Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 02-15 "Кербұлақ ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 57-341 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 1 шілдеде № 5551 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 02-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ракимбекова Гулмира Абдигалиевнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Ж. Садыкова
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков

О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 05 апреля 2016 года № 02-15 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Кербулакском районе"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 25 июня 2020 года № 57-341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 июля 2020 года № 5551
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Кербулакском районе" от 05 апреля 2016 года № 02-15 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3795, опубликован 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Ракимбекову Гулмире Абдигалиевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Ж. Садыкова
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков