"2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 78-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 4846 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 08 желтоқсандағы №77-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4839 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"25 293" сандары "25 293" сандарымен ауыстырылсын;
"2 947" сандары "2 947" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"25 293" сандары "25 293" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"47 955" сандары "40 236" сандарымен ауыстырылсын;
"17 444" сандары "9 828" сандарымен ауыстырылсын;
"30 511" сандары "30 408" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"186 075" сандары "178 356" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"41 135" сандары "41 109" сандарымен ауыстырылсын;
"13 402" сандары "13 402" сандарымен ауыстырылсын;
"27 733" сандары "27 707" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"96 293" сандары "96 267" сандарымен ауыстырылсын.
1-4. Жамбыл ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"49 981" сандары "50 838" сандарымен ауыстырылсын;
"10 428" сандары "11 285" сандарымен ауыстырылсын;
"39 553" сандары "39 553" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"134 336" сандары "135 193" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Қақпатас ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2020 года № 78-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2020 года № 4846
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Кордайского районного маслихата от 08 декабря 2020 года № 77-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4839) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4491, опубликовано 16 января 2020 в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Алгинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "25 293" заменить цифрами "25 293";
цифры "2 947" заменить цифрами "2 947";
в подпункте 2):
цифры "25 293" заменить цифрами "25 293";
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "47 955" заменить цифрами "40 236";
цифры "17 444" заменить цифрами "9 828";
цифры "30 511" заменить цифрами "30 408";
в подпункте 2):
цифры "186 075" заменить цифрами "178 356";
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "41 135" заменить цифрами "41 109";
цифры "13 402" заменить цифрами "13 402";
цифры "27 733" заменить цифрами "27 707";
в подпункте 2):
цифры "96 293" заменить цифрами "96 267";
1-4. Жамбылский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "49 981" заменить цифрами "50 838";
цифры "10 428" заменить цифрами "11 285";
цифры "39 553" заменить цифрами "39 553";
в подпункте 2):
цифры "134 336" заменить цифрами "135 193";
1-5. Какпатасский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"19 607" сандары "19 607" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"22 391" сандары "22 391" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "19 607" заменить цифрами "19 607";
в подпункте 2):
цифры "22 391" заменить цифрами "22 391".
Приложение 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.