"Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайларды анықтау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 323 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 129/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6107 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 323 "Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайларды анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-12-118 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-57 (9475) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Әбдіғожинге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин
Жаңаарқа ауданы
әкімдігінің
2020 жылғы 23
қарашасы
№ 129/01
қаулысына 1 қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№323 қаулысына 1 қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне арналған үй-жайлардың мекенжайлары
Елді мекеннің атауы
Үй-жайлардың мекенжайы
Жалпы орны
1.
Жаңаарқа кенті
"Бименде Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы "Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, А.Оспанова көшесі, 43
80 орын
2.
Қызылжар кенті
Мәдениет үйінің акт залы, 40 лет Победы көшесі, 22
40 орын
3.
Айнабулақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 11
50 орын
4.
Ақтау ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Жеңіс көшесі, 5
150 орын
5.
Ынтымақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Саябақ көшесі, 11
120 орын
6.
Орынбай ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Мектеп көшесі 7
150 орын
7.
Ералиев ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Орталық көшесі, 13
150 орын
8.
Атасу ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 1
110 орын
9.
Талдыбұлақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 46
60 орын
10.
Бидайық ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Жеңіс көшесі, 15
40 орын
11.
Қараағаш ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Төлебай сал көшесі, 1
160 орын
12.
Түгіскен ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Ы.Жумабеков атындағы көшесі, 49
150 орын
13.
М.Жұмажанов ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Тәуелсіздік көшесі, 1а
120 орын
14.
Ақтүбек ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бәйтерек көшесі, 1
120 орын
Жаңаарқа ауданы
әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Жанааркинского района от 22 ноября 2011 года № 323 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 23 ноября 2020 года № 129/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2020 года № 6107
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 22 ноября 2011 года № 323 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-118, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 24 декабря 2011 года № 56-57 (9475)) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абдигожина А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин
Приложение 1 к
постановлению
акимата Жанааркинского
района
от 23 ноября 2020 года
№ 129/01
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 22 ноября 2011 года №323
Адреса помещений предназначенных для встреч кандидатов с избирателями по Жанааркинскому району
Наименование населенного пункта
Адреса помещений
Общее место
1.
поселок Жаңаарқа
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) на базе "Общеобразовательной школы имени Бименде Амалбекова", улица А.Оспанова, 43
80 мест
2.
поселок Кызылжар
Актовый зал дома культуры, улица 40 лет Победы, 22
40 мест
3.
село Айнабулак
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 11
50 мест
4.
село Ақтау
Актовый зал дома культуры, улица Жеңіс, 5
150 мест
5.
село Интумак
Актовый зал дома культуры, улица Саябак, 11
120 мест
6.
село Орынбай
Актовый зал дома культуры, улица Мектеп, 7
150 мест
7.
село Ералиево
Актовый зал дома культуры, улица Орталық, 13
150 мест
8.
село Атасу
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 1
110 мест
9.
село Талдыбулак
Актовый зал дома культуры, улица Бейбітшілік, 46
60 мест
10.
село Бидаик
Актовый зал дома культуры, улица Жеңіс, 15
40 мест
11.
село Караагаш
Актовый зал дома культуры, улица Төлебай сал, 1
160 мест
12.
село Тугускен
Актовый зал дома культуры, улица имени Ы. Жумабекова, 49
150 мест
13.
село М.Жумажанов
Актовый зал дома культуры, улица Тәуелсіздік, 1а
120 мест
14.
село Актубек
Актовый зал дома культуры, улица Бәйтерек, 1
120 мест
Приложение 2 к
постановлению
акимата Жанааркинского
района