Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2-4 "Қарасай ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 56-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5570 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев

О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 31 марта 2016 года № 2-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Карасайском районе"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 56-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5570
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Карасайского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Карасайском районе" от 31 марта 2016 года № 2-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3804, опубликован 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев