Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 67-192 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 қыркүйекте № 5665 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 07 сәуірдегі № 30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2685 тіркелген, 2014 жылдың 27 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы В. Вальков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2020 года № 67-192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 сентября 2020 года № 5665
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата "Об утверждении Регламента Енбекшиказахского районного маслихата" от 07 апреля 2014 года № 30-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2685, опубликован 27 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата В. Вальков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов