Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 05/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 ақпанда № 5697 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысының
әкімі
2020 жылғы 31 қаңтары
№ 05/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/01 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3473 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 12 қарашасында, 2015 жылдың 14 қарашасында № 165-166 (21916-21917) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 14 қарашасында № 189-190 (22074) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 42/02 "Қарағанды облысының әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3908 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 28 шілдесінде, 2016 жылдың 28 шілдесінде № 97 (22042) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 28 шілдесінде № 118-119 (22224) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 29/04 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/01 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4275 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 маусымдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 24 маусымдағы № 70 (22183) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 24 маусымдағы № 69 (22376) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 31 января 2020 года № 05/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 февраля 2020 года № 5697
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
Аким Карагандинской
области
от 31 января 2020 года
№ 05/02
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3473, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 12 ноября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 ноября 2015 года № 165-166 (21916-21917), "Орталық Қазақстан" от 14 ноября 2015 года № 189-190 (22074).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 17 июня 2016 года № 42/02 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3908, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 28 июля 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 июля 2016 года № 97 (22042), "Орталық Қазақстан" от 28 июля 2016 года № 118-119 (22224).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 12 мая 2017 года № 29/04 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 июня 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 июня 2017 года № 70 (22183), "Орталық Қазақстан" от 24 июня 2017 года № 69 (22376).

4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/04 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/01 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5317 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 мамырдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 14 мамырдағы № 50 (22454) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 14 мамырдағы № 50 (22646) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 53/01 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3445 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қазанында, 2015 жылдың 31 қазандағы № 153-154 (21904-21905) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 31 қазандағы № 177-178 (22062) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 37/01 "Қарағанды облысының кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4892 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 тамыздағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 97 (22356) "Индустриальная Караганда", 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 97 (22549) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 57/04 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 53/01 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5500 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қазандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 22 қазандағы № 117 (22521) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 22 қазандағы № 117 (22713) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 42/02 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3379 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қыркүйегінде, 2015 жылдың 22 тамыздағы № 119 (21870) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 22 тамыздағы № 132-133 (22018) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 30 апреля 2019 года № 26/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 мая 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 мая 2019 года № 50 (22454), "Орталық Қазақстан" от 14 мая 2019 года № 50 (22646).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 15 сентября 2015 года № 53/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3445, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 31 октября 2015 года № 153-154 (21904-21905), "Орталық Қазақстан" от 31 октября 2015 года № 177-178 (22062).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 24 июля 2018 года № 37/01 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4892, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 августа 2018 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 4 сентября 2018 года № 97 (22356), "Орталық Қазақстан" от 4 сентября 2018 года № 97 (22549).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2019 года № 57/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 15 сентября 2015 года № 53/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5500, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 октября 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 22 октября 2019 года № 117 (22521), "Орталық Қазақстан" от 22 октября 2019 года № 117 (22713).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2015 года № 42/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3379, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 сентября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 22 августа 2015 года № 119 (21870), "Орталық Қазақстан" от 22 августа 2015 года № 132-133 (22018).

9. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 65/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 42/02 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4405 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қарашадағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 26 қазандағы № 120 (22233) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 26 қазандағы № 119 (22426) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
10. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 42/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 42/02 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 шілдедегі электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 25 шілдедегі № 80 (22484) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 25 шілдедегі № 80 (22676) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
11. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 68/03 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекiту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3576 болып тіркелген, Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 31 желтоқсанында, 2016 жылдың 6 қаңтарында № 1 (21946) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 6 қаңтарында №1-2 (22107) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
12. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/03 "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5319 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 мамырдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 23 мамырдағы № 54 (22458) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 23 мамырдағы № 54 (22650) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
13. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/04 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3459 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 қарашасында, 2015 жылдың 7 қарашадағы № 159-160 (21910-21911) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 7 қарашадағы № 183-184 (22068) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

9. Постановление акимата Карагандинской области от 16 октября 2017 года № 65/01 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2015 года № 42/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4405, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 ноября 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 26 октября 2017 года № 120 (22233), "Орталық Қазақстан" от 26 октября 2017 года № 119 (22426).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 16 июля 2019 года № 42/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2015 года № 42/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5413, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 июля 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 июля 2019 года № 80 (22484), "Орталық Қазақстан" от 25 июля 2019 года № 80 (22676).
11. Постановление акимата Карагандинской области от 2 декабря 2015 года № 68/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3576, опубликовано информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 января 2016 года №1 (21946), "Орталық Қазақстан" от 6 января 2016 года № 1-2 (22107).
12. Постановление акимата Карагандинской области от 30 апреля 2019 года № 26/03 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5319, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 мая 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 23 мая 2019 года № 54 (22458), "Орталық Қазақстан" от 23 мая 2019 года № 54 (22650).
13. Постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3459, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 2 ноября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 ноября 2015 года № 159-160 (21910-21911), "Орталық Қазақстан" от 7 ноября 2015 года № 183-184 (22068).

14. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 72/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/04 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4022 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қарашадағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 8 қарашадағы № 144 (22089) "Индустриальная Караганда", 2016 жылғы 8 қарашадағы № 181 (22286) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
15. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 54/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №56/04 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қыркүйектегі электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 16 қыркүйектегі № 103 (22216) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 16 қыркүйектегі № 102 (22409) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
16. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы №48/02 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3413 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қазанында, 2015 жылғы 6 қазанында № 137-138 (21888-21889) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 6 қазанында № 158-159 (22 042) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
17. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 29/06 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 48/02 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4279 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 маусымдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 24 маусымдағы № 70 (22183) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 24 маусымдағы № 69 (22376) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

14. Постановление акимата Карагандинской области от 6 октября 2016 года № 72/02 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4022, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 ноября 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 ноября 2016 года № 144 (22089), "Орталық Қазақстан" от 8 ноября 2016 года № 181 (22286).
15. Постановление акимата Карагандинской области от 29 августа 2017 года № 54/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 сентября 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 сентября 2017 года № 103 (22216), "Орталық Қазақстан" от 16 сентября 2017 года № 102 (22409).
16. Постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 48/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3413, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 7 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 октября 2015 года № 137-138 (21888-21889), "Орталық Қазақстан" от 6 октября 2015 года № 158-159 (22 042).
17. Постановление акимата Карагандинской области от 12 мая 2017 года № 29/06 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 48/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4279, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 июня 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 июня 2017 года № 70 (22183), "Орталық Қазақстан" от 24 июня 2017 года № 69 (22376).

18. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 56/03 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3458 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 қарашасында, 2015 жылдың 7 қарашадағы № 159-160 (21910-21911) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 7 қарашадағы № 183-184 (22068) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
19. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 53/02 "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3444 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 22 қазанында, 2015 жылдың 3 қарашадағы № 155-156 (21906-21907) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 3 қарашадағы № 179-180 (22064) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
20. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 49/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5442 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 тамыздағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 96 (22500) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 96 (22692) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
21. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 56/02 "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 12 қарашасында, 2015 жылдың 14 қарашадағы № 165-166 (21916-21917) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 14 қарашадағы № 189-190 (22074) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
22. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 75/01 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекiту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3591 нөмерімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 13 қаңтарында, 2016 жылдың 12 қаңтарында № 3 (21948) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 12 қаңтарында № 5-6 (22111) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

18. Постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 2 ноября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 ноября 2015 года № 159-160 (21910-21911), "Орталық Қазақстан" от 7 ноября 2015 года № 183-184 (22068).
19. Постановление акимата Карагандинской области от 15 сентября 2015 года № 53/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 3 ноября 2015 года № 155-156 (21906-21907), "Орталық Қазақстан" от 3 ноября 2015 года № 179-180 (22064).
20. Постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2019 года № 49/01 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5442, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 августа 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 3 сентября 2019 года № 96 (22500), "Орталық Қазақстан" от 3 сентября 2019 года № 96 (22692).
21. Постановление акимата Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 56/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3479, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 12 ноября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 ноября 2015 года № 165-166 (21916-21917), "Орталық Қазақстан" от 14 ноября 2015 года № 189-190 (22074).
22. Постановление акимата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 75/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3591, опубликовано информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 12 января 2016 года №3 (21948), "Орталық Қазақстан" от 12 января 2016 года № 5-6 (22111).

23. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі №50/01 "Астық қолхаттарын шығара отырып, қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3418 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қазанында, 2015 жылдың 8 қазанында № 139 (21890) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 8 қазанында № 160-161 (22 043) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
24. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 29/05 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі №50/01 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 15 маусымдағы № 66 (22179) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 15 маусымдағы № 65 (22372) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
25. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 44/05 "Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпаратпен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3393 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қыркүйегінде, 2015 жылдың 8 қыркүйегінде № 125 (21876) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 8 қыркүйегінде № 140 (22025) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
26. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 24/03 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3784 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 23 мамырында, 2016 жылдың 21 мамырында № 63 (22008) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 21 мамырында № 81 (22186) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
27. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы №42/01 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3890 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 22 шілдесінде, 2016 жылдың 23 шілдесінде № 95 (22040) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 23 шілдесінде № 115 (22220) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

23. Постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3418, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 октября 2015 года № 139 (21890), "Орталық Қазақстан" от 8 октября 2015 года № 160-161 (22 043).
24. Постановление акимата Карагандинской области от 12 мая 2017 года № 29/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июня 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 июня 2017 года № 66 (22179), "Орталық Қазақстан" от 15 июня 2017 года № 65 (22372).
25. Постановление акимата Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 44/05 "Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов необходимых для осуществления им контрольных функций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3393, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 сентября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 сентября 2015 года № 125 (21876), "Орталық Қазақстан" от 8 сентября 2015 года № 140 (22025).
26. Постановление акимата Карагандинской области от 11 апреля 2016 года № 24/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3784, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 мая 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 21 мая 2016 года № 63 (22008), "Орталық Қазақстан" от 21 мая 2016 года № 81 (22186).
27. Постановление акимата Карагандинской области от 17 июня 2016 года № 42/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3890, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 июля 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 23 июля 2016 года № 95 (22040), "Орталық Қазақстан" от 23 июля 2016 года № 115 (22220).

28. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 96/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 42/01 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4134 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 ақпандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 11 ақпандағы № 17 (22130) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 11 ақпандағы № 17 (22324) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
29. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі №24/04 "Агроөнеркәсіптік кешен субьектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 23 мамырында, 2016 жылдың 24 мамырында № 64 (22009) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 24 мамырында № 82 (22187) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
30. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 24/02 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 23 мамырында, 2016 жылдың 24 мамырында № 64 (22009) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 24 мамырында № 82 (22187) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
31. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 24/05 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3782 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 23 мамырында, 2016 жылдың 21 мамырында № 63 (22008) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 21 мамырында № 81 (22186) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
32. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 76/02 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 142 (22255) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 (22448) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

28. Постановление акимата Карагандинской области от 30 декабря 2016 года № 96/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 июня 2016 года № 42/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4134, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 11 февраля 2017 года № 17 (22130), "Орталық Қазақстан" от 11 февраля 2017 года № 17 (22324).
29. Постановление акимата Карагандинской области от 11 апреля 2016 года № 24/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3785, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 мая 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 мая 2016 года № 64 (22009), "Орталық Қазақстан" от 24 мая 2016 года № 82 (22187).
30. Постановление акимата Карагандинской области от 11 апреля 2016 года № 24/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3787, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 мая 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 мая 2016 года № 64 (22009), "Орталық Қазақстан" от 24 мая 2016 года № 82 (22187).
31. Постановление акимата Карагандинской области от 11 апреля 2016 года № 24/05 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3782, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 мая 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 21 мая 2016 года № 63 (22008), "Орталық Қазақстан" от 21 мая 2016 года № 81 (22186).
32. Постановление акимата Карагандинской области от 28 ноября 2017 года № 76/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4479, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 21 декабря 2017 года за № 142 (22255), "Орталық Қазақстан" 21 декабря 2017 года за № 141 (22448).

33. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 шілдедегі № 45/03 "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4341 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 тамыздағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 99 (22212) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 98 (22405) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
34. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 85/07 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4587 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 қаңтардағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 27 қаңтардағы № 11 (22270) "Индустриальная Караганда", 2018 жылғы 27 қаңтардағы № 11 (22463) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
35. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/02 "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5310 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 мамырдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 14 мамырдағы № 50 (22454) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 14 мамырдағы № 50 (22646) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
36. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 57/03 "Микроқаржы ұйымдарының операциялық шығыстарын субсидиялау" және "Микрокредиттерге кепілдік беру бойынша комиссия" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5499 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қазандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 19 қазандағы № 116 (22520) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 19 қазандағы № 116 (22712) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

33. Постановление акимата Карагандинской области от 21 июля 2017 года № 45/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4341, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 августа 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 сентября 2017 года № 99 (22212), "Орталық Қазақстан" от 7 сентября 2017 года № 98 (22405).
34. Постановление акимата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 85/07 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4587, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 января 2018 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 января 2018 года № 11 (22270), "Орталық Қазақстан" от 27 января 2018 года № 11 (22463).
35. Постановление акимата Карагандинской области от 30 апреля 2019 года № 26/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5310, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 мая 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 мая 2019 года года № 50 (22454), "Орталық Қазақстан" от 14 мая 2019 года года № 50 (22646).
36. Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2019 года № 57/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Субсидирование операционных расходов микрофинансовых организаций" и "Комиссия по гарантированию микрокредитов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5499, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 октября 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 октября 2019 года № 116 (22520), "Орталық Қазақстан" от 19 октября 2019 года № 116 (22712).