Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5933 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің осы қаулысының қосымшасына сәйкес кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 41/04
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы №45/08 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3414 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қазанында, 2015 жылдың 8 қазанында № 139 (21890) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 8 қазанында № 160-161 (22043) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуіріндегі № 26/02 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3823 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 8 маусымында, 2016 жылдың 7 маусымында № 71 (22016) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 7 маусымында № 90 (22195) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
3. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 39/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3902 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 11 тамызында, 2016 жылдың 28 шілдесінде № 97 (22042) "Индустриальная Караганда", 2016 жылдың 28 шілдесінде № 118-119 (22224) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июля 2020 года № 5933
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 3 июля 2020 года
№ 41/04
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3414, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 октября 2015 года № 139 (21890), "Орталық Қазақстан" от 8 октября 2015 года № 160-161 (22043).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 26/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3823, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 июня 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 июня 2016 года № 71 (22016), "Орталық Қазақстан" от 7 июня 2016 года № 90 (22195).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 6 июня 2016 года № 39/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3902, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 августа 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 июля 2016 года № 97 (22042), "Орталық Қазақстан" от 28 июля 2016 года № 118-119 (22224).

4. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 83/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4060 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 17 қаңтарында электрондық түрде, 2017 жылдың 10 қаңтарында, №3 (22116) "Индустриальная Караганда", 2017 жылдың 10 қаңтарында №3 (22310) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
5. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №83/05 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4554 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 22 қаңтарында электрондық түрде, 2018 жылдың 20 қаңтарында № 8 (22267) "Индустриальная Караганда", 2018 жылдың 20 қаңтарында № 8 (22460) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
6. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылдың 23 мамырдағы № 31/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 5 маусымында электрондық түрде, 2019 жылдың 6 маусымында № 60 (22464) "Индустриальная Караганда", 2019 жылдың 6 маусымында № 60 (22656) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 21 ноября 2016 года № 83/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 10 января 2017 года № 3 (22116), "Орталық Қазақстан" от 10 января 2017 года № 3 (22310).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 83/05 "О внесении дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4554, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 20 января 2018 года № 8 (22267), "Орталық Қазақстан" от 20 января 2018 года № 8 (22460).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 23 мая 2019 года № 31/02 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5366, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июня 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 июня 2019 года № 60 (22464), "Орталық Қазақстан" от 6 июня 2019 года № 60 (22656).