Қаратөбе ауылдық округінің Бектөбе ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 65 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 4692 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылдың 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауылдық округінің Бектөбе ауылындағы көше атаулары өзгертілсін:
1) Бұлақ 1 көшесі Қожа Ахмет Яссауи көшесіне;
2) Көктем 2 көшесі Керей хан көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Саршаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауылдық округінің әкімі К. Джатканбаев

О переименовании улиц села Бектобе Каратобинского сельского округа
Решение акима Каратобинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 28 июля 2020 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 августа 2020 года № 4692
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответсвующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Бектобе Каратобинского сельского округа:
1) улицу Бұлақ 1 на улицу Қожа Ахмет Яссауи;
2) улицу Көктем 2 на улицу Керей хан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Каратобинского сельского округа А. Саршаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского сельского округа К. Джатканбаев