Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 10-02 "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 12-04 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 желтоқсанда № 5836 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 502 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімінің 29.12.2022 № 502 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес, Панфилов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы әкімінің "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 29 қазандағы № 10-02 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5727 тіркелген, 2020 жылдың 04 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 67-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 3, 4, 5, 14, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66-тармақтары осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің мәтіні қол коятын адамның лауазымы, аты-жөні мен тегінен кейін келесі сөздермен толықтырылсын:
"КЕЛІСІЛДІ"
Панфилов аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы К. Нуралинова
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысы Сқақов Ербол Абылайхановичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі Т. Умралиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Панфилов аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы К. Нуралинова
Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы "23" желтоқсандағы № 12-04 шешіміне қосымша
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
3. № 689 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорттық зал).

О внесении изменений в решение акима Панфиловского района от 29 октября 2020 года № 10-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе"
Решение акима Панфиловского районна Алматинской области от 23 декабря 2020 года № 12-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2020 года № 5836. Утратило силу решением акима Панфиловского района области Жетісу от 29 декабря 2022 года № 502
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района области Жетісу от 29.12.2022 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Панфиловского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе" от 29 октября 2020 года № 10-02 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5727, опубликован 04 ноября 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
исключить пункт 67 в приложении указанного решения;
пункты 3, 4, 5, 14, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66 в приложении указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
текст указанного решения после должности, инициалов и фамилии подписывающего лица дополнить словами:
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Панфиловской
районной территориальной
избирательной комиссии К. Нуралинова
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района Скакова Ербола Абылайхановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района Т. Умралиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Панфиловской
районной территориальной
избирательной комиссии К. Нуралинова
Приложение к решению акима Панфиловского района № 12-04 от "23" декабря 2020 года
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
3. Избирательный участок № 689.
Центр: село Пенжим, улица Желтоксан № 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (спортивный зал).

Шекара: Пенжім ауылы, Уәлиханов, Лутпулла, Сейфуллин, Мусаев, Есептік квартал, Бейбітшілік, Жамбыл, Райымбек № 48-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 47-ден 63-ке дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 76-дан 104-ке дейін, 88 А (жұп жағы), № 63-тен 87-ге дейін, 73 А, (тақ жағы), Мухамади № 13-тен 45-ке дейін, 13/1, 13 Б, 29 А, (тақ жағы), № 8-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Искандеров № 41-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 48-ге дейін, 42 Б, 42 В, 42 Д, (жұп жағы), Хамраев № 19-дан 49-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 56-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
4. № 690 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мәжіліс залы).
Шекара: Пенжім ауылы, Көншібаев, Маметова, Машуров, Абай, Белалов, И.Ахун көшелері, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, 9-шы көше, 10-шы көше, 12-ші көше, Хамраев № 1-ден 17-ге дейін, 1 А, 1 Б, 19/1, (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін, 2 А, 4 А, 18 А, 20 А (жұп жағы), Искандеров № 2-ден 38-ге дейін, 20 А (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін, 1/1, 5/1, 39/1 (тақ жағы), Мухамади № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 61-ге дейін, 1 Б, 15/2, 19 Б, (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін, 10/2, 18/1, 40/1, 20 А, 26 А, 36 А, (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46 Б-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
5. № 691 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, 1 тұрғын үй алабы, 8 көшесі, 4 ғимарат, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пенжім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Пенжім ауылының оңтүстік шығыс бөлігіндегі тұрғын алабы, "Алтынкөл" станциясы 1-ші көше.
14. № 700 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 10, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекара: Шолақай ауылы, Батырханов, Арөстең, Шамиева № 74-тен 104/1-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 93-ке дейін (тақ жағы), Шолақай № 48-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 47-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Мектеп № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 7-ден 31-ге дейін (тақ жағы) көшелері, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, Есептік квартал, Жиделі ауылы.
48. № 734 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 17, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дәнеш Рақышев атындағы өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Граница: село Пенжим, улицы Уалиханова, Лутпулла, Сейфуллина, Мусаева, Учетный квартал, Бейбитшилик, Жамбыла, Райымбек с № 48 по 76 (четная сторона), с № 47 по 63 (нечетная сторона), Желтоксан с № 76 по 104, 88 А (четная сторона), с № 63 по 87, 73 А (нечетная сторона) Мухамади с № 13 по 45, 13/1, 13 Б, 29 А, (нечетная сторона), с № 8 по 14 (четная сторона), Искандерова с № 41 по 47 (нечетная сторона), с № 40 по 48, 42 Б, 42 В, 42 Д (четная сторона), Хамраева с № 19 по 49 (нечетная сторона), с № 26 по 56 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 690.
Центр: село Пенжим, улица Желтоксан № 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (актовый зал).
Граница: село Пенжим, улицы Коншибаева, Маметовой, Машурова, Абая, Белалова, И.Ахун, 1-ая улица, 2-ая улица, 3-ья улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, 9-ая улица, 10-ая улица, 12-ая улица, улицы Хамраева с № 1 по 17, 1 А, 1 Б, 19/1 (нечетная сторона), с № 2 по 24, 2 А, 4 А, 18 А, 20 А (четная сторона), Искандерова с № 2 по 38, 20 А (четная сторона), с № 1 по 39, 1/1, 5/1, 39/1 (нечетная сторона), Мухамади с № 1 по 9 (нечетная сторона), № 2 по 6 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 61, 1 Б, 15/2, 19 Б (нечетная сторона), с № 2 по 74, 10/2, 18/1, 40/1, 20 А, 26 А, 36 А (четная сторона), Райымбек с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 46 Б (четная сторона).
5. Избирательный участок № 691.
Центр: село Пенжим, жилой массив 1, улица 8, здание 4, коммунальное государственное учреждение "Пиджимская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: жилой массив на юго-восточной части села Пенжим, станция "Алтынколь" 1-ая улица.
14. Избирательный участок № 700.
Центр: село Шолакай, улица Мектеп № 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (фойе).
Граница: село Шолакай, улицы Батырханова, Арустен, Шамиевой с № 74 по 104/1 (четная сторона), с № 69 по 93 (нечетная сторона), Шолакай с № 48 по 76 (четная сторона), с № 47 по 57 (нечетная сторона), Мектеп с № 2 по 34 (четная сторона), с № 7 по 31 (нечетная сторона), 1-ая улица, 2-ая улица, 3-ья улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, Учетный квартал, село Жидели.
48. Избирательный участок № 734.
Центр: город Жаркент, улица Казсельхозтехника № 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Школа искусств имени Данеша Ракишева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".

Шекара: Жаркент қаласы, 1-ші ықшам ауданы, Омаров, Исаев, Зайнудинов, Алиев № 24 "а"-дан 102-ге дейін (жұп жағы), № 55-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Самади № 39-дан 107-ге дейін (тақ жағы), № 50-ден 124-ке дейін (жұп жағы), Рақышев № 19-дан 127-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 126-ға дейін (жұп жағы), Сапиев № 17-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Қожбанбет би, Шойнақ батыр, Аралбай батыр, Сатай батыр, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыр, Бағай батыр, 14-ші көше, Елтінді батыр, Салпық би, Нәби Сарпеков көшелері.
49. № 735 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Жастар, Болашақ, Зульяров № 19-дан 161-ге дейін (тақ жағы), Қонаев № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Тұрғанғазы Жапарқұлов № 1-ден 139-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 2/1-ден 2/8-ге дейін, Шынтаев, Амриев, Сапиев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Рақышев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 2/1-ден 2/11-ге дейін (тақ жағы), Қасымбеков № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы) көшелері, Ақбұлақ учаскесіндегі нөмірі жоқ 12 үйлер.
50. № 736 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (негізгі корпус).
Шекара: Жаркент қаласы, Алматы, Қаратал, Лян, Темірқазық, Интернациональная № 37-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Табынбаев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Мухамади № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
51. № 737 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (жатақхана).
Шекара: Жаркент қаласы, Орталық, Тышқанбаев, Достық, Бейбітшілік, Завод № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Интернациональная № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Рахимов № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 1/1, Уәлиханов № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы) көшелері.

Граница: город Жаркент, 1-ый микрорайон, улицы Омарова, Исаева, Зайнудинова, Алиева с № 24 "а" по 102 (четная сторона), с № 55 по 139 (нечетная сторона), Самади с № 39 по 107 (нечетная сторона), с № 50 по 124 (четная сторона), Ракышева № 19 по 127 (нечетная сторона), с № 16 по 126 (четная сторона), Сапиева с № 17 по 129 (нечетная сторона), с № 2 по 132 (четная сторона), Касымбекова с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 12 по 116 (четная сторона), Кожбанбет би, Шойнақ батыра, Аралбай батыра, Сатай батыра, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыр, Бағай батыра, 14-ая улица, Ельтынды батыра, Салпық би, Нәби Сарпекова.
49. Избирательный участок № 735.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Жастар, Болашак, Зульярова с № 19 по 161 (нечетная сторона), Конаева с № 1 по 19 (нечетная сторона), Тұрғанғазы Жапарқұлова с № 1 по 139 (нечетная сторона), с № 26 по 88 (четная сторона), Головацкого с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Жансугурова с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Абая с № 2 по 20 (четная сторона), с № 2/1 по 2/8, Шынтаева, Амриева, Сапиева с № 1 по 15 (нечетная сторона), Ракышева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Головацкого с № 2/1 по 2/11 (нечетная сторона), Касымбекова с № 2 по 10 (четная сторона), 12 домов без номера участка Акбулак.
50. Избирательный участок № 736.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (основной корпус).
Граница: город Жаркент, улицы Алматы, Каратальская, Лян, Темирказык, Интернациональная с № 37 по 85 (нечетная сторона), с № 42 по 90 (четная сторона), Табынбаева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Мухамади с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Сыпатаева с № 1 по 71 (нечетная сторона), № 2 по 36 (четная сторона).
51. Избирательный участок № 737.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (общежитие).
Граница: город Жаркент, улицы Орталык, Тышканбаева, Достык, Бейбитшилик, Заводская с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Интернациональная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Рахимова с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Уалиханова № 1/1, Уалиханова с № 2 по 54 (четная сторона).

52. № 738 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, Панфилов ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық "Панфилов Су құбыры" аудандық коммуналдық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Сыпатаев № 73-тен 107-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 71-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 106-ға дейін (жұп жағы), Белалов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 82-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Абдуллин № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20 "а"-ға дейін (жұп жағы), Рахимов № 37-ден 77-ге дейін, 129 (тақ жағы), № 38-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Завод № 7-ден 47-ге дейін, 87 (тақ жағы), № 32-ден 88-ғе дейін (жұп жағы) көшелері.
55. № 741 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (негізгі корпус).
Шекара: Жаркент қаласы, Усекский мост, Есептік квартал, Батыс, Нұржеке Игілікұлы, Головацкий № 122-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Юлдашев № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 109-дан 153-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Пушкин № 51-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Түркебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Беспаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбеков, Қонаев № 127-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 198-ден 218-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 139-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 132-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы) көшелері, Құс фермасы нөмірі жоқ 5 үйлер.
57. № 743 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 12, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Иванов № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 79-дан 137-ге дейін, 185 (тақ жағы), Пушкин № 103-тен 145-ке дейін, 187 (тақ жағы), № 42-ден 90-ға дейін, 172 (жұп жағы), Түркебаев № 77-ден 133-ке дейін (тақ жағы), № 54 "а"-дан 140-қа дейін (жұп жағы), Беспаев № 37-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 52-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 25-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 58-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 155-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Қастеев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Талғаров № 71-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 100-ге дейін (жұп жағы), Билал Назим № 57-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 118-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 37-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Илахунова № 46-дан 90-ға дейін (жұп жағы), Абай № 119-дан 147-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 254-ке дейін (жұп жағы) көшелері.

52. Избирательный участок № 738.
Центр: город Жаркент, улица Иванова № 25, районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Панфилов Су құбыры" акимата Панфиловского района.
Граница: город Жаркент, улицы Сыпатаева с № 73 по 107 (нечетная сторона), с № 38 по 104 (четная сторона), Уалиханова с № 71 по 137 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Мухамади с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 80 по 106 (четная сторона), Белалова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Конаева с № 82 по 196 (четная сторона), Иванова с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 49 (нечетная сторона), Абдуллина с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 20 "а" (четная сторона), Рахимова с № 37 по 77, 129 (нечетная сторона), с № 38 по 92 (четная сторона), Заводская с № 7 по 47, 87 (нечетная сторона), с № 32 по 88 (четная сторона).
55. Избирательный участок № 741.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (основной корпус).
Граница: город Жаркент, улицы Усекский мост, Учетный квартал, Батыс, Нұржеке Игілікұлы, Головацкого с № 122 по 142 (четная сторона), Юлдашева с № 2 по 28 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 53 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 109 по 153 (нечетная сторона), с № 106 по 160 (четная сторона), Пушкина с № 51 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Туркебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Беспаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Лутфуллина с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Нусипбекова, Конаева с № 127 по 179 (нечетная сторона), с № 198 по 218 (четная сторона), Уалиханова с № 139 по 149 (нечетная сторона), с № 132 по 154 (четная сторона), Асановой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 5 домов без номеров Птицефермы.
57. Избирательный участок № 743.
Центр: город Жаркент, улица Кастеева № 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Иванова с № 142 по 160 (четная сторона), Жибек жолы с № 79 по 137, 185 (нечетная сторона), Пушкина с № 103 по 145, 187 (нечетная сторона), с № 42 по 90, 172 (четная сторона), Туркебаева с № 77 по 133 (нечетная сторона), с № 54 "а" по 140 (четная сторона), Беспаева с № 37 по 67 (нечетная сторона), с № 52 по 142 (четная сторона), Лутфуллина с № 25 по 65 (нечетная сторона), с № 40 по 58 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 155 по 195 (нечетная сторона), Кастеева с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Талгарова с № 71 по 103 (нечетная сторона), с № 76 по 100 (четная сторона), Билал Назима с № 57 по 79 (нечетная сторона), с № 118 по 146 (четная сторона), Ниязовой с № 37 по 79 (нечетная сторона), с № 52 по 76 (четная сторона), Илахуновой с № 46 по 90 (четная сторона), Абая с № 119 по 147 (нечетная сторона), с № 208 по 254 (четная сторона).

59. № 745 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі № 23, "Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Головацкий № 139-дан 197-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 23-тен 57-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін, 146 (жұп жағы), Жансүгіров № 165-тен 253-ке дейін (тақ жағы), № 104-тен 196-ға дейін (жұп жағы), Көбіков № 23-тен 73-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), Қастеев № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 68-ге дейін, 148 (жұп жағы), Абай № 256-дан 316-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 34-тен 72-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 33-тен 69-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Гаппаров № 35-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 56-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 47-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 102-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Машуров № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 120-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Бусаков № 133-тен 171-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
60. № 746 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптар ғимараты.
Шекара: Жаркент қаласы, Ынтымақ, Уәлиханов № 156-дан 214-ке дейін (жұп жағы), Бусаков № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Машуров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абдуллин № 33-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 155-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 240-қа дейін (жұп жағы), Пащенко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 17-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 58-ге дейін (жұп жағы), Масанчи № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
61. № 747 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі № 240, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Шамиев № 27-ден 113-ке дейін, 267 А (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін, 72, 74, 110 (жұп жағы), Абай № 318-ден 348-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 241-ден 339-ға дейін (тақ жағы), Бусаков № 64-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 41-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Лепсинская, Өсек № 5-тен 13-ке дейін, 129 (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін, 50 (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 277-ден 359-ға дейін (тақ жағы), № 208-ден 342-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 199-дан 325-ке дейін (тақ жағы), № 216-дан 320-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 255-тен 343-ке дейін (тақ жағы), № 198-ден 258-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

59. Избирательный участок № 745
Центр: город Жаркент, улица Масанчи № 23, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Головацкого с № 139 по 197 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 23 по 57 (нечетная сторона), с № 24 по 52, 146 (четная сторона), Жансугурова с № 165 по 253 (нечетная сторона), с № 104 по 196 (четная сторона), Кобикова с № 23 по 73 (нечетная сторона), с № 20 по 74 (четная сторона), Кастеева с № 27 по 69 (нечетная сторона), с № 20 по 68, 148 (четная сторона), Абая с № 256 по 316 (четная сторона), Жибек жолы с № 34 по 72 (четная сторона), Пащенко с № 33 по 69 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Гаппарова с № 35 по 47 (нечетная сторона), с № 32 по 40 (четная сторона), Масанчи с № 56 по 88 (четная сторона), Ходжамьярова с № 47 по 81 (нечетная сторона), с № 102 по 160 (четная сторона), Машурова с № 75 по 119 (нечетная сторона), с № 120 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 133 по 171 (нечетная сторона).
60. Избирательный участок № 746.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, здание начальных классов коммунального государственного учреждения "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Ынтымак, Уалиханова с № 156 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Машурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Ходжамьярова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Абдуллина с № 33 по 61 (нечетная сторона), с № 22 по 74 (четная сторона), Сыпатаева с № 155 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 240 (четная сторона), Пащенко с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Гаппарова с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Асановой с № 17 по 57 (нечетная сторона), с № 24 по 58 (четная сторона), Масанчи с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Жибек жолы с № 2 по 10 (четная сторона).
61. Избирательный участок № 747.
Центр: город Жаркент, улица Сыпатаева № 240, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Шамиева с № 27 по 113, 267 А (нечетная сторона), с № 2 по 42, 72, 74, 110 (четная сторона), Абая с № 318 по 348 (четная сторона), Конаева с № 241 по 339 (нечетная сторона), Бусакова с № 64 по 168 (четная сторона), Кошкунова с № 41 по 83 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Лепсинская, Осек с № 5 по 13, 129 (нечетная сторона), № 2 по 10, 50 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 277 по 359 (нечетная сторона), с № 208 по 342 (четная сторона), Головацкого с № 199 по 325 (нечетная сторона), с № 216 по 320 (четная сторона), Жансугурова с № 255 по 343 (нечетная сторона), с № 198 по 258 (четная сторона).

62. № 748 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі № 76, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Бусаков № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шамиев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Абдуллин № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 180-ге дейін, 196 (жұп жағы), Өсек № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 229-дан 293-ке дейін, 303 (тақ жағы), № 242-ден 276-ға дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 217-ден 263-ке дейін, 277, 289, 293, 299, 301 (тақ жағы), № 216-дан 258-ге дейін, 266, 338 (жұп жағы), Қонаев № 312-ден 370-ке дейін (жұп жағы) көшелері.
64. № 750 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Жаркент қаласы, Тұрғанғазы Жапарқұлов № 90-нан 108-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 183-ке дейін (тақ жағы), Зульяров № 136-дан 288-ге дейін (жұп жағы), № 163-тен 437-ге дейін (тақ жағы), Табынбаева № 125-тен 141-ге дейін (тақ жағы), № 98-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", 146 "д", № 131-ден № 141-ге дейін (тақ жағы), Белалов № 133-тен 135 "а"-ға дейін (тақ жағы), 124-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 145-тен 195-ке дейін (тақ жағы), № 162-ден 200-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 147-ден 185-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1/1-ден 1/75-ке дейін, № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Талғаров № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Билал Назим № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", № 1/1-ден 1/87-ге дейін, № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2/2-ден 2/112-ге дейін, № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 40-тан 50-ге дейін (жұп жағы), № 33-тен 35 "а"-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
65. № 751 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорттық зал).
Шекара: Жаркент қаласы, 2-ші ықшам аудан: 27-ші көше, 28-ші көше, 29-шы көше, 30-шы көше, 31-ші көше, 32-ші көше, Нұрғали Жылқышиев, 34-ші көше, 35-ші көше, 36-шы көше, 37-ші көше, Октябрьская, Шығыс, Илахунова № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 108 "а"-дан 168-ге дейін, 246 (жұп жағы), № 143-тен 199-ға дейін (тақ жағы), Мухамади № 143-тен 159-ға дейін, 193/1 (тақ жағы), № 146, № 148 "а", № 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д", Ниязова № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Белалова № 132-ден 144-ке дейін (жұп жағы), № 137-ден 143 "а"-ға дейін (тақ жағы), № 121 "а", № 134/1, № 134/2, № 134/3, № 134/4, № 134/5, № 134/6, № 134/7, № 134/8, Қасенов, Алиев № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Самади № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Ұзақ батыр, Тұрғанғазы Жапарқұлов № 110-нан 168-ге дейін (жұп жағы), КСХТ көшелері.

62. Избирательный участок № 748.
Центр: город Жаркент, улица Абдуллина № 76, государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркентский многопрофильный колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Граница: город Жаркент, улицы Бусакова с № 2 по 62 (четная сторона), Кошкунова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Шамиева с № 1 по 25 (нечетная сторона), Абдуллина с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 180, 196 (четная сторона), Осек с № 1 по 3 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 229 по 293, 303 (нечетная сторона), с № 242 по 276 (четная сторона), Уалиханова с № 217 по 263, 277, 289, 293, 299, 301 (нечетная сторона), с № 216 по 258, 266, 338 (четная сторона), Конаева с № 312 по 370 (четная сторона).
64. Избирательный участок № 750.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала-Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (фойе).
Граница: город Жаркент, улицы Тұрғанғазы Жапарқұлов с № 90 по 108 (четная сторона), с № 141 по 183 (нечетная сторона), Зульярова с № 136 по 288 (четная сторона), с № 163 по 437 (нечетная сторона), Табынбаева № 125 по 141 (нечетная сторона), с № 98 по 108 (четная сторона), Мухамади с № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", № 146 "д", с № 131 по 141 (нечетная сторона), Белалова с № 133 по 135 "а" (нечетная сторона), с № 124 по 130 (четная сторона), Иванова с № 145 по 195 (нечетная сторона), с № 162 по 200 (четная сторона), Пушкина с № 147 по 185 (нечетная сторона), Абая с № 1/1 по 1/75, с № 1 по 117 (нечетная сторона), Талгарова с № 2 по 74 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), Билал Назима № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", с № 1/1 по 1/87, с № 1 по 55 (нечетная сторона), № 2/2 по 2/112, с № 2 по 116 (четная сторона), Ниязова с № 40 по 50 (четная сторона), с № 33 по 35 "а" (нечетная сторона).
65. Избирательный участок № 751.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала-Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (спортивный зал).
Граница: город Жаркент, 2-й микрорайон: 27-ая улица, 28-ая улица, 29-ая улица, 30-ая улица, 31-ая улица, 32-ая улица, Нұрғали Жылқышиева, 34-ая улица, 35-ая улица, 36-ая улица, 37-ая улица, улицы Октябрьская, Шыгыс, Илахуновой с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Табынбаева с № 108 "а" по 168, 246 (четная сторона), с № 143 по 199 (нечетная сторона), Мухамади с № 143 по 159, 193/1 (нечетная сторона), с № 146, № 148 "а", 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д", Ниязовой с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Белалова с № 132 по 144 (четная сторона), с № 137 по 143 "а" (нечетная сторона), с № 121 "а", № 134/1, № 134/2, № 134/3, № 134/4, № 134/5, № 134/6, № 134/7, № 134/8, Касенова, Алиева с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Самади с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Ұзақ батыра, Тұрғанғазы Жапарқұлова с № 110 по 168 (четная сторона), КСХТ.

66. № 752 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Бусаков көшесі № 51, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Жібек жолы № 74-тен 134-ке дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 126 үй 1 корпус 40 пәтерлер, № 126 үй 2 корпус 40 пәтерлер, № 126 үй 3 корпус 20 пәтер, Пащенко № 71-ден 125-ке дейін, 151, 211, 219 (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 49-дан 83-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 74-ке дейін, 148, 216, 218 (жұп жағы), Масанчи № 43-тен 69-ға дейін, 127 А, 131 (тақ жағы), № 90-нан 120-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 83-тен 119-ға дейін, 145, 213 (тақ жағы), № 162-ден 202-ге дейін, 258 (жұп жағы), Машуров № 121-ден 165-ке дейін, 259, 275 (тақ жағы), № 218-ден 268-ге дейін (жұп жағы), Бусаков № 173-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 170-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Абай № 149-дан 257-ге дейін (тақ жағы), Талғаров № 105-тен 189-ға дейін (тақ жағы), № 102-ден 188-ге дейін (жұп жағы), Билал Назим № 81-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 260-қа дейін (жұп жағы), Ниязова № 81-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Илахунова № 67-ден № 79-ға дейін, 101 (тақ жағы), № 92-ден 158-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 197-ден 275-ке дейін (тақ жағы), № 130-дан 206-ға дейін (жұп жағы) көшелері, 4-ші ықшам ауданы: 1-ші көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), 2-ші көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), 3-ші көше: № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы).

66. Избирательный участок № 752.
Центр: город Жаркент, улица Бусакова № 51, коммунальное государственное учреждение "Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Жибек жолы с № 74 по 134 (четная сторона), Жибек жолы № 126 дом 1 корпус 40 квартир, № 126 дом 2 корпус 40 квартир, № 126 дом 3 корпус 20 квартир, Пащенко с № 71 по 125, 151, 211, 219 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Гаппарова с № 49 по 83 (нечетная сторона), с № 42 по 74, 148, 216, 218 (четная сторона), Масанчи с № 43 по 69, 127 А, 131 (нечетная сторона), с № 90 по 120 (четная сторона), Ходжамьярова с № 83 по 119, 145, 213 (нечетная сторона), с № 162 по 202, 258 (четная сторона), Машурова с № 121 по 165, 259, 275 (нечетная сторона), с № 218 по 268 (четная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона), с № 170 по 180 (четная сторона), Абая с № 149 по 257 (нечетная сторона), Талгарова с № 105 по 189 (нечетная сторона), с № 102 по 188 (четная сторона), Билал Назима с № 81 по 213 (нечетная сторона), с № 148 по 260 (четная сторона), Ниязовой с № 81 по 141 (нечетная сторона), с № 78 по 134 (четная сторона), Илахуновой с № 67 по 79, 101 (нечетная сторона), с № 92 по 158 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 197 по 275 (нечетная сторона), № 130 по 206 (четная сторона), 4-ый микрорайон: 1-ая улица: с № 1 по 11, (нечетная сторона), № 2 по 14 (четная сторона), 2-ая улица: с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 2 по 12 (четная сторона), 3-ья улица: с № 2 по 12 (четная сторона).