Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 60-9 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5458 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5377 тіркелген, 2020 жылдың 09 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 475 902 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 764 731 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 115 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 703 056 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 417 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 8 702 639 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 878 112 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 379 339 мың теңге;
субвенциялар 4 445 188 мың теңге;
2) шығындар 12 130 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 134 692 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 183 943 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 49 251 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 789 459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 789 459 мың теңге.";
2-тармақтағы:
"18 779" саны "42 254" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2019 года № 57-1 "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 60-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5458
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 57-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5377, опубликован 09 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 9 475 902 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 764 731 тысяча тенге;
неналоговые поступления 6 115 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 8 703 056 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 417 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 8 702 639 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 878 112 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 379 339 тысяч тенге;
субвенции 4 445 188 тысяч тенге;
2) затраты 12 130 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 134 692 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 183 943 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 49 251 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 789 459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 789 459 тысяч тенге.";
в пункте 2:
цифры "18 779" заменить на цифры "42 254".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы М. Смагулов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района М. Смагулов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков