне 25-қосымша
2020 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 029
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
862
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 167
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1 167
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 167
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 167
01
Остатки бюджетных средств
1 167
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 167
Функциональная группа
Сумма
(тыс,тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 9 к решению Алакольского районного маслихата от 17 апреля 2020 года № 68-1
Приложение 25 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2020 года № 63-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Акжарского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы