"Қордай ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 404 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № 523 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 4809 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қордай ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйегіндегі №400 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4733 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылғы 16 қыркүйегінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения в постановление акимата Кордайского района от 11 сентября 2020 года № 404 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Кордайском районе"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 18 ноября 2020 года № 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2020 года № 4809
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кордайского района от 11 сентября 2020 года № 404 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Кордайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4733, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 сентября 2020 года) следующие изменения:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;

2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімінің орынбасары Б.Жамангозовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы Қордай
ауданының әкімі Р. Дәулет
Қордай ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 18 қарашадағы
№ 523 қаулысына қосымша
Қордай ауданында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
21
13708
7000
оның ішінде:
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
21
13708
7000
Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
198
6854
0
оның ішінде:
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
198
6854
0
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Айналайын" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
130
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Бөбек" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ақмаржан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ақ бота" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
325
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жұлдыз" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
60
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Арай" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарлығаш" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Айсәуле" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Темірлан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
95
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Нұр" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдәурен" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдәурен" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны (Санаторлық топ)
20
31461
0
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балапан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ырыс" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Бәйтерек" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдырған" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
90
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ақ бұлақ" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Достық" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Бүлдіршін" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ертөстік" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31461
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ботақан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
31461
7000
Мектепке дейінгі жекеменшік ұйымдар (шағын орталықтар)
Қордай қосымша білім беру "Bolashak" орталығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Болашак" шағын орталығы (жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталық)
75
14378
0
Қордай қосымша білім беру "Интенсив-Білім" орталығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Дана" шағын орталығы (жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталық)
140
14378
0
Мектепке дейінгі жекеменшік ұйымдар (балабақшалар)
"Сәби Мерей" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Сәби Мерей балабақшасы"

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Кордайского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акимаКордайского района Б.Жамангозова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района
Жамбылской области Р. Дәулет
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 18 ноября 2020 года № 523
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Кордайском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Дошкольные государственные организации (мини центры)
Мини центры с полным днем пребывания
21
13708
7000
в том числе:
Мини центров в сельских населенных пунктах
21
13708
7000
Мини центры с неполным днем пребывания
198
6854
0
в том числе:
Мини центров в сельских населенных пунктах
198
6854
0
Дошкольные государственные организации (детские сады)
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айналайын" отдела образования акимата Кордайского района
130
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бөбек" отдела образования акимата Кордайского района
120
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ақмаржан" отдела образования акимата Кордайского района
100
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ақ бота" отдела образования акимата Кордайского района
325
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Жұлдыз" отдела образования акимата Кордайского района
60
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Арай" отдела образования акимата Кордайского района
50
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Қарлығаш" отдела образования акимата Кордайского района
75
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айсәуле" отдела образования акимата Кордайского района
75
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Темірлан" отдела образования акимата Кордайского района
95
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Нұр" отдела образования акимата Кордайского района
75
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балдәурен" отдела образования акимата Кордайского района
100
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балдәурен" отдела образования акимата Кордайского района (Санаторная группа)
20
31461
0
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балапан" отдела образования акимата Кордайского района
75
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ырыс" отдела образования акимата Кордайского района
100
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Бәйтерек" отдела образования акимата Кордайского района
280
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Балдырған" отдела образования акимата Кордайского района
90
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ақ бұлақ" отдела образования акимата Кордайского района
140
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Достық" отдела образования акимата Кордайского района
140
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бүлдіршін" отдела образования акимата Кордайского района
280
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ертөстік" отдела образования акимата Кордайского района
140
31461
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ботақан" отдела образования акимата Кордайского района
280
31461
7000
Дошкольные частные организации (мини центры)
Товарищество с ограниченной ответственностью Кордайский центр дополнительного образования "Bolashak" мини центр "Болашак" (мини-центр с неполным днем пребывания)
75
14378
0
Товарищество с ограниченной ответственностью Кордайский центр дополнительного образования "Интенсив-Білім" мини центр "Дана" (мини-центр с неполным днем пребывания)
140
14378
0
Дошкольные частные организации (детские сады)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби Мерей" детский сад "Сәби Мерей"