Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 7/72 "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 65/698 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 5909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңдарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі 7 сессиясының № 7/72 "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3934 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамыздағы "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 20 тамыздағы № 33 (4136)) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Черепанов
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай

О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 7/72 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата" и его описание"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 65/698. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2020 года № 5909
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 7 сессии Абайского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 7/72 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934, опубликовано в информационно–правовой системе "Әділет" 19 августа 2016 года, районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 августа 2016 года № 33 (4136)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Черепанов
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай