Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2020 - 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 46/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5961 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы", "Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 22 шілдесі
№ 46/01
қаулысына 1 қосымша
2020-2021 оқу жылына арналған жоғары бiлiмдi мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 08.01.2021 № 02/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Мемле-кеттік білім беру тапсырысының көлемі
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) ұлттық жоғары оқу орындарында/ басқа жоғары оқу орындарында
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6В012 Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы
В002
Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
5
1010,9/901,0
6В013 Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
В003
Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі
5
1010,9/901,0
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
В005
Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау
10
1010,9/901,0
6В015 Жаратылыстану пәндері бойынша мұғалімдер даярлау
В009
Математика мұғалімдерін даярлау
5
1010,9/901,0
В010
Физика мұғалімдерін даярлау
5
1010,9/901,0

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2020-2021 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 22 июля 2020 года № 46/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2020 года № 5961.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2020 – 2021 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Карагандинской области", "Управление здравоохранения Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 22 июля 2020 года
№ 46/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2020-2021 учебный год (за счет местного бюджета)
Администраторы бюджетных программ – Государственные учреждения "Управление образования Карагандинской области"
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 08.01.2021 № 02/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательных программ
Наименование групп образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тысяча тенге) в национальных высших учебных заведениях/ в других высших учебных заведениях
6B01 Педагогические науки
6В012 Педагогика дошкольного воспитания и обучения
В002
Дошкольное обучение и воспитание
5
1010,9/901,0
6В013 Подготовка учителей без предметной специализации
В003
Педагогика и методика начального обучения
5
1010,9/901,0
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
В005
Подготовка учителей физической культуры
10
1010,9/901,0
6В015 Подготовка учителей по естественнонаучным предметам
В009
Подготовка учителей математики
5
1010,9/901,0
В010
Подготовка учителей физики
5
1010,9/901,0

6В016 Гуманитарлық пәндер бойынша мұғалімдер даярлау
В015
Гуманитарлық пәндер мұғалімдерін даярлау
5
1010,9/901,0
6В017 Тілдер және әдебиет бойынша мұғалімдерді даярлау
В017
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау
5
1010,9/901,0
В018
Шет тілі мұғалімдерін даярлау
5
1010,9/901,0
6В019 Арнайы педагогика
В020
Арнайы педагогика
5
1010,9/901,0
Жиыны
50
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
6B031 Әлеуметтік ғылымдар
В041
Психология
5
1010,9/714,9
6B032 Журналистика және ақпарат
В042
Журналистика және репортер ісі
10
1010,9/714,9
Жиыны
15
6B04 Бизнес, басқару және құқық
6B041 Бизнес және басқару
В045
Аудит және салық салу
5
1010,9/714,9
Жиыны
5
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
6B061 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
В057
Ақпараттық технологиялар
5
1010,9/1010,9
6B063 Ақпараттық қауіпсіздік
В058
Ақпараттық қауіпсіздік
5
1010,9/1010,9
Жиыны
10
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
6B072 Өндірістік және өңдеу салалары
В071
Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
5
1010,9/1010,9
В271
Мұнай-газ ісі
5
1010,9/1010,9
Жиыны
10
Барлығы
90
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 22 шілдесі
№ 46/01
қаулысына 2 қосымша
2020-2021 оқу жылы жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Мемле-кеттік білім беру тапсырысының көлемі
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) ұлттық ЖОО-да/ басқа ЖОО-да
7M10 Денсаулық сақтау
7M101 Денсаулық сақтау
M145
Медициналық-профилактикалық іс
10
945,1/ 780,5
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 22 шілдесі
№ 46/01
қаулысына 3 қосымша
2020-2021 оқу жылы жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) ұлттық ЖОО-да/ басқа ЖОО-да

6В016 Подготовка учителей по гуманитарным предметам
В015
Подготовка учителей по гуманитарным предметам
5
1010,9/901,0
6В017 Подготовка учителей по языкам и литературе
В017
Подготовка учителей русского языка и литературы
5
1010,9/901,0
В018
Подготовка учителей иностранного языка
5
1010,9/901,0
6В019 Специальная педагогика
В020
Специальная педагогика
5
1010,9/901,0
Итого
50
6B03 Социальные науки, журналистика и информации
6В031 Социальные науки
В041
Психология
5
1010,9/714,9
6В032 Журналистика и информация
В042
Журналистика и репортерское дело
10
1010,9/714,9
Итого
15
6B04 Бизнес, управление и право
6В041 Бизнес и управление
В045
Аудит и налогообложение
5
1010,9/714,9
Итого
5
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
6В061 Информационно-коммуникационные технологии
В057
Информационные технологии
5
1010,9/1010,9
6В063 Информационная безопасность
В058
Информационная безопасность
5
1010,9/1010,9
Итого
10
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
В071
Горное дело и добыча полезных ископаемых
5
1010,9/1010,9
В271
Нефтегазовое дело
5
1010,9/1010,9
Итого
10
Всего
90
Приложение 2
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 22 июля 2020 года
№ 46/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2020-2021 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление здравоохранения Карагандинской области"
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательных программ
Наименование групп образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (в тысяч тенге) в национальных ВУЗах/ в других ВУЗах
7M10 Здравоохранение
7M101 Здравоохранение
M145
Медико-профилактическое дело
10
945,1/ 780,5
Приложение 3
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 22 июля 2020 года
№ 46/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2020-2021 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление здравоохранения Карагандинской области"
Код и классификация направлений подготовки
Наименование групп образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа
Средние расходы на 1 обучающегося в год (в тысяч тенге) в национальных ВУЗах/ в других ВУЗах