"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 117 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 181 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 4701 болып тіркелді

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 117 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год"
Постановление акимата Жамбылской области от 14 августа 2020 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 августа 2020 года № 4701

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 117 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4614 болып тіркелген, 2020 жылдың 26 мамырында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"І. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып табылатын мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлімінде:
"Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны деген кіші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 117 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4614, опубликовано 26 мая 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
В разделе І. Государственный образовательный заказ, администратором бюджетных программ которых является коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области":
Подраздел Коммунальное государственное казенное предприятие "Жамбылский политехнический высший колледж" изложить в следующей редакции:
"
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жамбылский политехнический высший колледж"
1

0302000
Мейіргер ісі
275
27,9
Барлығы
350
".
2. Басқарма заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Жылқыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев

0302000
Сестринское дело
275
27,9
Всего
350
".
2. Управлению в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Жылкыбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев