Жуалы ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 178 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 4563 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Жуалынскому району
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 16 апреля 2020 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 апреля 2020 года № 4563
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жуалы ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қаулының әділет органдарында мемелекттік тіркеуден өтуін және Қазақстан Республикасы заңнамасында көрсетілген өзгеде шаралар қабылдауын қамтамсыз етсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Жуалынскому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить государственную регистрацию общества в органах юстиции и принятие иных мер, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.

3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қаржысын қарастыруды қамтамсыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Базарбайұлы Жабағыға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ергебеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы _________
№ ___ қаулысына қосымша
Жуалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана ақысының мөлшері (теңге)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын)
Білім беру тапсырысы бойынша бір тәрбиеле-нушіге жұмсалатын шығыстар мөлшері (теңге)

3. Коммунального государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить финансирование.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жабагы Асхата Базарбаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ергебеков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
№ ___ от "__" _________ 2020 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жуалынскому району
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Государственный образовательный заказ (мест)
Стоимость расходов на одного воспитанника по государственному образовательному заказу (тенге)

1. Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар, оның ішінде:
1) Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар: - Жуалы ауданы М. Ломоносов атындағы орта мектебінің жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
50
28757
0
2) Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
-
-
-
3) Балабақшалар, бөбекжай-балабақшалар
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің аппаратының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
145
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы әкімнің аппаратының "№ 5 Балдырған" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
145
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Баурыжан Момышұлы ауылы әкімінің апаратының "Аягүл" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны - Санаторлық топ
230
31461
6300
50
40805
-
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппаратының "Жаңа-Теріс" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппаратының "Бақалы" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппаратының "Шұғыла" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31416
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппаратының "Шапағат" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппаратының "Мөлдір бұлақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
125
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппаратының "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппаратының "Билікөл" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппаратының "Жетітөбе" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппаратының "Балдәурен" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппаратының "Қарасаз" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппаратының "Қарлығаш" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппаратының "Қызыларық" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппаратының "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппаратының "Күреңбел" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы білім Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппаратының "Қошқарата" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округ әкімінің аппаратының "Бәйтерек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратының "Жаңаталап" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараптының "Шақпақата" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппаратының "Жасұлан" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай округі әкімінің "Боралдай" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппаратының "Самал" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
6300
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

1. Государственные дошкольные организации, в том числе:
1) Мини центры с полным днем пребывания: - Мини центр "Айголек" при средней школе имени М. Ломоносова Жуалынского района
50
28757
0
2) Мини центры с неполным рабочим днем пребывания
-
-
-
3) Детские сады, ясли-сады
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад № 1" аппарата акима села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
145
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад № 5 "Балдырган" аппарата акима села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
145
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Аягул" аппарата акима села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области - Санаторная группа
230
31461
6300
50
40805
-
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жана-Терис" аппарата акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Бакалы" аппарата акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Шугыла" аппарата акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Шапагат" аппарата акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
100
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Молдир булак" аппарата акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
125
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" аппарата акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Биликол" аппарата акима Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жетитобе" аппарата акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балдаурен" аппарата акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Карасаз" аппарата акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
140
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Карлыгаш" аппарата акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
25
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Кызыларык" аппарата акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балбобек" аппарата акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Куренбел" аппарата акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
75
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Кошкарата" аппарата акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Байтерек" аппарата акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жанаталап" аппарата акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детскийсад "Шакпаката" аппарата акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
140
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жасулан" аппарата акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Боралдай" аппарата акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Самал" аппарата акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
50
31461
6300
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Нуршуак" аппарата акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области