"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 72-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 4819 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4467 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 27 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"18 434 846" сандары "18 438 077" сандарымен ауыстырылсын;
"2 641 110" сандары "3 109 389" сандарымен ауыстырылсын;
"15 215 666" сандары "15 237 518" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19 844 443" сандары "19 847 674" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"863 582" сандары "868 067" сандарымен ауыстырылсын;
"889 941" сандары "894 426" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"113 738" сандары "99 257" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №57-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2020 года № 72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 декабря 2020 года № 4819
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 434 846" заменить цифрами "18 438 077";
цифры "2 641 110" заменить цифрами "3 109 389";
цифры "15 215 666" заменить цифрами "15 237 518";
в подпункте 2):
цифры "19 844 443" заменить цифрами "19 847 674";
в подпункте 3):
цифры "863 582" заменить цифрами "868 067";
цифры "889 941" заменить цифрами "894 426";
в пункте 6:
цифры "113 738" заменить цифрами "99 257".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Макашов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ 72-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 57-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Макашов
Секретарь маслихата
Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 72-2 от 27 ноября 2020 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 57-2 от 24 декабря 2020 года
Бюджет Жамбылского района на 2020 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

25029
022
Жетім баланы (және жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге
199
023
Әдістемелік жұмыс
34760
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
41443
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
309694
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1036474
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2231754
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
700692
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
700692
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
75719
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
39301
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
36418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1371642
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1124033
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40715
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41072
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4681
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30754
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
54804
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82476
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35801
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2525
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
31782
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

25029
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставщегося без попечения родителей
199
023
Методическая работа
34760
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
41443
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
309694
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1036474
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2231754
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
700692
005
Государственная адресная социальная помощь
700692
464
Отдел образования района (города областного значения)
75719
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
39301
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
36418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1371642
002
Программа занятости
1124033
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40715
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41072
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4681
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30754
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54804
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35801
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2525
021
Капитальные расходы государственного органа
796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
31782
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях