Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-349 "Ескелді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 63-360 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 15 сәуірде № 5481 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-349 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5381 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 875 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 633 052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 62 113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 172 153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 076 606 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 365 539 мың теңге;
субвенциялар 4 730 008 мың теңге;
2) шығындар 11 540 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 166 975 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 221 708 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-349 "О бюджете Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 63-360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2020 года № 5481
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 60-349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5381, опубликован 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 9 875 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 633 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 62 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 172 153 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 076 606 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 365 539 тысяч тенге;
субвенции 4 730 008 тысяч тенге;
2) затраты 11 540 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 166 975 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 221 708 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 54 733 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 832 397 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 832 397 мың теңге.".
2-тармағында:
"7 822" саны "31 289" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 54 733 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 832 397 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 832 397 тысяч тенге.".
в пункте 2:
цифры "7 822" заменить на цифры "31 289".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".