Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 6-60-347 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 қаңтарда № 5415 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 394990 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 63543 мың теңге;
трансферттер түсімі 331447 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 112189 мың теңге;
субвенциялар 219258 мың теңге.
2) шығындар 420443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25453 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 25453 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 6-72-409 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39154 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5397 мың теңге;
трансферттер түсімі 33757 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8725 мың теңге;
субвенциялар 25032 мың теңге.
2) шығындар 39558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 404 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 6-72-409 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2020-2022 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2020 года № 6-60-347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2020 года № 5415.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 394990 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 63543 тысячи тенге;
поступления трансфертов 331447 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 112189 тысяч тенге;
субвенции 219258 тысяч тенге;
2) затраты 420443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25453 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25453 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2020 № 6-72-409 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 39154 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5397 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33757 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8725 тысяч тенге;
субвенции 25032 тысячи тенге;
2) затраты 39558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 404 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2020 № 6-72-409 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1191 мың теңге.
Ескерту. 14 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 6-72-409 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1191 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2020 № 6-72-409 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0