Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 65-187 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5575 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 35-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4853 тіркелген, 2018 жылдың 16 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы В. Вальков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 65-187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5575
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Енбекшиказахского района" от 4 октября 2018 года № 35-74 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4853, опубликован 16 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата В. Вальков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов