Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 46/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5963 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің келесі қаулылары күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 62/03 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3529 болып тіркелген, 2015 жылдың 14 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 10 желтоқсанда № 207-208 (22 092) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылдың 10 желтоқсанда № 182-183 (21933-21934) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы №41/05 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3901 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 26 шілдеде № 116 – 117 (22 222) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 26 шілдеде № 96 (22041) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 22 июля 2020 года № 46/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2020 года № 5963
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карагандинской области:
1) Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2015 года № 62/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3529, опубликовано 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", опубликован в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2015 года № 207-208 (22 092) и "Индустриальная Караганда" от 10 декабря 2015 года № 182-183 (21933-21934);
2) Постановление акимата Карагандинской области от 14 июня 2016 года № 41/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3901, опубликовано 25 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 июля 2016 года № 116-117 (22 222) и "Индустриальная Караганда" от 26 июля 2016 года № 96 (22041).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек