Теректі станциясының көшелеріне атау беру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Кеңгір селосының әкімінің 2020 жылғы 29 маусымдағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5928 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына және 14-1 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 қаулысына сәйкес, Теректі станциясының тұрғындарының пікірін ескере отырып, Кеңгір селосының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теректі станциясының көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
атауы жоқ көшені - "Байқоңыр" көшесі;
атауы жоқ көшені - "Сарыарқа" көшесі;
атауы жоқ көшені - "Наурыз" көшесі;
атауы жоқ көшені - "Алтын орда" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Кеңгір селосының әкімі К. Жанпеисов

О присвоении наименований улицам станции Теректы
Решение акима села Кенгир города Жезказган Карагандинской области от 29 июня 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5928
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 и пунктом 1 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года №138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", учитывая мнения жителей станции Теректы, аким села Кенгир РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам станции Теректы следущие наименования:
безымянной улице – улица "Байқоңыр";
безымянной улице – улица "Сарыарқа";
безымянной улице - улица "Наурыз";
безымянной улице – улица "Алтын Орда".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Кенгир К. Жанпеисов