Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданындағы Целинный ауылдық округін қайта атау туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 11/03 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 500 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 5728 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы және Целинный ауылдық округінің 2019 жылғы 5 қарашадағы жергілікті қоғамдастық жиналысының хаттамасы негізінде Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданындағы Целинный ауылдық округі – Орынбай ауылдық округі деп қайта аталсын.
2. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімінің орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына және Қарағанды облыстық мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Сессия төрағасы Б. Шингисов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов

О переименовании сельского округа Целинный Жанааркинского района Карагандинской области
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 26 февраля 2020 года № 11/03 и решение Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 марта 2020 года № 5728
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 27 декабря 2019 года и протокола собрания местного сообщества сельского округа Целинный от 5 ноября 2019 года акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать сельский округ Целинный Жанааркинского района Карагандинской области – в сельский округ Орынбай.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Карагандинской области и решения Карагандинского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области и постоянную комиссию Карагандинского областного маслихата по вопросам социально-культурного развития и социальной защите населения.
3. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Председатель сессии Б. Шингисов
Секретарь областного маслихата С. Утешов