"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі №10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 14 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 4772 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 20.12.2023 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының электронды нысандағы нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2020 жылдың 9 қыркүйегінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 4, № 10, № 11, № 14, № 16, № 17, № 34, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 45, № 46, № 47, № 49, № 69, № 70, № 71, № 83, № 84, № 85, № 90, № 463 сайлау учаскелері жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"№ 4 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Жауғаш батыр көшесі 4"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Айнакөл көшесінің үйлері, Жауғаш батыр көшесінің № 1-3, 5-9, 13-37 (тақ сан жағы) үйлері, № 2, 6, 12, 16-20, 24-38 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр тұйығының үйлері, Заречный көшесінің үйлері, Заречный 2-көшесінің үйлері, Заречный көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Оқым-Қортыс көшесінің үйлері, Мұса Жалил көшесінің үйлері, Мұса Жалил көшесінің бұрылысының үйлері, Уәлиханов көшесінің № 1-91"А" (тақ сан жағы) үйлері, № 2-88 (жұп сан жағы) үйлері, Уәлиханов көшесінің 1-5 бұрылыстарының үйлері, Урицкий көшесінің үйлері, Урицкий көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№ 10 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Д. Бедный көшесі 92, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының № 481-579 (тақ сан жағы) үйлері, № 370-614 (жұп сан жағы) үйлері, Д. Бедный көшесінің № 35-113 (тақ сан жағы) үйлері, № 78-124 (жұп сан жағы) үйлері, Матросов көшесінің үйлері, Матросов тұйығының үйлері, Мұқанов көшесінің үйлері, Мұқанов көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Сыздықов көшесінің № 153-277"А" (тақ сан жағы) үйлері, № 16-168 (жұп сан жағы) үйлері, Тастандиев көшесінің үйлері, Тастандиев көшесі 1, 2, 4-бұрылыстарының үйлері, Чкалов көшесі № 13-55 (тақ сан жағы) үйлері, № 10-112 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 11 сайлау учаскесі

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года №10 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 23 октября 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 октября 2020 года № 4772. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20 декабря 2023 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20.12.2023 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года № 10 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4722, опубликовано 9 сентября 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения избирательные участки № 4, № 10, № 11, № 14, № 16, № 17, № 34, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 45, № 46, № 47, № 49, № 69, № 70, № 71, № 83, № 84, № 85, № 90, № 463 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 4
Место расположения избирательного участка: улица Жаугаш батыра 4"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Айнаколь, дома № 1-3, 5-9, 13-37 (нечетная сторона), дома № 2, 6, 12, 16-20, 24-38 (четная сторона) улицы Жаугаш батыра, дома тупика Жаугаш батыра, дома улицы Заречной, дома улицы Заречной-2, дома 1-3 переулков улицы Заречной, дома улицы Окым-Кортыс, дома улицы Муса Жалил, дома переулка улицы Муса Жалила, дома № 1-91"А" (нечетная сторона), дома № 2-88 (четная сторона) улицы Валиханова, дома 1-5 переулков улицы Валиханова, дома улицы Урицкого, дома 1-2 переулков улицы Урицкого.
Избирательный участок № 10
Место расположения избирательного участка: улица Д. Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 481-579 (нечетная сторона), дома № 370-614 (четная сторона) проспекта Абая, дома № 35-113 (нечетная сторона), дома № 78-124 (четная сторона) улицы Д. Бедного, дома улицы Матросова, дома тупика Матросова, дома улицы Муканова, дома 1-3 переулков улицы Муканова, дома № 153-277"А" (нечетная сторона), дома № 16-168 (четная сторона), улицы Сыздыкова, дома улицы Тастандиева, дома 1, 2, 4-переулков улицы Тастандиева, дома № 13-55 (нечетная сторона), дома № 10-112 (четная сторона) улицы Чкалова.
Избирательныйучасток № 11

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Шаумян көшесі 45, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ғ. Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аппаев көшесінің № 37-53 (тақ сан жағы) үйлері, Асфальт көшесінің үйлері, Әзізбеков көшесінің үйлері, Байтұрсынов көшесінің № 70-80 үйлері, Клубничный көшесінің үйлері, Кутузов көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қазақ көшесінің № 1-27 (тақ сан жағы) үйлері, № 4-42 (жұп сан жағы) үйлері, Лумумба көшесінің № 1-51 (тақ сан жағы) үйлері, № 58-112 (жұп сан жағы) үйлері, Лумумба көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Мусоргский көшесінің № 91-131 (тақ сан жағы) үйлері, № 142-168 (жұп сан жағы) үйлері, Плеханов көшесінің № 5-45 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-38 (жұп сан жағы) үйлері, Плеханов көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Пірманов көшесінің № 69-203 (тақ сан жағы) үйлері, № 122-186 (жұп сан жағы) үйлері, Сарымолдаев көшесінің үйлері, Сыздықов көшесінің 2-6 бұрылыстарының үйлері, Толстой көшесінің № 1-43 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Тухачевский көшесінің үйлері, Шаумян көшесінің № 40-48"А" (жұп сан жағы) үйлері, № 47-49 (тақ сан жағы) үйлері, Ягодный көшесінің №1-15 үйлері.
№ 14 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Пірманов көшесі 138, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байтұрсынов көшесінің № 27"А"-69 үйлері, Володарский көшесінің үйлері, Галунчик көшесінің үйлері, Дзержинский көшесінің үйлері, 23-Партсъезді көшесінің үйлері, Лукманов көшесінің № 3-203 (тақ сан жағы) үйлері, Космонавт көшесінің үйлері, Курчатов көшесінің үйлері, Кутузов көшесінің үйлері, Кутузов көшесінің 4-бұрылысының үйлері, Қазақ көшесінің № 29-67"А" (тақ сан жағы) үйлері, № 44-102 (жұп сан жағы) үйлері, Мусоргский көшесінің № 61-89"А" (тақ сан жағы) үйлері, № 58"А"-140 (жұп сан жағы) үйлері, Мусоргский көшесі 1-2 бұрылыстарының үйлері, Мүсірепов көшесінің үйлері, Петровский көшесінің үйлері, Плеханов көшесінің № 47-103 (тақ сан жағы) үйлері, № 52-66"А" (жұп сан жағы) үйлері, Плеханов көшесінің 4-5 бұрылыстарының үйлері, Тәжібаев көшесінің үйлері, Тәжібаев көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№ 16 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Тынышбаев көшесі 46, Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Таразтрансэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Аванесов көшесінің үйлері, Аванесов көшесінің бұрылысының үйлері, Байтұрсынов көшесінің № 2-26 үйлері, Беспалов көшесінің үйлері, Беспалов өткелінің үйлері, Жилкооперация көшесінің № 3-29 (тақ сан жағы) үйлері, № 8-24 (жұп сан жағы) үйлері, Жилкооперация көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Жилкооперация 1-2 өткелінің үйлері, Жилкооперация тұйығының үйлері, Ковалевская көшесінің үйлері, Коломейцев көшесінің үйлері, Коломейцев көшесінің бұрылысының үйлері, Коломейцев өткелінің үйлері, Комаров көшесінің үйлері, Лобачевский көшесінің үйлері, Локомотивный көшесінің № 3-83 (тақ сан жағы) үйлері, № 10-86 (жұп сан жағы) үйлері, Локомотивный көшесінің бұрылысының үйлері, Лукманов көшесінің № 2-122 (жұп сан жағы) үйлері, Мусоргский көшесінің № 1-59 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-58 (жұп сан жағы) үйлері, Тепловоз көшесінің үйлері, Тепловоз көшесінің 1-4 бұрылыстарының үйлері, Толстой көшесінің № 117"А"-153 (тақ сан жағы) үйлері, № 74"А"-88 (жұп сан жағы) үйлері, Уездный 2-көшесінің үйлері, Уездный 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№ 17 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Тынышбаев көшесі 48, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының филиалы "Жамбыл магистральдық желі бөлімшесі" - Жамбыл жол дистанциясының ғимараты.

Место расположения избирательного участка: улица Шаумяна 45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17 имени Г. Муратбаева отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 37-53 (нечетная сторона) улицы Аппаева, дома улицы Асфальтной, дома улицы Азизбекова, дома № 70-80 улицы Байтурсынова, дома улицы Клубничной, дома 1-3 переулков улицы Кутузова, дома №1-27 (нечетная сторона), дома № 4-42 (четная сторона) улицы Казахской, дома № 1-51 (нечетная сторона), дома № 58-112 (четная сторона) улицы Лумумбы, дома 1-2 переулков улицы Лумумбы, дома № 91-131 (нечетная сторона), дома № 142-168 (четная сторона) улицы Мусоргского, дома № 5-45 (нечетная сторона), дома № 2-38 (четная сторона) улицы Плеханова, дома 3-переулка улицы Плеханова, дома № 69-203 (нечетная сторона), дома № 122-186 (четная сторона) улицы Пирманова, дома улицы Сарымолдаева, дома 2-6 переулков улицы Сыздыкова, дома № 1-43 (нечетная сторона), дома № 2-18 (четная сторона) улицы Толстого, дома улицы Тухачевского, дома № 40-48 "А" (четная сторона), дома № 47-49 (нечетная сторона) улицы Шаумяна, дома № 1-15 улицы Ягодной.
Избирательный участок №14
Место расположения избирательного участка: улица Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 27"А"-69 улицы Байтурсынова, дома улицы Володарского, дома улицы Галунчик, дома улицы Дзержинского, дома улицы 23-го Партсъезда, дома № 3-203 (нечетная сторона)улицы Лукманова, дома улицы Космонавтов, дома улицы Курчатова, дома улицы Кутузова, дома 4-переулка улицы Кутузова, дома № 29-67"А" (нечетная сторона), дома № 44-102 (четная сторона) улицы Казахской, дома № 61-89"А" (нечетная сторона), дома № 58"А"-140 (четная сторона) улицы Мусоргского, дома 1-2 переулков улицы Мусоргского, дома улицы Мусрепова, дома улицы Петровского, дома № 47-103 (нечетная сторона), дома № 52-66"А" (четная сторона) улицы Плеханова, дома 4-5 переулков улицы Плеханова, дома улицы Тажибаева, дома 1-2 переулков улицы Тажибаева.
Избирательный участок № 16
Место расположения избирательного участка: улица Тынышбаева 46, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Таразтрансэнерго" управления энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области.
Границы: дома улицы Аванесова, дома переулка улицы Аванесова, дома № 2-26 улицы Байтурсынова, дома улицы Беспалова, дома проезда Беспалова, дома № 3-29 (нечетная сторона), дома № 8-24 (четная сторона) улицы Жилкооперации, дома 1-2 переулков улицы Жилкооперации, дома 1-2 проездов Жилкооперации, дома тупика Жилкооперации, дома улицы Ковалевской, дома улицы Коломейцева, дома переулка улицы Коломейцева, дома проезда Коломейцева, дома улицы Комарова, дома улицы Лобачевского, дома № 3-83 (нечетная сторона), дома № 10-86 (четная сторона) улицы Локомотивной, дома переулка улицы Локомотивной, дома № 2-122 (четная сторона) улицы Лукманова, дома № 1-59 (нечетная сторона), дома № 2-58 (четная сторона) улицы Мусоргского, дома улицы Тепловозной, 1-4 переулков улицы Тепловозной, дома № 117"А"-153 (нечетная сторона), дома № 74"А"-88 (четная сторона) улицы Толстого, дома улицы Уездной-2, дома 1-2 переулков улицы Уездной.
Избирательный участок № 17
Место расположения избирательного участка: улица Тынышбаева 48, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Жамбылское отделение магистральной сети" - Жамбылская дистанция пути.

Шекарасы: Байтұрсынов көшесінің № 1 үйі, Ишин көшесінің № 2-94 (жұп сан жағы) үйлері, № 5-73 (тақ сан жағы) үйлері, Қарасу 1-көшесінің үйлері, Қарасу 2-көшесінің үйлері, Қарасу 3-көшесінің үйлері, Наурыз көшесінің үйлері, Наурыз 1-көшесінің үйлері, Наурыз 2-көшесінің үйлері, Наурыз 3-көшесінің үйлері, Наурыз 4-көшесінің үйлері, Тынышбаев көшесінің № 49-67 (тақ сан жағы) үйлері, № 46-88 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 34 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С. Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8 март көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Аққозиев көшесінің № 7-197 (тақ сан жағы) үйлері, № 20-174 (жұп сан жағы) үйлері, Аққозиев көшесі 1, 3, 4-бұрылыстарының үйлері, Аққозиев тұйығының үйлері, Ат Тарази көшесінің үйлері, Ат Тарази көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Балуан Шолақ көшесінің № 1-43 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-74 (жұп сан жағы) үйлері, Зәуірбеков көшесінің үйлері, Калинин көшесінің үйлері, Өтеулиев көшесінің үйлері, Өтеулиев көшесінің бұрылысының үйлері, Первомай көшесінің үйлері, Родниковый көшесінің үйлері.
№ 36 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Пушкин көшесі 15, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Бөкейханов атындағы № 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының № 7-29 (тақ сан жағы) үйлері, Абай даңғылының 2-бұрылысының үйлері, Адамбаев көшесінің үйлері, Адамбаев көшесінің бұрылысының үйлері, Аққозиев көшесінің № 3-5 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Аққозиев көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Ақмола көшесінің үйлері, Ақмола көшесінің бұрылысының үйлері, Артем көшесінің үйлері, Артем көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Артем көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Байзақ батыр көшесінің № 3-51 (тақ сан жағы) үйлері, Байтасов көшесінің № 1-3 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-10 (жұп сан жағы) үйлері, Бектұрғанов көшесінің № 2-12 (жұп сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің № 1-81 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-78 (жұп сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің 2, 5-бұрылыстарының үйлері, Қазыбек би көшесінің № 2-34 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің № 1-27 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-52 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 1-бұрылысының № 1-5 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-6 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Қарағанды көшесінің үйлері, Қылышбай ақын көшесінің № 1-39 (тақ сан жағы) үйлері, 2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Қылышбай ақын көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Павлов көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің № 5-21 (тақ сан жағы) үйлері, Төле би даңғылының № 13-23 (тақ сан жағы) үйлері, № 14-32"А" (жұп сан жағы) үйлері.
№ 37 сайлау учаскесі

Границы: дом № 1 улицы Байтурсынова, дома № 2-94 (четная сторона), дома № 5-73 (нечетная сторона) улицы Ишина, дома улицы Карасу-1, дома улицы Карасу-2, дома улицы Карасу-3, дома улицы Наурыз, дома улицы Наурыз-1, дома улицы Наурыз-2, дома улицы Наурыз-3, дома улицы Наурыз-4, дома № 49-67 (нечетная сторона), дома № 46-88 (четная сторона) улицы Тынышбаева.
Избирательный участок № 34
Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 2-переулка улицы 8 Марта, дома № 7-197 (нечетная сторона), дома № 20-174 (четная сторона) улицы Аккозиева, дома 1, 3, 4-переулков улицы Аккозиева, дома тупика Аккозиева, дома улицы Ат Тарази, дома 2-переулка улицы Ат Тарази, дома № 1-43 (нечетная сторона), дома № 2-74 (четная сторона) улицы Балуан Шолака, дома улицы Заурбекова, дома улицы Калинина, дома улицы Утеулиева, дома переулка улицы Утеулиева, дома улицы Первомайской, дома улицы Родниковой.
Избирательный участок № 36
Место расположения избирательного участка: улица Пушкина15, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 1 имени А. Бокейханова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 7-29 (нечетная сторона) проспекта Абая, дома 2-переулка проспекта Абая, дома улицы Адамбаева, дома переулка улицы Адамбаева, дома № 3-5 (нечетная сторона), дома № 2-18 (четная сторона) улицы Аккозиева, дома 2-переулка улицы Аккозиева, дома улицы Акмола, дома переулка улицы Акмола, дома улицы АртҰма, дома 1-переулка улицы АртҰма, дома 2-переулка улицы АртҰма, дома № 3-51 (нечетная сторона) улицы Байзак батыра, дома № 1-3 (нечетная сторона), дома № 2-10 (четная сторона) улицы Байтасова, дома № 2-12 (четная сторона) улицы Бектурганова, дома №1-81 (нечетная сторона), дома № 2-78 (четная сторона) улицы Кошеней, дома 2, 5-переулков улицы Кошеней, дома № 2-34 улицы Казыбек би, дома № 1-27 (нечетная сторона), дома № 2-52 (четная сторона) улицы Капал, дома № 1-5 (нечетная сторона), дома № 2-6 (четная сторона) 1-переулка улицы Капал, дома 3-переулка улицы Капал, дома улицы Караганды, дома № 1-39 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы Кылышбай акына, дома 1-2 переулков улицы Кылышбай акына, дома улицы Павлова, дома № 5-21 (нечетная сторона) улицы Пушкина, дома № 13-23 (нечетная сторона), дома № 14-32"А" (четная сторона) проспекта Толе би.
Избирательный участок № 37

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С. Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жігер алқабы: Аккоз Косанов көшесінің үйлері, Арычный көшесінің үйлері, Жиһангер көшесінің үйлері, Проектный көшесінің үйлері, Рассвет алқабы: Барыс көшесінің үйлері, Медеу көшесінің үйлері, Земельный көшесінің үйлері, Ақбастау көшесінің үйлері, Жетісу көшесінің үйлері, Проектировщик саяжай массиві: Лесной көшесінің үйлері, Набережный көшесінің үйлері, Аққорған көшесінің үйлері, Байтақ көшесінің үйлері, Абай даңғылының № 5, 5"А" үйлері, Көшеней көшесінің 1, 6-бұрылысының үйлері, Құлжабаев көшесінің үйлері, Лысенко көшесінің үйлері, Молодогвардейский көшесінің үйлері, Пирогов көшесінің № 2-86 (жұп сан жағы) үйлері, Пирогов көшесінің № 1-79 (тақ сан жағы) үйлері, Пирогов көшесінің 2, 3, 4 5-бұрылыстарының үйлері, Рыночный көшесінің үйлері, Степная 2-көшесінің үйлері, Степной 1-бұрылысының үйлері, Степной 1-2 өткелдерінің үйлері, Степной 2-тұйығының үйлері, Шасаидов көшесінің үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төңкеріс көшесі 14, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының № 4-42 (жұп сан жағы) үйлері, Абай даңғылының 3-бұрылысының үйлері, Береговой көшесінің үйлері, Жамбыл даңғылының № 1-9 (тақ сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің № 83-169 (тақ сан жағы) үйлері, № 90-176 (жұп сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің 3, 4, 7-бұрылыстарының үйлері, Көшеней көшесінің 8-бұрылысының № 1-9 (тақ сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 5 бұрылысының үйлері, Қапал көшесінің 6-бұрылысының № 1-33 (тақ сан жағы) үйлері, № 2, 2"А"-4 (жұп сан жағы) үйлері, Қойгелді көшесінің № 1-7 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-10 (жұп сан жағы) үйлері, Сеңкібай көшесінің № 1-37 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-30 (жұп сан жағы) үйлері, Сеңкібай көшесінің 1, 3, 5-бұрылыстарының үйлері, Сеңкібай көшесінің 2-бұрылысының № 1-14 үйлері, Сыпатай батыр көшесінің № 17-75 (тақ сан жағы) үйлері, № 16-48 (жұп сан жағы) үйлері, Төңкеріс көшесінің № 5-11 (тақ сан жағы) үйлері, № 6-10 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 40 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: А. Сухамбаев көшесі 20, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әзербаев көшесінің № 1-9 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-38 (жұп сан жағы) үйлері, Жамбыл даңғылының № 9"А" үйі, Қапал көшесінің № 177-201 (тақ сан жағы) үйлері, № 68-156 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 4-бұрылысының үйлері, А. Сухамбаев көшесінің № 53-95 (тақ сан жағы) үйлері, № 78-116 (жұп сан жағы) үйлері, А. Сухамбаев көшесінің 3-бұрылысының № 7-21 (тақ сан жағы) үйлері, Телецентр көшесінің № 1-13 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-10, 14 (жұп сан жағы) үйлері, Төңкеріс көшесінің № 12-13 үйлері.
№ 42 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: Массив Жигер: дома улицы Аккоз Косанова, дома улицы Арычный, дома улицы Жихангер, дома улицы Проектный, массив Рассвет: дома улицы Барыс, дома улицы Медеу, дома улицы Земельный, дома улицы Акбастау, дома улицы Жетису, дачный массив Проектировщик: дома улицы Лесной, дома улицы Набережный, дома улицы Аккорган, дома улицы Байтак, дома № 5, 5"А" проспекта Абая, дома 1, 6-переулков улицы Кошеней, дома улицы Кулжабаева, дома улицы Лысенко, дома улицы Молодогвардейской, дома № 1-79 (нечетная сторона) улицы Пирогова, дома 2, 3, 4, 5-переулков улицы Пирогова, дома улицы Рыночной, дома улицы Степной-2, дома 1-переулка Степной, дома 1-2 проездов Степной, дома 2-тупика Степной, дома улицы Шасаидова.
Избирательный участок № 38
Место расположения избирательного участка: улица "Төңкеріс" 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 4-42 (четная сторона) проспекта Абая, дома 3-переулка проспекта Абая, дома улицы Береговой, дома №1-9 (нечетная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 83-169 (нечетная сторона), дома № 90-176 (четная сторона) улицы Кошеней, дома 3, 4, 7-переулков улицы Кошеней, дома № 1-9 (нечетная сторона) 8-переулка улицы Кошеней, дома 5 переулка улицы Капал, дома № 1-33 (нечетная сторона), дома № 2, 2"А"-4 (четная сторона) 6-переулка улицы Капал, дома № 1-7 (нечетная сторона), дома № 2-10 (четная сторона) улицы Койгельды, дома № 1-37 (нечетная сторона), дома № 2-30 (четная сторона) улицы Сенкибай, дома 1, 3, 5-переулков улицы Сенкибай, дома № 1-14 2-переулка улицы Сенкибай, дома № 17-75 (нечетная сторона), дома № 16-48 (четная сторона) улицы Сыпатай батыра, дома № 5-11 (нечетная сторона), дома № 6-10 (четная сторона) улицы "Төңкеріс".
Избирательный участок № 40
Место расположения избирательного участка: улица А. Сухамбаева 20, здание коммунально гогосударственного учреждения "Средняя школа № 23 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-9 (нечетная сторона), дома № 2-38 (четная сторона) улицы Азербаева, дом № 9"А" проспекта Жамбыла, дома № 177-201 (нечетная сторона), № 68-156 (четная сторона) улицы Капал, дома 4-переулка улицы Капал, дома № 53-95 (нечетная сторона), дома № 78-116 (четная сторона) улицы А. Сухамбаева, дома № 7-21 (нечетная сторона) 3-переулка улицы А. Сухамбаева, дома № 1-13 (нечетная сторона), дома № 2-10, 14 (четная сторона) массива "Телецентр", дома № 12-13 улицы "Төңкеріс".
Избирательный участок № 42

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Мәмбет батыр көшесі 25"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің О. Жолдасбеков атындағы № 50 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақкөз батыр көшесінің үйлері, Алатау көшесінің үйлері, Алатау көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Алатау көшесінің 1-2 тұйықтарының үйлері, Әулие-Ата көшесінің үйлері, Әулие-Ата тұйығының үйлері, Болатов көшесінің үйлері, Бұқар жырау көшесінің үйлері, Волков көшесінің үйлері, Волков тұйығының үйлері, Добровольский көшесінің үйлері, Жанболатов көшесінің үйлері, Жаңасаз көшесінің үйлері, Көктөбе көшесінің үйлері, Пацаев көшесінің үйлері, Пригородный көшесінің үйлері, Пригородный өткелінің үйлері, Ровненский көшесінің үйлері, Ровненский көшесінің бұрылысының үйлері, Ровненский өткелінің үйлері, Сеңкібай көшесінің № 143"А"-197 (тақ сан жағы) үйлері, № 144-208 (жұп сан жағы) үйлері, Смайылов көшесінің үйлері, Смайылов көшесінің бұрылысының үйлері, Смайылов тұйығының үйлері, Төңкеріс көшесінің № 14-19 үйлері.
№ 45 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сәтбаев көшесі 28, "М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының "Ғылым үйі" корпусының ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесінің үйлері, Гамалей көшесінің № 15, 17, 19 үйлері, Красин көшесінің 1-5, 7-бұрылыстарының үйлері, Қойбақов көшесінің № 2-18 (тақ сан жағы) үйлері, Сәтбаев көшесінің № 13, 17, 18, 19, 25, 25"А", 26 үйлері.
№ 46 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Көшеков көшесі 50, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Асқаров көшесінің № 193-273 (тақ сан жағы) үйлері, Барбюс көшесінің үйлері, Барбюс көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Барбюс өткелінің үйлері, № 20-58 (жұп сан жағы) үйлері, Воинский көшесінің үйлері, Жүзбаев көшесінің үйлері, Жүргенов көшесінің үйлері, Коцюбинский көшесінің үйлері, Н.Крупская көшесінің № 78, 84, 73-81 (тақ сан жағы) үйлері, Косы батыр 11"А"-49"А" (тақ сан жағы), 44-68"А" (жұп сан жағы), Қ. Көшеков көшесінің үйлері, Лазарев көшесінің үйлері, Леси Украинки көшесінің үйлері, Макаров көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің № 154-208 (жұп сан жағы) үйлері, Сақиев көшесінің үйлері, Салқам Жәңгір көшесінің үйлері, Синявин көшесінің үйлері.
№ 47 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бурыл" алқабы, Шәкіров көшесі 82, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Место расположения избирательного участка: улица Мамбет батыра 25"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О.Жолдасбекова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Аккоз батыра, дома улицы Алатау, дома 1-2 переулков улицы Алатау, дома 1-2 тупиков Алатау, дома улицы Аулие-Ата, дома тупика Аулие-Ата, дома улицы Болатова, дома улицы Бухар жырау, дома улицы Волкова, дома тупика Волкова, дома улицы Добровольского, дома улицы Жанболатова, дома улицы Жанасаз, дома улицы Коктобе, дома улицы Пацаева, дома улицы Пригородной, дома проезда Пригородной, дома улицы Ровненской, дома переулка улицы Ровненской, дома проезда Ровненской, дома № 143"А"-197 (нечетная сторона), дома № 144-208 (четная сторона) улицы Сенкибай, дома улицы Смайылова, дома переулка улицы Смайылова, дома тупика Смайылова, дома № 14-19 улицы "Төңкеріс".
Избирательный участок № 45
Место расположения избирательного участка: улица Сатбаева 28, здание корпуса "Ғылым үйі" некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати".
Границы: дома улицы Бостандык, дома № 15, 17, 19 улицы Гамалея, дома 1-5, 7-переулков улицы Красина, дома № 2-18 (четная сторона) улицы Койбакова, дома № 13, 17, 18, 19, 25, 25"А", 26 улицы Сатбаева.
Избирательный участок № 46
Место расположения избирательного участка: улица К. Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 имени Абая отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 193-273 (нечетная сторона) по улицы Аскарова, дома по улицы Барбюс, дома 1-3 переулков улицы Барбюс, дома № 20-58 проезда Барбюс, дома улицы Воинского, дома улицы Жузбаева, улицы Жургенова, дома улицы Коцюбинского, дома № 78, 84, 73-81 (нечетная сторона) улицы Н. Крупской, дома 11"А"-49"А" (нечетная сторона), 44-68"А" (четная сторона) улицы Косы батыра, дома улицы К. Кошекова, дома на улицы Лазарева, дома на улицы Леси Украинки, дома улицы Макарова, дома 154-208 (четная сторона) улицы Пушкина, дома на улицы Сакиева, дома на улицы Салкама Жангира, дома на улицы Синявина.
Избирательный участок № 47
Место расположения избирательного участка: массив "Бурыл", улица Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: "Бурыл" алқабы: Әбділдаев көшесінің үйлері, Әліпшеев көшесінің үйлері, Әліпшеев көшесінің 1-7 бұрылыстарының үйлері, Әліпшеев өткелінің үйлері, Барбол көшесінің № 1-123 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-34 (жұп сан жағы) үйлері, Барбол көшесінің бұрылысының үйлері, Диваев көшесінің үйлері, Досмухамедов көшесінің үйлері, Жандарбеков көшесінің үйлері, Көделі көшесінің үйлері, Қазиев көшесінің үйлері, Қаракемер көшесінің үйлері, Қасымбеков көшесінің № 2-14 үйлері, Қобыланды көшесінің үйлері, Назарбеков көшесінің үйлері, Овсянников көшесінің үйлері, Өзбек ақын көшесінің үйлері, Саудакент көшесінің үйлері, Асқаров көшесінің № 275-395 (тақ сан жағы) үйлері, № 278-300 (жұп сан жағы) үйлері, Гамалей көшесінің №1, 3, (тақ сан жағы) үйлері, № 4-12 (жұп сан жағы) үйлері, Петрашевский көшесінің үйлері, Сәлем Смайылұлы көшесінің үйлері.
№ 49 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Жалайыри көшесі 31, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аппасова көшесінің № 55-81 (тақ сан жағы) үйлері, № 48-88 (жұп сан жағы) үйлері, Бөлтірік шешен көшесінің № 51-83/2 (тақ сан жағы) үйлері, № 26-52 (жұп сан жағы) үйлері, Гипс көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Қ.Жалайыри көшесінің № 11-29 (тақ сан жағы) үйлері, № 16-50 (жұп сан жағы) үйлері, Н. Крупская көшесінің № 1-31 (тақ сан жағы) үйлері, Ниетқалиев көшесінің № 64-100 (жұп сан жағы) үйлері, Новостройка көшесінің үйлері, Рысбек батыр көшесінің № 19-95 (тақ сан жағы) үйлері, № 36-54 (жұп сан жағы) үйлері, Сұлтанбаев көшесінің үйлері, Сұлтанбаев көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Сұлтанбаев 1-2 өткелдерінің үйлері, Ы. Сүлейменов көшесінің № 73-237 (тақ сан жағы) үйлері, Химик көшесінің үйлері, Чехов көшесінің үйлері, Чехов көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Ақбұлақ" ықшамауданы 31, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақбұлақ" ықшамауданының № 1-7, 14, 15, 21-25 үйлері, Төле би даңғылының № 91-93/3 үйлері, "Қаратау" ықшамауданының 39 үйі.
№ 70 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қаратау" ықшамауданы 35, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қаратау" ықшамауданының №1-17 үйлері, Төле би даңғылының № 95 үйі.
№ 71 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қаратау" ықшамауданы 34, "Тараз-Ғасыр" колледжі жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: массив Бурыл: дома улицы Абдильдаева, дома улицы Алипшеева, дома 1-7 переулков улицы Алипшеева, дома проезда Алипшеева, дома № 1-123 (нечетная сторона), дома № 2-34 (четная сторона) улицы Барбола, дома переулка улицы Барбола, дома улицы Диваева, дома улицы Досмухамедова, дома улицы Жандарбекова, дома улицы Кодели, дома улицы Казиева, дома улицы Каракемер, дома № 2-14 улицы Касымбекова, дома улицы Кобланды, дома улицы Назарбекова, дома улицы Овсянникова, дома улицы Озбек акына, дома улицы Саудакент, дома № 275-395 (четная сторона), дома № 278-300 (четная сторона) улицы Аскарова, дома № 1, 3 (нечетная сторона), дома № 4-12 (четная сторона) улицы Гамалея, дома улицы Петрашевского, дома улицы Салем Смайылулы.
Избирательный участок № 49
Место расположения избирательного участка: улица К. Жалайыри 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 55-81 (нечетная сторона), № 48-88 (нечетная сторона) улицы Аппасова, дома № 51-83/2 (нечетная сторона), № 26-52 (четная сторона) улицы Болтирик шешен, дома 1-2 переулков улицы Гипсовой, дома №11-29 (нечетная сторона), дома № 16-50 (четная сторона) улицы К. Жалайыри, дома № 1-31 (нечетная сторона) улицы Н. Крупской, дома № 64-100 (четная сторона) улицы Ниеткалиева, дома улицы Новостройки, дома № 19-95 (нечетная сторона), дома № 36-54 (четная сторона) улицы Рысбек батыра, дома улицы Султанбаева, дома 1-3 переулков улицы Султанбаева, дома 1-2 проездов Султанбаева, дома 73-237 (нечетная сторона) по улицы Ы. Сулейменова, дома улицы Химика, дома улицы Чехова, дома 1-2 переулков улице Чехова.
Избирательный участок № 69
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-7, 14, 15, 21-25 микрорайона "Акбулак", дома № 91-93/3 проспекта Толе би, дома № 39 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 70
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-17 микрорайона "Каратау", дом № 95 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 71
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Каратау" 34, здание товарищества с ограниченной ответственностью колледжа "Тараз- Ғасыр".

Шекарасы: "Қаратау" ықшамауданының № 18-33, 37"А", 37"Б", 41, 43, 44 үйлері.
№83 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 27"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 үйлері.
№ 84 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 5, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 1-4, 6, 8, 10-11, 32, 32"А", 32"Б" үйлері.
№ 85 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 27"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 24, 25, 25"А", 29, 31, 33-36, 40, 41 үйлері.
№ 90 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Құмшағал" шағын ауданы, А. Байтұрсынов көшесі 12, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 56 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Құмшағал шағын ауданы: Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері, Амангелді Иманов көшесінің үйлері, Ахмет Байтұрсынов көшесінің үйлері, Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері, Исатай Тайманов көшесінің үйлері, Кенен Әзірбаев көшесінің үйлері, Жамбыл Жабаев көшесінің үйлері, Абай Құнанбаев көшесінің үйлері, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің үйлері, Ильяс Жандосов көшесінің үйлері, Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері, Махамбет Өтемісов көшесінің үйлері, Балуан Шолақ, Гагарин көшесінің үйлері, Әйтеке би көшесінің үйлері, Жүніс Бекеев көшесінің үйлері, Қалымбетов көшесінің үйлері, Құмшағал көшесінің үйлері, Облживбаза көшесінің үйлері, Спортбаза көшесінің үйлері, Фрунзе көшесінің үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Арай" алқабының үйлері: Мұқан Атабаев көшесінің үйлері, Марау Ана көшесінің үйлері, Бәйдібек баба көшесінің үйлері, Бәйдібек баба көшесінің бұрылысының үйлері, Бәйдібек баба тұйығының үйлері, Домалақ Ана көшесінің үйлері, Домалақ Ана көшесінің бұрылысының үйлері, Домалақ Ана тұйығының үйлері, Домалақ Ана өткелінің үйлері, Майлықожа көшесінің үйлері, Шота Руставели көшесінің үйлері, Тайбурыл көшесінің үйлері, Тайбурыл көшесінің бұрылысының үйлері, Дүйсен Баянов көшесінің үйлері, № 1466-1494 (жұп сан жағы), № 1501-1505, 1553-1571 жер телімдерінің үйлері.";

Границы: дома № 18-33, 37"А", 37"Б", 41, 43, 44 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 83
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 27 "А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 84
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 46 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-4, 6, 8,10-11, 32, 32"А", 32"Б" микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 85
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 27 "А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 24, 25, 25"А", 29, 31, 33-36, 40, 41, 43 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 90
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Кумшагал", улица А. Байтурсынова 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 56 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: микрорайон Кумшагал: дома улицы Бауыржан Момышулы, дома улицы Амангельди Иманова, дома улицы Ахмет Байтурсынова, дома улицы Турар Рыскулова, дома улицы Исатай Тайманов, дома улицы Кенен Азербаев, дома улицы Жамбыл Жабаева, дома улицы Абай Кунанбаева, дома улицы Жусипбек Аймауытова, дома улицы Ильяс Жандосова, дома улицы Мухтар Ауезова, дома улицы Махамбет Утемисова, дома улицы Балуан Шолака, дома улицы Гагарина, дома улицы Айтеке би, дома улицы Жунис Бекеева, дома улицы Калымбетова, дома улицы Кумшагал, дома улицы Облживбаза, дома улицы Спортбаза, дома улицы Фрунзе.
Избирательный участок № 463
Место расположения избирательного участка: улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы: дома массива "Арай": дома улицы Мукан Атабаева, дома улицы Марау Ана, дома улицы Байдибек баба, дома переулка улицы Байдибек баба, дома тупика Байдибек баба,дома улицы Домалак Ана, дома переулка улицы Домалак Ана, дома тупика Домалак Ана,дома проезда Домалак Ана, дома улицы Майлыкожа, дома улицы Шота Руставели, дома улицы Тайбурыл дома переулка улицы Тайбурыл, дома улицы Дуйсен Баянова, дома земельных участков № 1466-1494 (четная сторона), № 1501-1505, 1553-1571.";

аталған шешімнің қосымшасындағы № 94, № 95, № 98, № 111 сайлау учаскелері алынып тасталсын;
аталған шешімнің қосымшасы № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 496 № 497, № 498, № 499, № 500 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Мәмбет батыр көшесі 25"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің О. Жолдасбекова тындағы № 50 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мәмбет батыр көшесінің үйлері, Мәмбет батыр көшесінің бұрылысының үйлері, Мәмбет батыр көшесінің 1, 2, 3-бұрылысының үйлері, Мәмбет батыр 1-2 тұйықтарының үйлері, "Қайнар" алқабының үйлері, Мичуринец тұтынушы кооперативінің үйлері, Педагог тұтынушы кооперативінің үйлері, Родничок саяжай кооперативінің үйлері, Родничок-1 саяжай кооперативінің үйлері.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бурыл" алқабы, С. Шәкіров көшесі 82, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 15-ықшамауданының үйлері, Ақкөл көшесінің үйлері, Бақбергенов көшесінің үйлері, Бақбергенов көшесінің 1-7 бұрылыстарының үйлері, Барбол көшесінің № 125-175 (тақ сан жағы) үйлері, Бармақ ақын көшесінің үйлері, Естемесов көшесінің үйлері, Жуалы көшесінің үйлері, Қасымбеков көшесінің № 15-23 (тақ сан жағы) үйлері, 46-102 (жұп сан жағы) үйлері, Құлан көшесінің үйлері, Мойынқұм көшесінің үйлері, Сарыкемер көшесінің үйлері, Шәкіров көшесінің үйлері.
№ 493 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қарасу" ықшамауданы 28, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Карасу" ықшамауданының № 17, 17"А", 18-20"В", 23-26 үйлері.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бәйтерек" ықшамауданы 44, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бәйтерек" ықшамауданының үйлері.
№ 495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Көшеков көшесі 50, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Асқаров көшесінің № 167-191 (тақ сан жағы) үйлері, Алексеев көшесінің үйлері, Баласағұн көшесінің № 11-39 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-58 (жұп сан жағы) үйлері, Бруно көшесінің үйлері, Жамбыл даңғылының № 20-68 (жұп сан жағы) үйлері, Гамалея көшесінің № 7, 9 үй, № 14-26 үйлері, Коперник көшесінің үйлері, Қойбақов көшесінің № 1-37 үйлері, Косы батыр 1-11 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы), Мичурин көшесінің үйлері, Мичурин көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Пушкин көшесінің № 140-152 (жұп сан жағы) үйлері, Сәтбаев көшесінің №1"Б", 15, 15"А", 21 үйлері, А. Сухамбаев көшесінің № 97-187 (тақ сан жағы) үйлері, № 118-232 (жұп сан жағы) үйлері, А. Сухамбаев көшесінің 3-бұрылысының № 31-117 (тақ сан жағы) үйлері, № 10-86 (жұп сан жағы) үйлері, А. Сухамбаев көшесінің 4-бұрылысының үйлері.
№ 496 сайлау учаскесі

в приложении указанного решения исключить избирательные участки № 94, № 95, № 98, № 111;
приложение указанного решения дополнить избирательными участками № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500:
"Избирательный участок № 491
Место расположения избирательного участка: улица Мамбет батыра 25"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О. Жолдасбекова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Мамбет батыра, дома переулок улицы Мамбет батыра, дома 1, 2, 3-переулков улицы Мамбет батыра, дома 1-2 тупиков Мамбет батыра, дома массива "Кайнар", дома потребительского кооператива Мичуринец, дома потребительского кооператива Педагог, дома дачного кооператива Родничок, дома дачного кооператива Родничок-1.
Избирательный участок № 492
Место расположения избирательного участка: массив "Бурыл", улица С. Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 15-го микрорайона, дома улицы Акколь, дома улицы Бакбергенова, дома 1-7 переулков улицы Бакбергенова, дома № 125-175 (нечетная сторона) улицы Барбол, дома улицы Бармак акына, дома улицы Естемесова, дома улицы Жуалы, дома № 15-23 (нечетная сторона), № 46-102 (четная сторона) улицы Касымбекова, дома улицы Кулан, дома улицы Мойынкум, дома улицы Сарыкемер, дома улицы Шакирова.
Избирательный участок № 493
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Карасу" 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 25 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17, 17"А", 18-20"В", 23-26 микрорайона "Карасу".
Избирательный участок № 494
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома микрорайона "Байтерек".
Избирательный участок № 495
Место расположения избирательного участка: улица К. Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 имени Абая отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 167-191 (нечетная сторона) улицы Аскарова, дома улицы Алексеева, дома № 11-39 (нечетная сторона), № 2-58 (четная сторона) улицы Баласагуна, дома улицы Бруно, дома № 20-68 (четная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 7, 9, № 14-26, улицы Гамалея, дома улицы Коперник, дома № 1-37 улицы Койбаков, дома 1-11 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Косы батыра, дома улицы Мичурина, дома 1-2 переулоков улицы Мичурина, дома № 140-152 (четная сторона) улицы Пушкина, дома № 1"Б", 15, 15"А", 21 улицы Сатпаева, дома № 97-187 (нечетная сторона), № 118-232 (четная сторона) улицы А. Сухамбаева, дома № 31-117 (нечетная сторона) № 10-86 (четная сторона) 3-переулка улицы А. Сухамбаева, дома, 4-переулка улицы А. Сухамбаева.
Избирательный участок № 496

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Құмшағал" шағын ауданы, С.Сейфуллин көшесі 1"Г", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Авторемонтник тұтынушы кооперативінің үйлері, Бақшашы тұтынушы кооперативінің үйлері, Весна тұтынушы кооперативінің үйлері, Водник-1 тұтынушы кооперативінің үйлері, Водник-2 тұтынушы кооперативінің үйлері, Железнодорожник тұтынушы кооперативінің үйлері, Казарма шағын ауданының үйлері, Казмонтажавтоматика тұтынушы кооперативінің үйлері, Құмшағал шағын ауданы: Міржақып Дулатов көшесінің үйлері, Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері, Желтоқсан көшесінің үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің бұрылысының үйлері, Лето тұтынушы кооперативінің үйлері, Радуга тұтынушы кооперативінің үйлері, Шерстяник тұтынушы кооперативінің үйлері.
№ 497 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыпатай батыр көшесінің № 1, 2, 2"А", 2"Б", 2"В", 2"Г" үйлері, Төле би даңғылының № 1-11"Б" (тақ сан жағы), № 2-12"А" (жұп сан жағы) үйлері.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бәйтерек" ықшамауданы 44, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аэропорт" алқабының үйлері, "Арай-2" ықшамауданының үйлері, "Арай" алқабы: Патшабек Тілеубаев көшесінің үйлері, Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің үйлері, № 358, 814"А", 860, 908, 140, 1202"А", 1228"Б", 1228"В", 1231-1241, 1241"А"-1243, 1245-1273, 1282, 1282"Б", 1283, 1360, 1360-1368, 1370-1395, 1395-1404, 1404"Б", 1408-1413, 1415-1422, 1424-1436, 1439-1443, 1445, 1461"В", 1627-1629, 1629"В", 1630, 1631"А", 1632, 1634, 1690, 1691, 1693, 1693"А" жер телімдерінің үйлері.
№ 499 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Жалайыри көшесі 31, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Төрткүл" алқабы: Абдуллин көшесінің үйлері, Абдуллин көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Жұмәділов көшесінің үйлері, Затаевич көшесінің үйлері, Сатыбалдиев көшесінің үйлері, Қадралиев көшесінің үйлері, Сабалақов көшесінің үйлері, Сабалақов көшесінің бұрылысының үйлері, Ы. Сүлейменов көшесінің № 98-272 (жұп сан жағы) үйлері, Тараз-Аса тас жолының үйлері.
№ 500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 5, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Место расположения избирательного участка: микрорайон "Кумшагал" улица С. Сейфуллина 1"Г", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома потребительского кооператива Авторемонтник, дома потребительского кооператива Бакшашы, дома потребительского кооператива Весна, дома потребительского кооператива Водник-1, дома потребительского кооператива Водник-2, дома потребительского кооператива Железнодорожник, дома микрорайона Казарма, дома потребительского кооператива Казмонтажавтоматика, дома улицы Дулатова, дома улицы Рыскулбекова, дома улицы Желтоксана, дома улицы Сейфуллина, дома переулка улицы Сейфуллина микрорайона Кумшагал, дома потребительского кооператива Лето, дома потребительского кооператива Радуга, дома потребительского кооператива Шерстяник.
Избирательный участок № 497
Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Граница: дома № 1, 2, 2"А", 2"Б", 2"В", 2"Г" улицы Сыпатай батыра, дома № 1-11"Б" проспекта Толе би (нечетная сторона), дома № 2-12"А" (четная сторона).
Избирательный участок № 498
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома массива "Аэропорт", дома микрорайона "Арай-2", массив "Арай": дома улицы Патшабек Тилеубаева, дома улицы Сагадат Нурмағамбетова, дома земельных участков № 358, 814"А", 860, 908, 140, 1202"А", 1228"Б", 1228"В", 1231-1241, 1241"А" - 1243, 1245-1273, 1282, 1282"Б", 1283, 1360, 1360-1368, 1370-1395, 1395-1404, 1404"Б", 1408-1413, 1415-1422, 1424-1436, 1439-1443, 1445, 1461"В", 1627-1629, 1629"В", 1630, 1631"А", 1632, 1634, 1690, 1691, 1693, 1693"А".
Избирательный участок № 499
Место расположения избирательного участка: улица К. Жалайыри 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: массив "Төрткүл": дома улицы Абдуллина, дома 1-3 переулков улицы Абдуллина, дома улицы Жумадилова, дома улицы Затаевича, дома улицы Сатыбалдиева, дома улицы Кадралиева, дома улицы Сабалакова, дома переулка улицы Сабалакова, дома № 98-272 (четная сторона) улицы Ы. Сулейменова, дома трассы Тараз-Аса.
Избирательный участок № 500
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №4 6 отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 12, 13,14, 15, 16, 16"А", 43 үйлері.".
2. Тараз қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инcпекторлық бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы шешімнен туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Д. Абдукасымовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі А. Карабалаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________С. Айдапкелов
"__"________2020 жыл

Границы: дома № 12, 13, 14, 15, 16, 16"А", 43 микрорайона "Аса".".
2. Организационно-инспекторскому подразделению аппарата акима города Тараз в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Д. Абдукасымова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз А. Карабалаев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной
комиссии
______________С. Айдапкелов
"__" ________2020 года