Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 345 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 25 қарашада № 5762 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-187 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3696 тіркелген, 2016 жылдың 21 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Н. Назарбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Далабаев
2020 жылғы 19 қарашасы № 345 қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 12.03.2024 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіт материалдарын орналастыру орны
1
Қаскелең қаласы
Абылайхан көшесі, 216, "Қарасай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
А. Асқаров және Н. Бердіқұлов көшелерінің қиылысы, "Жер ана" базарының жанында
Абылайхан көшесі, 40, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай ауданы әкімдігінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының алдында
Абылайхан көшесі, 3в, "Алтын таға" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Сәукеле көшесі, 16а, жеке азық-түлік дүкені ғимаратының алдында
Абылайхан көшесі, 153, "Даму" сауда үйі ғимаратының жанында
А. Байғазиев көшесі, 213, "Рахат-Resort" емдеу сауықтыру кешені ғимаратының жанында
Қарлығаш шағын ауданы, 5 көппәтерлі үйдің жанында
2
Жібек жолы ауылы
Ж. Дүйсеков және Д. Қонаев көшелерінің қиылысы, "Кенже" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Қарасай батыр және С. Датов көшелерінің қиылысы, "Самал" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
3
Көлашы ауылы
Д. Қонаев және С. Шалғынбай көшелерінің қиылысы, "Райхан" жеке дүкені ғимаратының жанында
Самал көшесі, 95 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Тұрар ауылы
Б. Ашекеев пен С. Көпбаев көшелерінің қиылысы, "Арай" жеке дүкені ғимаратының жанында
5
Әйтей ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Қосынов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл көшесі, 8 В, "Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе
Постановление акимата Карасайского райоона Алматинской области от 19 ноября 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 ноября 2020 года № 5762.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Карасайской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района "Об определении мест для размешения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе" от 27 января 2016 года № 1-187 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3696, опубликован 21 сентября 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Назарбаеву А.Н.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района Ж. Далабаев
Приложение 1 к постановлению от 19 ноября 2020 года № 345
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Карасайского района Алматинской области от 12.03.2024 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных материалов
1
Город Каскелен
улица Абылайхана, 216, возле здания государственного учреждения "Отдела занятости и социальных программ Карасайского района"
пересечение улиц А. Асқарова и Н. Бердіқұлова, возле базара "Жер ана"
улица Абылайхана, 40, напротив здания коммунального государственного казенного предприятие "Районный дом культуры" акимата Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Абылайхана, 3в, напротив здания частного магазина "Алтын таға"
улица Сәукеле, 16в, перед зданием частного продуктового магазина
улица Абылайхана, 153, возле здания торгового дома "Даму"
улица А. Байғазиева, 153, возле здания лечебно-оздоровительного комплекса "Рахат-Resort"
микрорайон Қарлығаш, возле многоквартирного дома, 5
2
Село Жибек жолы
пересечение улиц Ж. Дүйсекова и Д. Қонаева, напротив здания частного магазина "Кенже"
пересечение улиц Карасай батыра и С. Датова, напротив здания частного магазина "Самал"
3
Село Колашы
пересечение улиц Д. Қонаева и С. Шалғынбая, возле здания частного магазина "Райхан"
улица Самал, 95 Б, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Момышулы" отдела образования Карасайского района управления образования Алматинской области"
4
Село Турар
пересечение улиц Б. Ашекеева и С. Көпбаева, возле здания частного магазина "Арай"
5
Село Айтей
улица Наурыз, 4, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Б. Косынова с дошкольным мини центром" государственного учреждени "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Жамбыла, 8В, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"

Өмірұзақ коттедж қалашығы, Өмірұзақ-1, Өмірұзақ-2 коттедж қалашықтарын бөлу жолының жанында
6
Еңбекші ауылы
Райымбек көшесі, 2 А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Үштерек ауылы
Береке көшесі, 52, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үштерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Іргелі ауылы
Д. Қонаев көшесі, 68, "Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округ әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
"Асыл Арман" тұрғын үй кешені, 7 көпқабатты үйдің жанында
9
Көксай ауылы
К. Қожабеков көшесі, 1, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қарасай клиникалық көп бейінді орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны "Көксай дәрігерлік амбулаториясы" жанында
10
Кемертоған ауылы
Ақниет көшесі, 24, облыстық маңызы бар жолдың бойында
11
Шамалған ауылы
Жібек жолы көшесі, 47, "Қарасай ауданының Шамалған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Н. Әділбеков көшесі, 1, "Үшқоңыр су шаруашылығы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
Т. Рысқұлов көшесі, 58, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шамалған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

коттеджный городок Омирзак, рядом с разделительной дорогой коттеджных городков Омирзак 1 и Омирзак 2
6
Село Енбекши
улица Райымбек, 2А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Енбекши" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
7
Село Уштерек
улица Береке, 52, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа Уштерек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
8
Село Иргели
улица Д. Қонаева, 68, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
Жилой массив "Асыл Арман", расположенный возле многоэтажного дома № 7
9
Село Коксай
улица К. Қожабекова, 1, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Карасайская клиническая многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" " Врачебная амбулатория села Коксай"
10
Село Кемертоган
улица Ақниет, 24, расположенный вдоль дороги областного значения
11
Село Шамалган
улица Жибек жолы, 47, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Шамалганского сельского округа Карасайского района"
улица Н. Әділбекова, 1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ушконырского колледжа водного хозяйства"
улица Т. Рысқұлова, 58, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Шамалган" учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"

Жібек жолы көшесі, 54, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының №2 филиалы Шамалған ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында
Жібек жолы көшесі, 83, "Кәсіптік оқытудағы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
12
Жандосов ауылы
Ардагерлер көшесі, 17, "Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Б. Темірбеков және Райымбек көшелерінің қиылысы, "Қазпошта" АҚ филиалы, Жандосов ауылдық пошта бөлімінің алдында
13
Шалқар ауылы
Абай көшесі, 69А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Абай және Жамбыл көшелерінің қиылысы, "Қазпочта" АҚ филиалы, Шалқар ауылдық пошта бөлімінің алдында
14
Райымбек ауылы
А. Байтұрсынов көшесі, 13, "Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Абай ауылы
М. Мақатаев көшесі, 30, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Ғабдуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
16
Қырғауылды ауылы
С. Іңкәрбеков көшесі, 49, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Константин Ушинский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
17
Бұлақты ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
18
Жаңатұрмыс ауылы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "AiSaf" жеке меншік мектебі ғимаратының жанында
19
Қайнар ауылы
Наурыз көшесі, 1, "Қазақ картоп және көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ғимаратына қарама-қарсы
20
Бекболат ауылы
Мектеп көшесі, нөмірі жоқ, "Айдар" жеке меншік дүкенінің жанында
21
Алмалыбақ ауылы
Б. Бәсібеков көшесі, 8, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Алмалыбақ ауылдық филиалының алдында
М. Ерлепесов пен О. Шегебаев көшелерінің қиылысында
22
Мерей ауылы

улица Жибек жолы, 54, возле здания филиала №2 "Дома культуры села Шамалган" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Жибек жолы, 83, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Многопрофильного колледжа профессионального обучения" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области"
12
Село Жандосово
улица Ардагерлер, 17, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
пересечение улиц Б. Темірбекова и Райымбека, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Жандосово
13
Село Шалкар
улица Абая, 69А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Шалкар" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
пересечение улиц Абая и Жамбыла, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Шалкар
14
Село Райымбек
улица А. Байтурсынова, 13, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского сельского округа Карасайского района"
15
Село Абай
улица М. Мақатаева, 30, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Ы. Алтынсарина, 300, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Габдуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
16
Село Кыргауылды
улица С. Інкәрбекова, 49, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Константина Ушинского" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
17
Село Булакты
улица Наурыз, 4, напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Булакты" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
18
Село Жанатурмыс
улица Ы. Алтынсарина, 300, возле здания частной школы "AiSaf"
19
Село Кайнар
улица Наурыз, 1, напротив здания "Казахского научно-исследовательского института картофельного и овощного хозяйства"
20
Село Бекболат
улица Мектеп, без номера, возле частного магазина "Айдар"
21
Село Алмалыбак
улица Б. Бәсібекова, 8, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Алмалыбак
пересечение улиц М. Ерлепесова и О. Шегебаева
22
Село Мерей

Д. Қонаев көшесі, 7, "Қарасай ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мерей ауылының мәдениет үйі" №3 филиалы ғимаратының жанында, "Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі. Қарасай ауданының саясаты, мәдениеті, тілдерді және спортты дамыту" ғимаратының жанында
23
Көлді ауылы
Абай көшесі, 3, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Көлді ауылдық филиалының алдында
24
Жалпақсай ауылы
Т. Сарбасов көшесі, 4, "Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Береке ауылы
Б. Тамабаев пен Ж. Бабаев көшелерінің қиылысы, "Жетісу" дүкенінің жанында
Астана көшесі, 40В, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Қаратөбе ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Тамабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
27
Көкөзек ауылы
Ж. Ақымжанов көшесі, 16, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкөзек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
28
Исаев ауылы
Сүйінбай көшесі, 203, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О. Исаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
29
Жармұхамбет ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 23, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жармұхамбет ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
30
Жамбыл ауылы
Жамбыл көшесі, 24, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы

улица Д. Қонаева, 7, возле здания филиала №3 "Дома культуры села Мерей" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
23
Село Кольди
улица Абая, 3, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Кольди
24
Село Жалпаксай
улица Т. Сарбасова, 4, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
25
Село Береке
пересечение улиц Б. Тамабаева и Ж. Бабаева, возле здания частного магазина "Жетысу"
улица Астана, 40в, возле здания коммунального госудраственного учреждения "Средняя школа села Береке" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
26
Село Каратобе
улица Наурызбай батыра, 40, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы имени Б.Тамабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
27
село Кокозек
улица Ж. Ақымжанова, 16, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Кокозек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
28
Село Исаево
улица Сүінбая, 203, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средней школы имени О. Исаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
29
Село Жармухамбет
улица Наурызбай батыра, 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Жармухамбет" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
30
Село Жамбыл
улица Жамбыла, 24, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"

Ақсай көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Жамбыл ауылындаға №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
31
Қошмамбет ауылы
М. Мәметова көшесі, 2а, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
32
Ұлан ауылы
Тегіс көшесі, 14г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ұлан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
33
Батан ауылы
М. Саламатов көшесі, 1г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Батан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
М. Саламатов көшесі, 1а, шаруа жүргізу құқығымен "Қарасай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Батан дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратына қарама-қарсы
2020 жылғы 19 қарашасы № 345 қаулысына 2-қосымша
Қарасай ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй–жайлар
1. Қаскелең қаласы бойынша:
1) Қаскелең қаласы, Өмірәлі көшесі, № 84, Белинский атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі, № 86, Пушкин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі, № 91, Байжанов атындағы орта мектептің акт залы;
4) Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі, № 48, Керімбеков атындағы орта мектептің акт залы;
5) Қаскелең қаласы, Жангозин көшесі, № 48, Сәтпаев атындағы орта мектептің акт залы.
2. Әйтей ауылдық округі бойынша:
1) Әйтей ауылы, Наурыз көшесі, № 4, Қосынов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі, № 2, Еңбекші орта мектептің акт залы.
3. Елтай ауылдық округі бойынша:
Береке ауылы, Алтынсарин көшесі, № 1, Бейсебаев атындағы орта мектептің акт залы.
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 24, Жамбыл атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қошмамбет ауылы, Мәметова көшесі, № 2 а, Қошмамбетов атындағы орта мектептің акт залы;
3) Ұлан ауылы, Тегіс көшесі № 14, Ұлан орта мектебінің акт залы.
5. Жібек жолы ауылдық округі бойынша:
1) Жібек жолы ауылы, Қарасу көшесі, № 110 а, Шамалған бекетіндегі
жаңа қазақ орта мектептің акт залы;
2) Жібек жолы ауылы, Қонаев көшесі, № 2, Алтынсарин атындағы орта мектептің акт залы;

улица Ақсай, 40, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 села Жамбыл" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
31
Село Кошмамбет
улица М. Маметовой, 2А, напротив здания коммунального государственного учреждения "средняя школа имени К.Кошмамбетова" государственного учреждения "отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
32
Село Улан
улица Тегіса, 14, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Улан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
33
Село Батан
улица М. Саламатова, 1Г, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Батан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица М. Саламатова, 1а, напротив здания коммунального государственного учреждения на праве хозяйственного ведения "Карасайская центральная районная больница" сельская врачебная амбулатория "Батан"
Приложение 2 к постановлению от 19 ноября 2020 года № 345
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Карасайском районе
1. По городу Каскелен:
1)город Каскелен, улица Умрали, № 84, актовый зал средней школы имени Белинского;
2)город Каскелен, улица Алимкулова, № 86, актовый зал средней школы имени Пушкина;
3)город Каскелен, улица Байгазиева, № 91, актовый зал средней школы имени Байжанова;
4)город Каскелен, улица Барибаева, № 48, актовый зал средней школы имени Керимбекова;
5)город Каскелен, улица Жангозина, № 48, актовый зал средней школы имени Сатпаева.
2. По Айтейскому сельскому округу:
1)село Айтей, улица Наурыз № 4, актовый зал средней школы имени Косынова;
2)село Енбекши, улица Райымбека, № 2, актовый зал средней школы Енбекши.
3. По Ельтайскому сельскому округу:
село Береке, улица Алтынсарина, № 1, актовый зал средней школы имени Бейсебаева.
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1)село Жамбыл, улица Жамбыла, № 24, актовый зал средней школы имени Жамбыла;
2)село Кошмамбет, улица Маметовой, № 2 а, актовый зал средней школы имени Кошмамбетова;
3)село Улан, улица Тегиса, № 14, актовый зал средней школы Улан.
5. По сельскому округу Жибек жолы:
1)село Жибек жолы, улица Карасу, № 110 а, актовый зал новой казахской средней школы на станций Шамалган;
2)село Жибек жолы, улица Кунаева, № 2, актовый зал средней школы имени Алтынсарина;

3) Жібек жолы ауылы, Дүйсеков көшесі, № 42 а, Жібек жолы ауылы қазақ орта мектептің акт залы;
4) Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі, № 21, Байсалбаев атындағы орта мектептің акт залы;
5) Көлащы ауылы, Байжарасов көшесі, № 2, Барибаев атындағы орта мектептің акт залы.
6. Жандосов ауылдық округ бойынша:
1) Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі, № 16, Жандосов атындағы орта мектептің акт залы.
7. Іргелі ауылдық округі бойынша:
1) Іргелі ауылы, Қонаев көшесі, № 80, ауылдық мәдениет үйінің залы;
2) Көксай ауылы, Наурызбай көшесі, № 108, Мәметова атындағы орта мектептің акт залы.
8. Бірінші Май ауылдық округі бойынша:
Бекболат ауылы, Мектеп көшесі, № 2, 1 Май орта мектептің акт залы;
9. Райымбек ауылдық округі бойынша:
1) Райымбек ауылы, Түркістан көшесі, № 4, Әзербаев атындағы орта мектептің акт залы;
2) Абай ауылы, Алтынсарин көшесі, № 130, Ғабдуллин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Абай ауылы, Мақатаев көшесі, № 30, Абай ауылы орта мектебінің акт залы;
4) Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі, № 49 а, Қырғауылды қазақ орта мектептің акт залы;
5) Қырғауылды ауылы, Іңкәрбеков көшесі, № 49, Ушинский атындағы орта мектептің акт залы;
10. Ұмтыл ауылдық округі бойынша:
1) Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі, № 9, Әль–Фараби атындағы орта мектеп гимназиясының акт залы;
2) Мерей ауылы, Мектеп көшесі, № 1, Макаренко атындағы орта мектептің акт залы.
11. Шамалған ауылдық округі бойынша:
1) Шамалған ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 40, М.Әуезов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Шамалған ауылы, Жібек жолы көшесі, № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектептің акт залы.

3)село Жибек жолы, улица Дуйсекова, № 42 а, актовый зал казахской средней школы села Жибек жолы;
4)село Турар, улица Копбаева, № 21, актовый зал средней школы имени Байсалбаева;
5)село Кольащы, улица Байжарасова, № 2, актовый зал средней школы имени Барибаева.
6. По Жандосовскому сельскому округу:
1)село Жандосово, улица Темирбекова, № 16, актовый зал средней школы имени Жандосова.
7. По Иргелинскому сельскому округу:
1)село Иргели, улица Кунаева, № 80, зал сельского дома культуры;
2)село Коксай, улица Наурызбая, № 108, актовый зал средней школы имени Маметовой.
8. По Первомайскому сельскому округу:
село Бекболат, улица Мектеп, № 2, актовый зал средней школы 1 Мая.
9. По Райымбекскому сельскому округу:
1)село Райымбек, улица Туркестан, № 4, актовый зал средней школы имени Азербаева;
2)село Абай, улица Алтынсарина, № 130, актовый зал средней школы имени Габдуллина;
3)село Абай, улица Макатаева, № 30, актовый зал средней школы села Абай;
4)село Кыргауылды, улица Наурыз, № 49 а, актовый зал Кыргауылдинской казахской средней школы;
5)село Кыргауылды, улица Инкарбекова, № 49, актовый зал средней школы имени Ушинского.
10. По Умтылскому сельскому округу:
1)село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, актовый зал средней школы-гимназии имени Аль-Фараби;
2)село Мерей, улица Мектеп № 1, актовый зал средней школы имени Макаренко.
11. По Шамалганскому сельскому округу:
1)село Шамалган, улица Отеген батыра, № 40, актовый зал средней школы имени М. Ауэзова;
2)село Шамалган, улица Жибек жолы, № 83, актовый зал средней школы имени Карасай батыра.